Černý úsvit přehled

Černý úsvit https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245503/bmid_cerny-usvit-UpQ-245503.jpg 4 367 367

Další případ Olivie Rönningové a Toma Stiltona. Na pískovišti u domu v jižním Švédsku je zavražděna malá holčička, která se do Švédska dostala adopcí. Děsivý a nepochopitelný čin se nedaří objasnit a brzy se ve Stockholmu objeví další mrtvé dítě, chlapec Aram. Obě děti byly zabity stejným způsobem. Vraha se nedaří vypátrat a nikdo neví, kdy a kde udeří znovu. Tým vyšetřovatelů pracuje s verzí rasového motivu a objevují se souvislosti, které tuto teorii podporují, ale potom vyšetřování nabere nečekaný směr, sahající daleko do minulosti...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Svart gryning , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Černý úsvit. Přihlašte se a napište ho.

Lolila
10.11.2023 5 z 5

Chcela som si prečítať dobré krimi a to sa aj stalo. Večná téma - sekty, rasizmus, nenávisť,... Určite si prečítam aj ďalšiu časť s Olíviou a Tomom.

kaca1530
31.10.2023 4 z 5

Pozitivně je, že Olivia už se nechová až tak pitomě. Negativum je, že mi knížka trochu poupravila zkreslený pohled na Skandinávii. Zase tu máme několik neuvěřitelných náhod, ale tak to už jsme zvyklí.

janelka2
27.10.2023 4 z 5

Téma rasismus moc nemusím ale hlavní hrdinové mi sedí. Další díl si určitě přečtu.

Zvrácená pouta, Netvor a další knižní novinky (48. týden)

28.11.2022

Kniha Černý úsvit v seznamech