Buchtičkajani Buchtičkajani komentáře u knih

Oceán mezi námi Oceán mezi námi Gill Thompson

Knížku jsem dlouho odkládala, ani nevim proč. Moc smutný příběh, smutnější, že je podle pravdy. Zase jiný pohled na válku, tentokrát z Anglie.

24.01.2023 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Pohodová odechovka. Romantický, sladký příběh s předvídatelnym koncem. Ale to jsem podle názvu i obálky očekávala.

20.01.2023 3 z 5

Špinavá tajemství Špinavá tajemství Helen Cooper

Čtivá, napínavá, plná tajemství které postupně vyplouvaji na povrch.

13.01.2023 4 z 5

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Váhám mezi 3 a 4 hvězdami, kniha fajn, dobře se četla. Romantická, místy zábavná, trochu feministická.

07.01.2023 3 z 5

Paříž tě nikdy neopustí Paříž tě nikdy neopustí Ellen Feldman

Zase jiný pohled na válku. Nikdy člověk neví, co by udělal,aby zachránil sebe i své blízké. Těžké soudit, když jsem hrůzy války nezažila.

31.12.2022 4 z 5

Intriky Intriky Tabea Bach (p)

Mě se více líbil první dil. Tento díl, je spíše romantické čtení. Já teď na vánoce, chtěla něco lehkého, odpočinkového. A to jsem dostala.

28.12.2022 3 z 5

Kde se les dotýká hvězd Kde se les dotýká hvězd Glendy Vanderah

Moc hezké to bylo. Malé mimozemšťance bych uvěřila všechno. Krásný příběh s krásnou obálkou.

25.12.2022 5 z 5

Opium a absint Opium a absint Lydia Kang

Kniha mě bavila, dobře se četla. Zajímavá zápletka, konec se dal očekávat. Je až děsivé, jak lehko se dá vybudovat závislost.

19.12.2022 4 z 5

Prolhané městečko Prolhané městečko Diane Chamberlain

Moc hezký příběh. Je v něm tajemství, nenávist , láska, ale je to i rasové problematice. Doporučuji.

10.12.2022 5 z 5

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

Odechovka, která nenadchne, ale ani neurazí. Místy vtipná, i smutná, prostě ze života.

30.11.2022 3 z 5

Mezi krásou a ošklivostí Mezi krásou a ošklivostí Bryn Greenwood

Tahle knížka mě připravila dvě bezesné noci. Název knížky je přesný. Příběh je zvrhlý, drsný, ale v závěru čistý a krásný.

23.11.2022 5 z 5

Chaloupky Chaloupky Štěpán Javůrek

Zajímavé téma. Ubrat pár postav, ostatní lépe popsat, trvalo mě než jsem se začetla. Nechci tvrdit, že je kniha špatná,.Ale jiné knihy na podobné téma mě zaujaly více...

18.11.2022 3 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Na mě až moc romantické, takova ta harkekynka.. Potkali se, zamilovali se, pohádali se a pak se vzali. Začátek dobrý, jen Bianka na to, kdo je kdo přišla moc brzy. Neurazí, nenadchne.

09.11.2022 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Knížka se dobře četla, má správnou dávku napětí. Netušila jsem, až do konce, kdo je vrah. Příjemné čtení, a lehkým mrazením.

03.11.2022 4 z 5

Co když žádné zítra nebude? Co když žádné zítra nebude? Dagmar Digma Čechová

Čtivý příběh, konec sice trochu přeslazený, ale to nevadí. Přesto se mi knížka mic líbila a doporučuji.

28.10.2022 5 z 5

Sestry Chanelovy Sestry Chanelovy Judithe Little

Pěkný příběh o Coco Chanel a její sestře. Dozvíte se spoustu zajímavosti o začátcích Coco, jak se postupně stala slavnou. Krásná obálka splnila mé očekávání. Pokud milujete módu rozhodně doporučuji.

23.10.2022 5 z 5

Dar Dar Louise Jensen

Zajímavé téma o kterém jsem neslyšela. Chvílemi se to dost táhlo, ale zvědavost vás nutí číst dál, ale ten konec mě zklamal.

15.10.2022 3 z 5

Americký klub českých dam Americký klub českých dam Hana Parkánová-Whitton

Tahle knížka mě vrátila do školních let a k mé maturitní otázce 'Národní obrození'. Knížka je čtivá, ale je to jen takové shrnutí, co se v té době dělo, ostatní si musíme domyslet, nebo dohledat.

10.10.2022 3 z 5

Ztraceny v Paříži Ztraceny v Paříži Elizabeth Thompson

Příběh je velmi čtivý,, a tentokráte pro mě obě dvě linky byly stejně zajímavé. Romantika se tam taky najde, ale je ji tak akorát. Každý má nějaké tajemství.

03.10.2022 4 z 5

Jedna z pěti Jedna z pěti Dagmar Digma Čechová

Příjemná oddechovka, zasmějete se, i zamyslíte, a řekla bych, že i dost ze života.

03.10.2022 4 z 5