Denčaa Denčaa komentáře u knih

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Kniha mi přišla nejslabší ze včech ze série. Ale byl to pozoruhodný a pěkný příběh, jako všechny ostatní. Bohužel mi vadilo hodně chování Emily- jako by jí bylo 14. I její myšlenkové pochody tomu mnohdy odpovídaly. Ale nakonec jsem si ji docela oblíbila. Za to Henry mi hned padl do oka. Vtip opět nechyběl, jako postavy z předešlých dílů, což mě hodně potěšilo. Moc se těším na další knihy od této spisovatelky.

21.08.2014 4 z 5

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

Kniha mi přišla na stejné úrovni jako ta první. Kate stále stejně naivní a Dominik stále chlap bez srdce. Děj opět hodně předvídatelný a vsadila bych boty, že vím co se bude dít i v dalším pokračování.

04.08.2014 3 z 5

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Byl to trošku jiný šálek kávy než doposud, ale i tak to bylo čtivé. Postavy jsem si celkem oblíbila, ale nijak zvlášť mě nezasáhly. Občas to byla taková ta romantická slátanina. Konec mi přišel otevřený, i když trošku nezvyklým způsobem, ale podle mě se jistě dočkáme pokračování. A já bych si ho přečetla.

24.07.2014 4 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Další napínavý příběh od Petrusové mě naprosto dostal. Kniha opět obsahovala vše co je potřeba- lásku, napětí, postavy, které si hned oblíbíte a konec jak má být. Také vtipu tam nebylo málo, což příběh dokonale obohatilo. Jsem ráda, že se tam vrátily postavy z předešlého dílu a další přibyly. Hlavně Amy jsem si oblíbila. Kdo četli první díl, určitě si nenechte ujít i tento!

22.07.2014 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Závěrečný díl série mě trošičku zklamal. Myslela jsem si, že děj se bude ubírat trošku jiným směrem. Ale jako vždy to bylo hodně čtivé, každopádně asi nejslabší díl. Konec mě mrzel...

14.07.2014 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Parádní počteníčko, ale něco mi v tom, oproti jedničce, chybělo. Každopádně děj se hodně zamotal a příběh jsem hltala po kapitolách. Trošku mě zarazil konec, nedokázala jsem si moc představit, jak by to mohlo pokračovat, ale nakonec je vše tak, jak mělo být. Už ted jsem zvědavá na filmové zpracování.

01.07.2014 4 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Byl to boj, ale knížku jsem dočetla! Při čtení děje, mě kniha hodně zaujala, ale posléze mě zklama. Byla to taková neslaná nemastná slátanina s fantazi myšlenkou. Prostě jsem se do knihy nemohla začíst, ale jako faninka Jane Austenové, jsem cítila vnitřní potřebu knihu dočíst. Rozhodně to není čtení na dlouhé večery, kniha brzy začne nudit a spíše uspává.

23.06.2014 3 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Parádní pokračování! Do této série jsem stále větší nadšenec. Děj se tále více zamotává, což se mi líbí a není kapitola, ba ani stránka, kde by se nic nedělo. Bylo super, že příběh byl zobrazován i z pohledů jiných postav, než jen Claryina. Jsem stále více zvědavá, jak toto všechno dopadne a jaké další zápletky ještě přibudou, než se dozvíme konec.

22.06.2014 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Knižku jsem zhltla za pár dnů. Je to jedna z takových, které vás k sobě přitajuhe jako magnet a nutí váš stále číst. Nejdřív jsem sice viděla film, ale to mému nadšení z této knihy neubralo. Měla jsem sice už s čím srovnávat, ale každá verze má něco do sebe, tudíž je těžké posoudit co bylo lepší. Vykreslení postav bylo suprové, a většinu jsem si oblíbila. Jsem hrozně zvědavá, jak toto bude dále pokračovat. Knihu doporučuju!

19.06.2014 5 z 5

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Zhodnotila bych to tak, že to bylo lepší a čtivější než první díl. Nic moc jsem od toho neočekávala, po prvním díle, který mě zklamal. Sice mi bylo jasné jak to skončí, ale i tak jsem si knihu vychutnala. Jsem zvědavá na další díl.

28.05.2014 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Už po první stránce jsem věděla, že toto bude bomba. Ale omyl. Byl to granát, který vybuchoval stále a stále v mém nadšení po každém odstavci knihy. Každá věta má v sobě pozoruhodnost, která se jen tak nevidí. Tento spisovatel má opravdu dar. Příběh je výborný. Teda pokud příběh o umírání může být výborný.

