Cestujem sama

Brilantný nórsky triler, ktorý vyvolal hotovú senzáciu. Počas prechádzky sa mužovi z ničoho nič vytrhne pes a zmizne medzi stromami. Muž sa za ním rozbehne do hlbokého lesa a tam sa mu naskytne otrasný pohľad. Na strome visí obesené dievčatko, odeté ako bábika. Na chrbte má školskú aktovku a okolo krku priviazanú tabuľku s nápisom Cestujem sama. Prípadu sa ujme policajný vyšetrovateľ Holger Munch a veľmi rýchlo pochopí, že bude potrebovať pomoc bývalej kolegyne Mie Krügerovej. Len ona dokáže spozorovať stopy, ktoré všetkým naokolo unikajú. Lenže Mia, kedysi energická a plná života, má vážne psychické problémy. Holger Munch sa ju rozhodne vyhľadať a presvedčiť, aby mu pomohla s vyšetrovaním. Ani jeden z nich však ešte netuší, že tento prípad sa rýchlo zmení na najhoršiu nočnú moru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262666/big_cestujem-sama-262666.jpg 4.33035

Holger Munch a Mia Krügerová 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Ikar (SK)

Det henger en engel alene i skogen, 2013

Kniha Cestujem sama

Janadvorackova
27.12.2021

Možná jsem přespříliš optimistická, ale řekla bych, že tohle se docela povedlo.

Antaki_Thorin
23.12.2021

Četla jsem tuto, pak Sovu a ještě jsem měla v plánu Clonu.
Tenhle příběh se mi líbil. Pár věcí zůstalo nevysvětlených, ale nevadilo. Bylo to čtivé, zajímavé, napínavé.
Pokud ale máte dobrý dojem z tohoto příběhu, druhý díl si raději rozmyslete. Já pro jistotu ani do té Clony nešla.

postrach
23.12.2021

Za mě je to průměrná detektivka se zbytečným natahováním skákáním a zbytečným počtem stran.Silou vůle dočtena za dlouho.

vercatko20
21.12.2021

Tohle bylo dobré, líbilo se mi to.
Jednu hvězdu dolů jen za začátek, kdy se v každé další kapitole objeví nová postava a člověk má trochu problém se v tom nepomotat :))

Pavel...
19.12.2021

Autorova první kniha a není vůbec špatná.
Bohužel několik věcí zůstalo dosti těžce nedovysvětlených. Něčemu se autor asi vyhnul záměrně, protože to ani logicky vysvětlit nejde. Bohužel to sráží věrohodnost celého příběhu.

ivca84
16.12.2021

užasna detektivna plna zapletek

Mergirus
04.12.2021

Myslím si, že příběh mohl být zpracován mnohem lépe. Začátek byl super, i když hlavní hrdinové byli předvídatelní. Ale pak se to začalo zamotávat a konec mě velmi zklamal.

Kubajzz
29.11.2021

Opět severská krimi, která chytne a nepustí. Knížka se dobře četla, určitě doporučuji a jdu na další díl.