Dani25 Dani25 komentáře u knih

Čierna a strieborná Čierna a strieborná Paolo Giordano

Citlivo napisané aké ťažké je stracat blizkeho cloveka kvoli chorobe.

10.02.2018 4 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Dani Pettrey

Pre mna taka mdlá kniha, precitala som ju kvoli Citatelskej vyzve. Myslim, ze sa nepustim do dalsich dielov tejto Aljasskej serie. :(

02.02.2018 2 z 5

Kronika vtáčika na kľúčik I. Straka zlodejka Kronika vtáčika na kľúčik I. Straka zlodejka Haruki Murakami

Tak pre mna taky stred, nevravim, ze ma nebavila, ale ani nic vynimocne som v nej nenasla :(

29.01.2018 3 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Hmm, no mna az tak velmi neohurila tato kniha. Cakala som od Kariku viac.

03.01.2018 2 z 5

Prašné víry Prašné víry Roger Smith

Je to niečo úplne iné, než na čo som zvyknutá pri "bežných" detektívkach, iné prostredie, iná mentalita. Zaujala ma tato kniha, aj keď tých mŕtvych bolo priveľa a nikto to neriešil.

08.12.2017 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Tak pre mna taky stred, citala sa lahko, ale odporucala by som ju uz ked fakt nie je co citat. A este som nepochopila preco sa to odohravalo na jesen a zaroven bola Velká noc :o

08.12.2017 2 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Dobra oddychovka :)

20.11.2017 4 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Bola to moja prvá kniha od Jodi Picoult a musim povedat, ze ma nejak nezaujala. Ale neodradilo ma to a urcite dám šancu autorke a precitam niečo dalsie.

20.11.2017 2 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Precitala som ju zo zvedavosti, ale na mna velky dojem neurobila

09.11.2017 2 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Rolf Börjlind

Velmi dobra detektivka, tak ako ja dve predchadzajúce z tejto trilogie, zamotavalo sa to zaujimavo. Tiez dúfam, ze este nieco podobne napisu :)

30.10.2017 5 z 5

Cestujem sama Cestujem sama Samuel Bjørk (p)

Dobrá detektivka, ale nepatrí do tých mojich top. Úplne súhlasím s brabofka. Autor rozvíja celú knihu viac línii a nakoniec na pár stranách rozuzlenie bez bližšieho vysvetľovania.

13.10.2017 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Mornstajnovu som citala v opacnom poradi, ale vobec to nevadi, aj Slepa mapa ma zaujala, velmi dobre sa cita, vyhovuje mi tento styl a ma to spád.

05.10.2017 5 z 5

Je to moj prvý Murakami a velmi ma zaujal

25.09.2017 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Pripadala mi tato kniha akoby to nepisal Nesbo. Velke sklamanie

21.09.2017 2 z 5

Emma Emma Ivana Havranová

Oddychové čítanie ku kávičke.

19.09.2017 3 z 5

Zinkoví chlapci Zinkoví chlapci Světlana Alexandrovna Alexijevič

Takéto knihy nám pripomínajú, že každá vojna je zlo. A každý vojak na oboch stranách je ľudská bytosť, ktorá prežíva hrozné veci kvôli politikom, ktorí si hovejú v pohodlí. :(

18.09.2017 5 z 5

Neználkovy příhody Neználkovy příhody Nikolaj Nikolajevič Nosov

Moja top kniha detstva. Keď sa ma opýtate na knihy, ktoré boli pre mňa vtedy najzaujímavejšie, tak je to Môj macík, Nevedkove dobrodružstvá a Traja pátrači :)

13.09.2017 5 z 5

Třetí hlas Třetí hlas Rolf Börjlind

Zaujala ma ovela viac ako Skočny príliv, velmi zaujímavy pribeh, ktory gradoval az do konca, zaujimavo prepletene postavy navzajom.

11.09.2017 5 z 5

Prekliata Prekliata Ružena Scherhauferová

No popravde, nic moc. Precitala som ju, pretože som si ju vzala do vlaku...

05.09.2017 2 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Velmi zaujímavá kniha, dobre sa číta, dej mi pripadal velmi pravdepodobny

15.08.2017 5 z 5