Dankra Dankra komentáře u knih

Malevil Malevil Robert Merle

Moje první kniha od Merleho. I přes to, že je datum vydání již relativně dávno mně příběh hodně bavil. Dobře vykreslené charaktery postav a dokonalá sonda do situace, která může nastat kdykoliv. D

13.07.2019 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Měla jsem trošku obavu jestli to zvládnu. Válka, deprese, beznaděj...Ale je to krásně napsané. Dana

24.02.2019 5 z 5

Nic moc a viděla jsem první díl jako film, taky trošku trapné. D

16.03.2019 1 z 5

Seznámení Seznámení Marcela Remeňová

Titul, který mně bavil a potěšil.D

28.02.2019 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Celá série je výborné čtění. Je to první fantasy co jsem četla. Postupně jsem si půjčovala další díly a těšilo mne, že ani každé další pokračování neztratilo nic z napětí, kterým se vyznačovala první kniha.Dana

Eldest Eldest Christopher Paolini

Rodina Rodina Marcela Remeňová

Velmi dobře napsaná česká původní kniha. Mladá autorka se opravdu snaží a pracuje na sobě. V každém díle bylo vidět literární posun. D

16.03.2019 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

24.02.2019

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Eragon Eragon Christopher Paolini

Eragon je výborné čtění. Je to první fantasy co jsem četla. Postupně jsem si půjčovala další díly a těšilo mne, že ani každé další pokračování neztratilo nic z napětí, kterým se vyznačovala první kniha.Dana

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Výborná kniha i Film. Dana

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Mistrovské dílo od Mistra. Dana

Bílá velryba Bílá velryba Herman Melville

Kniha dost popisná, zdlouhavá, ale zvládla jsem protože klasika. Dana

24.02.2019

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Inferno Inferno Dan Brown

Výborné. Dana

Dračí křídlo Dračí křídlo Tracy Hickman

Asi nebudu pokračovat v dalších dílech. Dana

24.02.2019 2 z 5