22.05.2014 5 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Johanna Lindsey

Konečně dočteno! Sérii o Maloryových mám ráda, ale toto byly muka. Jako docela dobrý nápad na děj, jen kdyby se tak nevlekl. Čtení jsem několikrát přerušila, kvůli jiným knihám. Trošičku zklamání.

19.05.2014 3 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Výborné!!! Potom, co jsem viděla film, jsem hned druhý den musela začít číst knihu. Je to docela rozdíl, ale vůbec mi to nevadilo. Naopak. Stále jsem si hleda čas, abych mohla číst dál a dál. Je úžasné jakou měla autorka fantazii. Oblíbence mezi postavami jsem si našla hned. No a ten Jaceův humor, ten neměl chybu a často jsem byla v křečích. Už se nemůžu dočkat, až se začtu do dalšího dílu a dalšího a dalšího...

14.05.2014 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Tato kniha mě nijak nezaujala. Byla to taková slátanina. Nápad opravdu dobrý, ale autorka ho nespracovala tak, aby to bylo výborné počtení. Zbytečně zdlouhavé pasáže, zaobíráni se pocity hlavní hrdinky pořád dokola. Nebyla to ta kniha, u které mi bylo líto, že skončila. Naopak.

29.04.2014 3 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Druhý díl mi přišel slabší, než ten první. Hrdinové se příliš ponořovali do svých myšlenek a samotný děj se tak odsunul na vedlejší kolej. Nečetlo se to špatně, ale stále jsem čekala, kdy příjde ta hlavní pasáž, ale nedočkala jsem se. Kniha je napsána v jednotném tónu. Závěr je příliš zkrácený, jako by se autorka nemohla dočkat, až tuto knihu dopíše. Nezanevřu na tuto sérii, jen kvůli této knize, takže se stále těším na další pokračování.

24.04.2014 4 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Kniha mi přišla slabší, než ty, které jsem dosud na toto téma četla. Děj byl prima, ale postavy, jejich charakter, ani uvažování se mi nelíbilo. Ze začátku mi Eva přišla jako fajn ženská, ale pak se z ní vyklubala naivka. Nejvíce se mi zamlouvala postava Caryho, ale nakonec, to taky všechno zvratal. Další díl si určitě přečtu, ale už nejsem plná očekávání, jak to vše bude probíhat, jako u prvního dílu.

18.04.2014 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Kniha mě naprosto dostala! Rozjed byl docela rychlý a každou další stránku jsem hltala a musela jsem číst dál a dál. Ke konci se děj trochu vlekl, ale to vůbec neubírá na kvalitě. Humor byl nabrosto báječný, což je další velké plus. Příběh byl úžasný, nejdřív jsem se nemohla srovnat s tím ,,velkým dítětem", ale pak mi to přišlo fantastické. Sice se to dalo všechno trochu předvídat, ale člověk se měl na co těšit. Sem s dalším dílem!

12.04.2014 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Kniha se mi četla báječně. Líbilo se mi střídání pohledů obou hrdinů každou kapitolu, člověk si tak udělá lepší obrázek. Jinak obě postavy jsem si oblíbila. Božský bastard se dá číst jedním dechem, při kterém se dost pobavíte. Všem vřele doporučuji a už se těším na další díl.

06.04.2014 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

U této knihy stále nevím. Hodně mě zasáhla a taky poučila do života. Je to i taková motivační kniha. Nečetla se mi špatně, ale stále jsem se do ní dostatečně nemohla pohroužit. Příběh byl velice silný, vyvolával ve mě plno emocí, je to určitě kniha na zamyšlení. Je v ní od každého trochu. Ke konci jsem měla opravdu na krajíčku a i po přečtení knihy, jsem nad příběhem neustále uvažovala. Kdo chce zažít silný emocionální pocit z příběhu, sahá po správné knížce.

26.03.2014 4 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Kniha byla vážně báječná. Příjemná oddechovka, s postavami, které jsem si oblíbila. Musela jsem číst pořád dál a dál a posledních asi sto tránek jsem sfoukla během večera. V knize nechybí ani humor, což mám ráda. Takovéto téma, agentura zprostředkovávající manželství, tu ještě nebylo a samo sebou tento příběh nemůže být bez pořádného háčku.

13.03.2014 4 z 5