Buchtičkajani Buchtičkajani komentáře u knih

Nepečené dezerty Kateřiny A. Nepečené dezerty Kateřiny A. Andrea Čekanová

Knížka je čtivá, nemohla jsem se odtrhnout. Vlastně je docela děsivé, že minimálně domácí násilí se reálné děje a moc se o tom nemluví. Doporučuji přečíst.

22.03.2022 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Sladká, sladká a zase sladká romantika.

21.03.2022 3 z 5

Má cesta za štěstím Má cesta za štěstím Karel Gott

Půjčila jsem si ji od babičky jen kvůli fotkám, a nakonec jsem ji přečetla. Někteří kapitoly zajímavé, jiné humorné a i na smutné se dostalo, prostě život Karla Gotta. Moc hezká knížka.

20.03.2022 5 z 5

Krámek se starožitnostmi Krámek se starožitnostmi Paula Brackston

Moc hezké. Krásný, milý pohádkový příběh...
Už se těším na pokračování....

13.03.2022 5 z 5

Hon na ovci Hon na ovci Haruki Murakami

Knihu jsem m vzala do ruky kvůli výzvě. Ale knížka mě nebavila, asi jsem nepochopila hlavní myšlenku. Nic mi nedala.

07.03.2022 2 z 5

V jabloňovém sadu V jabloňovém sadu Susan Wiggs

Moc hezká obálka. Knížka má celkem pomalý rozjezd, ale jinak hezká, příjemná romantika.

05.03.2022 4 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Čekala jsem víc. Rodinné drama, které se neskutečně táhlo. Of začátku, už víte jak to dopadne. Žádné překvapení, napětí.

23.02.2022 2 z 5

Rusovláska u cesty Rusovláska u cesty Anne Tyler

Zajímavá obálka, ale to je vše. Přečetla jsem ji, ale už teď nevím o čem byla. Nic se tam nedělo, nestalo...

20.02.2022 2 z 5

Výměna Výměna Beth O’Leary

Vtipné, milé, čtivé. Bavilo mě to, takové pohodové čtení.

19.02.2022 4 z 5

Vyměnit vodu květinám Vyměnit vodu květinám Valérie Perrin

Tohle není lehké čtení. Chvíli mi trvalo, než jsem se do ni začetla. Musíte na ni mít náladu a pak je to krásné čtení.

12.02.2022 4 z 5

Žena číslo 99 Žena číslo 99 Greer Macallister

Zajímavý námět, ale moc zdlouhavé vyprávění. Pravdivé praktiky z ústavu jsou děsivé.

09.02.2022 3 z 5

Zpřetrhané pouto Zpřetrhané pouto Meredith Appleyard

Pěkný příběh o rodinných složitých vztazích. Žádné drama, příjemně se to čte, romantika tam je taky. Za mě docela reálné.

07.02.2022 4 z 5

Zajímavý příběh o tajemství babičky Alžběty. Moudrost a krása babičky je úžasná. Doporučuji přečíst.

05.02.2022 4 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Uf, jestli tohle je reálný pohled na oddělení chirurgie, tak jsem ráda, že mě nečeká žádná operace. Mám k lékařům respekt, ale tahle knížka ho trochu kazí. Doporučuji přečíst.

31.01.2022 4 z 5

Italské jednohubky Italské jednohubky Marta Kučíková

Vtipný, milý, čtivý, oddychový a ze života...

29.01.2022 4 z 5

Poslední nádech Poslední nádech Lucy Clarke

Předvídatelny děj i konec, čekala jsem víc napětí, tady bylo spíš vztahové napětí , ale jako odechovka dobrý.

28.01.2022 3 z 5

Zimní zámek Zimní zámek Alexander Stainforth (p)

Krásná obálka a zajímavý, napínavý příběh. Nedal se odložit, čekala jsem historickou romantiku, ale tohle bylo spíš drama. Ale doporučuji přečíst.

23.01.2022 5 z 5

Láska k Vánocům Láska k Vánocům Karen Schaler

Chtěla jsem odechovku. Obálka i název slibovali romantiku, a přesně to jsem dostala,. Sladkou, krásnou romantiku v horské chatě, s hromadou sněhu.

19.01.2022 3 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Čekala jsem klasický příběh.. Snaha a tchyně. Zajímavý příběh a překvapivý konec.

16.01.2022 3 z 5

Poslední věta Poslední věta Lisa Genova

Náročná, smutná knížka. Chvíli trvalo, než jsem ji vzala do ruky. Ano, na tuto knihu je potřeba odvaha.

09.01.2022 5 z 5