Buchtičkajani Buchtičkajani komentáře u knih

S duší lvice S duší lvice Petra Langová

Pro mě zklamání, čekala jsem něco jiného , Lenka odjíždí hledat biologického otce a to hledání se smrskne,tak možná na dvě stránky..
Jinak je to sladká romantika, která se dobře čte.

30.04.2024 3 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Sladká, předvídatelná romantika. Akorát sladká , milá, humorná , pěkně se četla.

27.04.2024 4 z 5

Znič to jméno Znič to jméno Jana Jašová

Mě se to líbilo , psychotriler, který se dobře čte . Napínavé, smutné , člověka překvapí co je člověk schopný udělat pro peníze , aneb každá rodina má své tajemství???

19.04.2024 4 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Mě se to líbilo, klasická romantika,kde víte jak to skončí , ale taková příjemná, milá. Knížka je provonéná dobrým jídlem. Prostě skvělá kniha k odpočinku.

13.04.2024 4 z 5

Polární běsy Polární běsy Greer Macallister

Kniha je čtivá,, téma zajímavé. Pro mě by tam mohlo být více o výpravě, o dobrodružství v Antarktidě.,o statečnosti žen. Cesta je stmelila, přinesla přátelství, které u soudu nakonec vlastně vyhrálo . A to je na příběhu to krásné .

05.04.2024 4 z 5

Hlava plná lásky Hlava plná lásky Ali Hazelwood

Já se tak bavila. Předvídatelná,ale k odreagování skvělè.

24.03.2024 4 z 5

Všechno modré z nebe Všechno modré z nebe Mélissa da Costa

Je to velmi silný, smutný, dojemný příběh. I Ikdyž jsem měla chvíli pocit , že je to zbytečně zdlouhavé. Ale konec vám donutí k slzám, ale i k úsměvu.

17.03.2024 4 z 5

Pohnutá doba Pohnutá doba Marie Lacrosse

Tak od téhle knihy jsem čekala něco úplně jiného. Myslela jsem si , že beru do ruky knihu plnou vůně kávy a sladkých zákusků.
Ač mám historii ráda,tady ten příběh mě přišel zdlouhavý, když se prokoušete do asi 200 stránkami,pak už příběh začíná být zajímavější.
Vinařství se autorce povedlo lépe.

08.03.2024 3 z 5

Pérka, drátky, kolečka Pérka, drátky, kolečka Martina Málková

Kniha vypadá jako odechovka a myslíte si ,jak to dopadne. Ale tu nečekejte, určitě vás kniha překvapí, hlavně ten konec. Doporučuji.

27.02.2024 4 z 5

Proti srsti Proti srsti Klára Mandausová

Oddechové čtení. Naštěstí kamarádky kočky nejsou takhle protivné, ona n
může na dovolenou bez nich, ráda se o ně postarám, i když potrápit umí taky .

21.02.2024 3 z 5

Ve škole i za školou Ve škole i za školou * antologie

Hezké povídky. Některé určitě ze života.

19.02.2024 3 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Krásný příběh z příjemného prostředí knihovny. Sice během čtení tušíme,jak příběh dopadne,ale vůbec to nevadí. Milá romantika.

17.02.2024 5 z 5

Vypůjčený život Vypůjčený život Ashley Farley

Chtěla jsem oddechové čtení. Ale žádnou přeslazenou romantiku nečekejte. Spíš milý příběh a trochu zamyšlení. Ale happy end nakonec bude.
Mě se kniha líbila,asi i proto, že jsem ve věku "holek" .

06.02.2024 4 z 5

Podívej se podruhé... Podívej se podruhé... Dagmar Digma Čechová

Ze začátku jsem nevěděla co očekávat. Tentokrát příběh muže jako oběti , a jeho život s mrchou. Jen mě trochu mrzí konec,moc uspěchaný. Chtěla jsem vědět jak to "Xaver" vymyslel, provedl....

02.02.2024 4 z 5

Velrybí divadlo Velrybí divadlo Joanna Quinn

Chvíli mi trvalo se začíst. Asi jsem čekala trochu něco jiného. Ale pak jsem se do knížky ponořila a i i když byla smutná,tak se mi líbila. Poznáte osoudy členů rodiny,budete se s nimi smát,plakat ... A i když divadlo není hlavní "postava" , propojí celý příběh.

24.01.2024 4 z 5

Kámen, nůžky, papír Kámen, nůžky, papír Alice Feeney

Zajímavý příběh. O tom , že existuje nemoc, kdy nepoznáváte obličeje jsem slyšela poprvé.Myslela jsem si ,že vím jak to je,a jak to dopadne. A zase ne, zase je to jinak .Přečtěte si, stojí to za to.

12.01.2024 4 z 5

Pekař příběhů Pekař příběhů Carsten Henn

Příjemné oddechové čtení. Příběh pohladí po duši. Je tam vše co má být, naděje, láska, nový začátek. Zamyslite se i zasmějete.

07.01.2024 4 z 5

Poslední zahrada v Anglii Poslední zahrada v Anglii Julia Kelly

Moc hezký příběh,sice mě chvilku trvalo , než jsem se v těch ženách zorientovala. Pak to vše začalo dávat smysl a tak nějak to příjemně plynulo. Pěkné pohlazení po duši během Vánoc.

01.01.2024 5 z 5

Vánoční návraty Vánoční návraty Alexander Stainforth (p)

Hezké vánoční povídky.Pro vánoční čas ideální.

26.12.2023 3 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Hezké, příjemné čtení že života.My holky v nejlepších letech se v některých situacích určitě poznáme.

23.12.2023 5 z 5