Daskak Daskak komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Byla jsem skepticka jak to kazdy vychvaloval, ale kniha dokaze cloveka vtahnout a nepustit. Cetla jsem kazdou volnilou chvilku a tesila se z zase budu moct cist.

14.09.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Dobre se cetla, clovek nemusel moc premyslet a odsypalo to. Hlavni hrdina trochu rozporuplny, konec mohl byt o fous propracovanejsi, emocionalnejsi a strasidelnejsi. Nemel ty grady

24.08.2019 4 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Knizka mela spad, dobre se cetla. Vyvrcholeni jsem trochu cekala, ale i tak to nebyla nuda. Trochu nesympaticti hlavni hrdinove. Hlavni vysetrovatelka me dost iritovala tom, jak ignorovala zjevna fakta a dala prednost unave pred instinktem. Ta snad ani zadny nemela.

17.08.2019 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Byly pasaze, kdy jsem mela husi kuzi. Dej me vtahl, ale neco bylo prehnane.

15.08.2019 4 z 5

Do cteni jsem se musela nutit. Prvni dil super, ale druhy jsem proste nedala

24.07.2019 odpad!

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Jednoduche, nekomplikovane, neprekombinovane. Pekne se cetlo

21.07.2019 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Začátek velmi velmi pomaly, otravny. Uz jsem to vzdavala, cetla na nekolikrat a pak najednou jednim dechem. Bude mi chybet

22.09.2018 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Ctiva knizka, pachatel kruty, misty nechutne cteni, nastesti se nezabihalo moc casto do detailu. Nemam rada knizky, kde umiraji deti.

25.08.2019 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Zapletka predvidatelna, ale knizka ctiva, dobre tempo, zase jeden magor do sbirky :)

22.08.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Knizka od ktere jsem se nemohla odtrhnout. Za keden vecer precteno. Jen trochu rychly konec po tom vsem. Skoda, nechtelo se mi hrdinku uz opustit po tom vsem

24.07.2019 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Zajimave informace, spad, neotrely dej. Cetlo se jednim dechem

23.07.2019 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Prekombinovane a zapletka s Julianem uz dost vycpela. Chtelo by to nejakou novou nit

15.08.2018 2 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Super ctiva

28.08.2017 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Skoda, ze od zacatku vime kdo to udelal. Ctive.

23.08.2017 4 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Napinava

22.08.2017 5 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Nebyla to spatna kniha. Jen se tak nejak nezazivne vlekla.

08.09.2019 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Chvili jsem se ztracela a musela si dat oddych, pak jsem docetla, ale konec me zklamal. Aspon neco mohlo dopadnout pozitivne. Je to cele takove negativni.

05.08.2019 2 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Nebylo to spatne, jen to reseni zase trochu pritazene za vlasy. Ale knizka dobra, ctiva

27.07.2019 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Predvidave

02.03.2019 4 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Ctive, napinave, zase ve forme

21.07.2018 5 z 5