Da Vinciho kód

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Speciální obrazové vydání světového bestselleru amerického autora pod ve světě všeobecně používaným názvem Da Vinciho kód (první č. vydání vyšlo pod titulem Šifra mistra Leonarda). Ve Velké galerii v Louvru je zavražděn kurátor Jacques Sauniere. Jeho tělo je nalezeno ve velmi podivné pozici a vedle něj leží záhadná zašifrovaná zpráva. Policie přizve k vyšetřování harvardského profesora symbologie Roberta Langdona, a brzy se na scéně objeví i mladá francouzská kryptoložka Sophie Neveuová. Spolu se prodírají spletí hádanek a zanedlouho zjistí, že kurátor měl cosi společného s Převorstvím sionským a obětoval život, aby ochránil nejposvátnější tajemství, které bylo tajné společnosti svěřeno, totiž místo, kde se nachází Svatý grál. Jedna z nejprodávanějších knih všech dob v novém překladu a ve speciálním vydání s ilustracemi, fotografiemi a nákresy symbolů, pamětihodností i uměleckých děl zmiňovaných v textu – od Mony Lisy a Poslední večeře, přes staroegyptské symboly, po plánky Louvru, Westminsterského opatství nebo kaple v Rosslynu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30760/big_da-vinciho-kod-5Uf-30760.jpg 4.46301
Série:

Robert Langdon 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Argo
Originální název:

The Da Vinci Code, 2003


více info...
Nahrávám...

Komentáře (615)

Kniha Da Vinciho kód

roman9276
11. října

Strašně dávno jsem viděl film, který se mi líbil, avšak jsem se místy ztrácel. Kniha mi tohle všechno doplnila a byla to zase jízda jako v prvním díle, který se mi líbil kapánek víc, ale tohle bylo o tom, že jsem věděl jak to dopadne a doplnil jsem si mezery v příběhu. Naprosto skvělý příběh, mega mě to bavilo. Tahle série mě úplně pohltila a já se těším na další díly.

Hoblinka
19. září

Přečteno jedním dechem.


evineckY
08. září

Perfektně načtená audiokniha a přitom se mi odvíjel před očima film, protože se vůbec neodchýlil od knihy. Super.

RMarkéta
08. září

Nejdříve jsem viděla film, až pak jsem se dostala ke knize. Příběh je velmi dobře propracovaný. Čte se úplně sám. Pan spisovatel to výborně namixoval. Mám ráda, když se šikovně propojí historie s fikcí. Brown si s tím dal velkou práci, protože to, o čem se tu píše bylo opravdu přesvědčivé a fascinující. Až jsem si začala pohrávat s myšlenkou, že to tak skutečně mohlo být. Takže bylo o čem přemýšlet a debatovat. Měla jsem pochybnosti o těch všech zažitých náboženských pravdách a dogmatech. A stále mám. Pořád je tam ten červíček, který bude hlodat a hlodat. Zamyšlení se nad vírou a církevní institucí taky nebylo k zahození. Šifra je zábavná konspirační literatura.

Rurian98
29. srpna

Stručně řečeno: velmi čtivá, zábavná, odpočinková četba kterou si obzvlášť užijete pokud vás zajímá historie, církev, památky a umění.

potok
26. srpna

Mistrovsky čtivé dílo

Eliwen.Nika
02. srpna

Čteno již po několikáté a vždy dokonalé.

milan6667
27. července

Dobrý den, mám dotaz ohledně překladu knihy Šifra mistra Leonarda: Jaký překlad byste mi doporučili? Pošlete mi prosím odpověď jako zprávu z databazeknih. Děkuji všem předem. M.

1 ...