Andělé a démoni

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V knize Andělé a démoni americký spisovatel Dan Brown poprvé představil postavu hardvardského symbologa Roberta Langdona, který se pak znovu objevuje ve světovém bestselleru Da Vinciho kód. Langdon je při návštěvě Evropy povolán k případu rituální vraždy, k jejímuž objasnění může přispět díky své znalosti v oboru kódů a šifrování a dějin tajných společností....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170/big_andele-a-demoni-OwC-170.jpg 4.44883
Série:

Robert Langdon 1.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Argo
Originální název:

Angels & Demons, 2000


více info...
Nahrávám...

Komentáře (499)

Kniha Andělé a démoni

willy9203
27. listopadu

Nemohu říci, že by ta knížka nebyla napínavá a zajímavá. Ale v poslední čtvrtině jako by autor neukočíroval svou vzletnou představivost a dostal se do úrovně, které mi dělá potíž uvěřit.

MocPísmenek
12. listopadu

Knížka je první v sérii, ale já ji četla jako druhou a zařadila bych ji pro mě až za DaVinciho kód a Inferno. Asi to bylo tématem, nejspíš mě ovlivnil i film, ačkoliv pohled na průběh konkláve byl velmi zajímavý. Každopádně mám tento druh knížek s tajemstvím a odhalováním všemožných záhad ráda.


roman9276
11. října

Kniha mě pohltila hned od počátku, byl jsem trochu skeptickej, ale čím dál jsem se dostal, tím víc jsem byl napnutej. Kombinace historie, skvělých postav a současnosti mi absolutně sedla. Neříkám, že to nebylo místy přitažený za vlasy, ale mě to vůbec nevadilo, ba naopak. Je to úplně něco jinýho než běžně čtu a jsem rád, že jsem sáhl po této sérii, protože autor je skvělej vypravěč a tady atmosféra neustále gradovala, v podstatě jsem většinu knihy skoro ani nedýchal, můžu doporučit.

kahoma
28. září

Docela souhlasím s komentářem od Metla. Divná kniha. Moc divná. Vyprávění dobré, ale obsahově... Takové poloscifi, napsané pro film... Jako ostatně všechny knihy od tohoto autora... Zrovna moc ji nedoporučuji, o moc se nepřijde...

VendaS20
13. července

Příběh i styl vyprávění super. Občas jsem se ztrácela v popisu města a uměleckých děl ale bavilo mě vysvětlování jejich původu a účelu. Ale musím říct, že sled událostí ve filmu se mi líbil víc, zdál se mi uvěřitelnější než předstírání božího vnuknutí a zázraku. Stejně je ale kniha skvělá, ráda si jí někdy přečtu znovu.

jakub2418
08. července

Tady není o čem. To je absolutní "majstrštyk"!

666Jitka
07. července

Andělé a démoni - další danbrownovina, která mě úplně pohltila. Skvělá zápletka, akční děj, historie, tajemno a samozřejmě nutná dávka konspirace - to vše, co ke knihám Dana Browna patří, co způsobí, že i když čtete bichli, jste, ani nevíte jak, na konci.

Maevie
14. června

Dan Brown je mistr náboženských konspiračních příběhů. Hraje si s fakty, symboly a historií, spojuje je do nových a neuvěřitelných souvislostí a umí čtenáře strhnout vypravěčským talentem, tajuplnou atmosférou i přesvědčivostí, se kterou své příběhy předkládá. Andělé a démoni nedosahují takové kvality jako následující Da Vinciho kód, přesto jsou zdařilým thrillerem, kterým mě zabavil na několik večerů.

1 ...