Buchtičkajani Buchtičkajani komentáře u knih

Falešný pohřeb Falešný pohřeb Magdalena Mintová

Nemohla jsem se začít, později se knížka už trochu rozjela. No po přečtení prvních a druhé knihy jsem ssi čekala víc.

07.06.2022 3 z 5

Křehká krása Křehká krása Petra Durst-Benning

Moc pěkný historický román. Čtivá knížka o silných ženách, které se snaží prosadit v mužském světě. O krásných skleněných vánočních ozdobách, ty si pamatuji u své babičky.

03.06.2022 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Milá, příjemná romantika. Nic přeslazeneho. Příběh je sice předvídatelný, ale to ničemu nevadí. Fajn odechovka.

29.05.2022 4 z 5

Sága rodu Hardacrů Sága rodu Hardacrů C.L. Skelton

Moc hezká pohádka pro dospělé. Příjemná odechovka, která se dobře čte.

24.05.2022 4 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Tak tohle bylo skvěle. Čtivé, napínavé, záhadné.... Líbilo se mi to.

18.05.2022 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Vtipná, napínavá knížka. Bavila jsem se. A snad bude druhý díl, přeci nevíme co se stalo s Bille

10.05.2022 5 z 5

Autorka má lepší knihy. Zdlouhavé pasáže, skoky v příběhu. Jediné plus, vidím v tom, že to je skutečný příběh.

08.05.2022 3 z 5

Metráček: (I.-II) Metráček: (I.-II) Stanislav Rudolf

Knížku z dětství jsem vzala po dlouhé době do ruky, kvůli výzvě. Moje oblíbená knížka v dospívání. Jitka a jeji nízké sebevědomí, kvůli tloušťce. No myslim, že tohle zná snad každý.... Kdo v dospivani a nejen v dospivani, netrpí nízkým sebevědomím? Jitka byla tlustá a já třeba zase hubená, každý něčím jiným.

03.05.2022 5 z 5

Já a moji muži Já a moji muži Eva Dolejšová

Vtipná, rychlá odechovka. Pobavila mě.

27.04.2022 3 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Velmi čtivé, napínavé. O půlky si už myslíte, jak to bylo, ale pak je to zase jinak. Konec mě překvapil.

26.04.2022 4 z 5

Propast Propast Jozef Karika

Téma docela zajímavé, ale zdlouhavě napsané. Chybělo mě tam napětí, tajemno, to k thrilleru patří. Ale jako psychologický román dobrý.

24.04.2022 3 z 5

Ráda tě poznávám Ráda tě poznávám Rachel Winters

Sladký příběh, už od prvních stránek víte jak to skončí. Ale taky se zasmějete, Evie průšvihy při setkávačkách jsou jako ze života. V jednom jsem se i poznala... A to podpatek v kanále, ja měla větší štěstí a zachránce se objevil, skončila jsem jen se zničeným podpatkem. Příjemná odpočinková knížka.

18.04.2022 3 z 5

Na viděnou příští léto Na viděnou příští léto Elin Hilderbrand

Mili, čtivý, i smutný příběh. Krásná, ale docela reálná romantika, žádná slaďárna. Kniha je inspirovaná filmem Příští rok ve stejnou dobu, ještě jsem ho neviděla a musím ho určitě vidět. Příjemná odechovka, a doporučuji přečíst.

16.04.2022 4 z 5

Hospoda Jamajka Hospoda Jamajka Daphne du Maurier

Knihu jsem vzala do ruky kvůli čtenářské výzvě, jinak by se mě asi do ruky nedostala. Trochu ponurý, drsný příběh, jen lehce romantický. Chvílemi zdlouhavý, a pro mě trochu nudný.

11.04.2022 3 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Velmi smutný, ale čtivý příběh. Ubrala bych trochu ze života Emilky a více rozepsala vztah Jany a Johanky a její život. Ještě mi vadilo, že u kapitol nebyly časové údaje, v kterém obdibi jsme se ocitli, vyšlo to tak nějak až během čtení. Při čtení jsem si uvědomila, jak se máme dobře, a jak byly dříve ženy statečné.

07.04.2022 4 z 5

Staré sídlo Staré sídlo Mary Ellen Taylor

Moc hezký příběh. Krásné pohodové, odpočinkové čtení. Příjemné prolínání současnosti a minulosti. A i milá romantika se najde. Kdo má rád záhady z minulosti, doporučuji, bude se Vám líbit.

03.04.2022 4 z 5

Uteč! Uteč! Dagmar Česká

Skvělá, čtivá knížka. Knížka vám připomene důležité... Nesuď podle obalu... A ještě krásná rada od strýce... Nestačí přežít, hlavně žij.... Doporučuji přečíst, fakt se moc povedla.

29.03.2022 5 z 5

Nepečené dezerty Kateřiny A. Nepečené dezerty Kateřiny A. Andrea Čekanová

Knížka je čtivá, nemohla jsem se odtrhnout. Vlastně je docela děsivé, že minimálně domácí násilí se reálné děje a moc se o tom nemluví. Doporučuji přečíst.

22.03.2022 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Sladká, sladká a zase sladká romantika.

21.03.2022 3 z 5

Má cesta za štěstím Má cesta za štěstím Karel Gott

Půjčila jsem si ji od babičky jen kvůli fotkám, a nakonec jsem ji přečetla. Někteří kapitoly zajímavé, jiné humorné a i na smutné se dostalo, prostě život Karla Gotta. Moc hezká knížka.

20.03.2022 5 z 5