Deniska147 Deniska147 komentáře u knih

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Jedna z nejlepších knih, které jsem četla.

26.10.2021 5 z 5

Krátký proces Krátký proces Richard Sklář

Opět autorův skvělý počin. Za mě snad nejlepší z celé trilogie s Bo. Při posledních stránkách mě za víčky pálily slzy. Ale bylo to opravdu vydařené zakončení celé série, plné skvělých glosů a hlášek!

30.06.2020 5 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Nádherné a trpělivé popisy krajiny i zoufalé chování hlavních postav, ze kterého je ale stále cítit naděje. Za mě opravdu perfektní kniha. Thriller nemusí být nutně narvaný psycho manželkami nebo bohatými manžely, násilím ani krveprolitím. Thriller může být i takovýhle. Krásný avšak bolestný.

17.02.2020 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Zase nádherné dílo. Lidské osudy jsou stejně nejkrásnější vyprávění ...

23.08.2019 5 z 5

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

Jedna z nejlepších knih, kterou jsem kdy vůbec četla... Tragický konec kterému přecházel krásný příběh.

17.07.2021 5 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Další skvost od tohoto autora! Dějový přesah od prvního dílu je neskutečný a pouze dokazuje, že Stefan je aktuální král žánru ,severské detektivky,.

13.12.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opět skvělá kniha od Roberta. Trochu méně se věnuje soukromému životu Eriky, ale o to víc jsou propracované postavy. Autor se opravdu hodně posouvá. Já mám jen strach z toho, co budu dělat až přečtu i dva poslední díly :(.
Dávám plný počet, protože opravdu není co vytknout. A do Grendel jsem se zamilovala!!!

18.06.2018 5 z 5

Prameny Vltavy Prameny Vltavy Petra Klabouchová

Za mě kniha roku. Skvěle napsané, výborný příběh.

19.09.2022 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Velice průměrný trhiller, který mě teda v ničem neupoutal. Banální zápletka, hlavní hrdinka je nudná žena bez zájmů a kdo je hlavní zaporák je jasné asi po dvou stránkách.

31.10.2020 2 z 5

Kdo šije u Podolské? Kdo šije u Podolské? Lucie Hlavinková

Z počátku jsem byla v rozpacích ze zvláštního stylu psaní - typu ,,Květa to ještě neví.. Kdyby jen Květa věděla,, ale když jsem si zvykla na tyto poznámky, které mají zřejmě čtenáře naladit na další události, vzala jsem knihu na milost a to zejména díky nevyzpytatelným osudům, které já tak hrozně baštím. Nakonec hodnotím 4* a o Haně Podolské jsem přečetla i několik dalších článků.

09.07.2020 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Naprosto mě kniha odrovnala. Pro mě jedna z nejlepších tento rok!

17.09.2019 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Naprosto skvělá kniha. Od první chvíle jsem Amber nenáviděla a Daphne milovala. Díky Valerie a Lynne za tuhle parádní knihu.

17.12.2018 5 z 5

Druhý život Marýny G. Druhý život Marýny G. Vladimíra Klimecká

Škoda závěrečného plkání o Fany. Jinak je kniha opravdu povedená.

07.10.2020 4 z 5

Marie a Magdalény Marie a Magdalény Lenka Horňáková-Civade

Velice intimně napsaný příběh několika generací žen, které si předávají nechtěné dědictví.

06.09.2020 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Dávám 3*, protože se jedná o skvělé téma, ale bohužel zůstal ten skvělý potenciál skryt. Některé věci nedávaly moc smysl a Wolf mě hodně zklamal, nicméně pokračování si určitě přečtu.

18.01.2018 3 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Super počin autora. Věřím, že svou odborností a místy pasážemi jak učebnice, nenadchne každého, ale vidět tu proměnu Thea je pecka. Z pohrkaného vědce je ostříleným lovcem zločinců.

31.12.2020 5 z 5

Pustina Pustina Stina Jackson

Obrovské zklamání. První kniha od autorky byla top, za mě jeden z nejlepších thrillerů ale toto byl krok vedle. V knize nebyla jediná aspoň trochu zajimavá postava a tentokrát mě ani prostředí nijak nezaujalo. Děj byl nijaký, téměř vše řečeno hned na začátku a žádný zvrat nebyl.

18.10.2020 3 z 5

...a naposled konvalinky ...a naposled konvalinky Jarmila Pospíšilová

Poměrně jednoduchý a odhalitelný příběh. Nenáročné čtení.

22.09.2020 3 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Velice průměrná detektivka, žádné veliké haló se nekonalo.

17.02.2020 3 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Naprostá bomba. Neskutečná propracovanost. Když se mě někdo zeptal na děj, nedokázala jsem ho skoro ani obsáhnout, jak je to komplikované a propojené. Moc cením to, že to není pouze černobílé, ale určité věci zůstávají nedořešené, Fabian prohrál, ale i vyhrál, Malin vlastně to samé. Dávám 5 hvězd a kdybych mohla, dám ještě víc.

26.11.2019 5 z 5