den_i den_i komentáře u knih

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Krásná. Nádherná. Příběh je dojemný a chytí za srdce. Knížku by měl přečíst každý kdo má rád tyhle příběhy. Dlouho ji budu mít v paměti, jsem ráda, že má své místo v mé knihovně.

23.02.2021 5 z 5

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Silný příběh, věrnosti, oddanosti, poslušnosti, násilí a běh života ....
Bílý tesák bude součástí připomínky jaké strasti, ale i radosti může život přinést. Jsem ráda, že mám knihu přečtenou v době kdy jsem do zrála v tenhle příběh.

07.03.2021 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Kniha je velmi krásně napsána, samozřejmě mě doslova chytila za srdce a upustila jsem několik slz,jsem ráda že při hledání jiné knihy v e-shopu na mě tahle vyskočila.Hned mě upoutala a tak ja už se někdo zmiňuje jsem velmi ráda že tuto knihu mám v knihovně.Je velmi odporné co lidi dokážou za odporné věci způsobit jakýmkoli zviřatkám co se neumí bránit!!!Klobouk dolů před lidmi kterým tohle není lhostejné a že se stále najdou takoví jako jste vy!!Ti co se starají a pomáhají .

19.10.2019 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Krásný příběh. Jsem ráda že tahle kniha má své místo v mé knihovně.

21.01.2020 5 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Smutný příběh, doporučuji všem.

13.12.2022 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Super čtení:) Od autorky jsem četla už více knížek a že tahle je jiný žánr na který jsem u spisovatelky zvyklá, vůbec neubralo na kvalitě tvorby. Čtivé od první stránky

27.07.2021 4 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Boží. Další z knih co jsem ráda že je v mé knihovně.

02.02.2020 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Kniha,pro mě byla hodně emotivním zážitkem,moc se mi líbila i když měla část smutného děje byla pro mě knihou kterou jsem ráda,že se mi dostala do rukou

13.02.2018 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Ach joo, četla bych i nadále…

29.01.2023 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Vůbec mě spisovatelka nezklamala. Kniha má krásný příběh. Matka a i Clare byly favoriti.Přečtené za jeden dech.

28.01.2021 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Krásná xxxx

13.04.2020 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Supeerrr, ja prostě Jo Watson ,, žeru” zatím se mi od ní líbilo všechno, úsměv jsem měla celou dobu na tváři a u některých pasáži jsem měla výbuchy smíchu. Doporučuji ;)

10.08.2021 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Krásný děj, u konce jsem měla šok, ale nakonec Je vše jak má

17.09.2020 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Krásný příběh Lucca a Sage, líbí se mi jak se postupně výviji jejich vztah k sobě. Moc se těším na pokračování a doufam že to rychle uteče.

25.12.2020 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Musela jsem v kuse dočíst ;)

26.07.2020 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Krásná kniha,úplně mě pohltila.Přečetla jsem jí za jedno odpoledne a jsem ráda,že jsem si k ní sedla.Určitě doporučuji si jí přečíst,člověk u ní vypustí spoustu emocí a pro čistí si hlavu.

21.10.2015 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

,,Wow”. Opět top kniha od autorky.

25.12.2021 5 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Chci do Thajska na mejdan ;)
Super čtivá, vtipná těším se na další knihu od autorky

23.02.2021 5 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Od první strany jsem byla příběhem upoutana, vědět jak tohle dopadne bylo samozřejmostí.

24.12.2019 5 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Úplně se vidím před kofolou s tím korbačíkem :). Četla jsem s úsměvem na rtech.

12.11.2019 5 z 5