Já a moji muži

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

O vztazích mezi muži a ženami toho bylo napsáno již mnoho. I když jsou základní vzorce stejné, pro každou ženu je její příběh s muži jiný, neopakovatelný, ať už jde o vztah s otcem, bratrem, milencem, kolegou, či jiným mužem v jejím vesmíru. Nahlédněte do světa obyčejné ženy, v jejímž životě se objevují muži, možná podobní těm, které jste potkaly i vy samy. Třeba zjistíte spolu s ní, že s muži se prostě nedá vydržet – ale bez nich taky ne! A hlavně že s humorem a správným úhlem pohledu ženská zvládne všechno!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407822/big_ja-a-moji-muzi-Koi-407822.jpg 440
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha Já a moji muži

Anna121
03.02.2021

Super čtení..... pohladilo mě po duši, vyvolalo úsměv na tváři....a trošku zamrazilo, když jsem vzpomněla na roky kdy jsem žila se žárlivcem .... Kdy bude další kniha od této autorky? :-) Těším se!

Bejby61
28.01.2021

Úžasná kniha na relaxaci - vtipná a napsaná krásnou češtinou. Je znát, že autorka pracuje s knihami mnoho let. Těším se na další příběhy. Díky Evo :)))


Vikina 11
17.12.2020

Velice vtipně zachycené veselé i nelehké chvíle života. Kniha mě velice oslovila a emoce si přišly na své...smích i pláč, ale také uvědomění, že s nadhledem a humorem se všechno zvládne. Díky

Tarrina
09.10.2020

Takhle už to holt v životě chodí. Většinou. Málokdo však umí přetavit zdánlivě obyčejné zážitky do čtivé, vtipné a laskavé podoby. Stoosmnáct stránek ulétne, ani nevíte jak, a to mě na téhle knížce možná zamrzelo. Tohle jediné. Skutečný "životní" příběh plný zkušeností jedné ženy s opačným pohlavím, by si nepochybně zasloužil podrobnější zpracování. Ale tím by možná přišel o atmosféru, kterou rozhodně má. I tak opravdu stojí zato. Autorka, ač ve stylu úsporná, scukla poselství knihy v bravurních dialozích, trefných přirovnáních postrádajících rádoby "učené" výrazy a vůbec snahu o jakoukoli intelektuálnost. Přesto je knížečka plná barvitých slov použitých vždy s rozmyslem tam, kde se to hodí. Na pár místech jsem se musela zasmát, nakolik připomínala mé vlastní zkušenosti, úlety či nepřekonatelné fóbie.
"Zlatokopectví mi nikdy nešlo"
"Zamilování je prý podobné, jako když jste závislí na omamných látkách. Hormony vám zastřou zdravý rozum a vy jste povětšinou v takovém rauši, jako byste si šňupli koks."
"Hoď kamenem, kdo jsi bez viny. Jen nevím, zda bych zemřela pod pyramidou kamení nebo by na mě přilétlo jen pár oblázků. Nebudeme si nic namlouvat, nevěra se děla, děje a dít bude."
Doporučuji všem, kdo marně hledá potřebný nadhled v obtížnějších životních situacích a namísto návštěvy psychologa přivítá laskavý humor, který je zlehčuje. To proto, abychom se nezbláznili.

DominaCZ
31.08.2020

Pár hlodů jsem našla, no až na ty zdrobnělinky typu piškůtky, dortíky, "přilepila jsem si ručičku ke ŽBRDLÍNKU kolíbky", zelinkavá atd. to šlo.

El1508
29.08.2020

vtipně napsaná knížka, moc se mi líbila a měla jsem ji za večer přečtenou. Těším se na další!

Margill
17.05.2020

Kniha se mi moc líbila ????????těším se na další....děkuji Evi❤

Jitka6
07.04.2020

Tento žánr knih zrovna nevyhledávám, ale protože ji napsala moje kolegyně přečetla jsem. Kniha mne pobavila, ale chvílemi by bylo smutno... Líbila se mi.

1