Pod hladinou

Pod hladinou https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244111/mid_pod-hladinou-yIv-244111.png 4 26 6

Aljašská odvaha série

Bailey Craigová prisahala, že sa do Yancey na Aljašku už nikdy nevráti. V mladosti sa dopustila vecí, na ktoré by najradšej zabudla, ale Yancey nie je mesto, ktoré zabúda ľahko. Vracia sa na pohreb blízkej osoby, ktorá zahynula pri leteckom nešťastí, ale na povrch vyplávajú temné dôkazy a Bailina pomoc sa pre vyriešenie prípadu stane nenahraditeľnou. Cole McKenna zvláda nebezpečné potápanie a záchranné akcie. Dokáže sa vyrovnať so strachom, že jeho mesto ohrozuje vrah. Ale čeliť skutočnosti, že Bailey sa vrátila, je veľkou výzvou. Kedysi mu zlomila srdce. Zdá sa však, že nie je rovnakým dievčaťom, ktoré pred desiatimi rokmi odišlo z Yancey. Ani on už nie je tým chlapcom, ktorého vtedy opustila. Čas neúprosne beží a počet obetí stúpa. Bailey a Cole sa musia preniesť ponad zranenia z minulosti a začať spolupracovať, až kým skrytá pravda nevyjde najavo.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro ženy
Vydáno: , i527.net

Submerged , 2012

evineckY
04.12.2022 4 z 5

Napínavý detektivní i dobrodružný příběh z milované Aljašky.
Poslední dědicové Romanovců, boj o život a právo na dědictví a majetek.
Přes to, že takový styl nevyhledávám, docela se mi kniha líbila.
Určitě stojí za přečtení.

narisa
20.06.2022 4 z 5

Tato autorka mě nadchla dobrodružnými detektivními příběhy rodiny McKennových. Píše opravdu čtivě.
Ale! Ačkoli mám známé a přátelé věřící a něčí víra mi nikdy nevadila, tak v těchto knihách mi opravdu moc vadí, jak autorka nepěkně tlačí do příběhů Ježíše, víru a život řádných křesťanů.
Ale zpět k příběhu. Cole byl opravdu skvělý člověk. Moc se mi líbilo, jak se o všechny staral, hlavně o své sourozence. Bailey byla taková odměřená. Neustále se trestala za to, jak se chovala kdysi. Než přijala Krista. No, Bailey mi úplně nesedla. Navíc se ti dva chovali, jako když dva třináctiletí zažívají první lásku a ne jako lidé před třicítkou. Nedej bože by si dali pusu, nebo se objali. To se asi nesluší. Holt až po svatbě.
Ale jinak příjemné a napínavé čtení.
Hodnotím 3,5*.

FairyD.
12.05.2020 5 z 5

Bola to moja prvá kniha od tejto autorky a pre mňa to nebolo sklamanie. Detektívna zápletka v pozadí s romantickým príbehom v krásnej aljašskej prírode. Postavy sa často utiekajú k modlitbe k Bohu a viere, takže nie každému táto kniha sadne.

alenkamanakova
27.04.2019 1 z 5

Nic moc. Čekala jsem víc, taková o ničem povídačka pro staré báby. Žádná akce a reakce, i když se o ní autorka snaží. Překlad mi příjde v mnoha částech velice kostrbatý

Dani25
02.02.2018 2 z 5

Pre mna taka mdlá kniha, precitala som ju kvoli Citatelskej vyzve. Myslim, ze sa nepustim do dalsich dielov tejto Aljasskej serie. :(

modranka
07.04.2016 4 z 5

Celkom zaujímavý príbeh, rodiny McKenna. Musím však napísať, že hoci je na titulnej obálke veta, že ide o *** romantický príbeh, ktorý vás udrží v napätí až do poslednej stránky *** nie je tomu úplne tak. Ide skôr o detektívny príbeh s nádychom romantiky.
Zarazilo ma, že v aljašskom podnebí sa kúpali ako keby bývali na Floride. Oceán tam musí byť mrazivý a surový. Za toto by som stiahla jednu hviezdičku, ale je to moja prvá kniha autorky a myslím, že aj jej prvotina, takže jej dávam ešte šancu.
Čo mi však vadilo, bol text pretkávaný modlitbami ku Kristovi... najskôr ma dvíhalo z kresla, ale od polovice knihy som tieto texty kurzívou preskakovalo. V príbehu pôsobili násilne a cudzo. Za to som ale jednu hviezdičku stiahla.
Obálka knihy je veľmi elegantná.

Aljaška romantika

Dani Pettrey