Špinavá tajemství

Špinavá tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476044/bmid_spinava-tajemstvi-opa-476044.jpg 4 86 30

Emma ze svého přízemního bytu na předměstí Londýna často slýchá každodenní život zdánlivě dokonalé rodiny nahoře. Až jednoho dne uslyší něco znepokojivého: dívka Freya zmizela a policie vyslýchá její rodiče Steph a Paula. Mají nějaké nepřátele? Chtěl by jim někdo ublížit nebo vyhrožovat? Zmizení Freyi se rozkřikne a ovlivňuje nejen její rodiče, ale i všechny obyvatele domu, včetně Emmy a instruktora v autoškole Chrise, který jako poslední dívku viděl, než zmizela. Situace se vyhrocuje a na povrch vyplouvají různá nepěkná tajemství a další zločiny, které jasně ukazují, že minulost nás vždycky dožene a že některé domovy mohou být postaveny na lžích.... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Downstairs Neighbor , 2021

Danago
Danago
24.03.2024 5 z 5

Knížka měla spád, velice dobře se četla. V postavách se bez problémů vyznáte i když je jich tu hodně a každá má nějaké to nepříjemné tajemství. Určitě stojí za přečtení, bavila mě.

schvomis
schvomis
06.03.2024 4 z 5

Čtivá, mě to bavilo :)

bigben
bigben
19.02.2024 3 z 5

Knížka se musí až do konce, jinak tajemství neodhalíte....na druhou stranu, když přečtete jen posledních 10 stran, víte všechno...

Emma27
Emma27
28.01.2024 3 z 5

Rozhodně me zaujala obálka,ale na mě moc postav.Bavilo mě to jen trochu.

Jamra
Jamra
11.11.2023 2 z 5

Horší průměr, příběh takový nemastný neslaný, postavy také ničím nevyčnívající...

Hella
Hella
25.07.2023 3 z 5

Takový skousnutelný průměr s nepříliš sympatickými postavami. Nic extra, co by vám v hlavě zůstalo delší dobu.

Buchtičkajani
Buchtičkajani
13.01.2023 4 z 5

Čtivá, napínavá, plná tajemství které postupně vyplouvaji na povrch.

Doubravka1975
Doubravka1975
28.12.2022 5 z 5

Jeden dům, v němž bydlí tři rodiny, je plný lidí. Všichni vypadají v pohodě a žijí si své obyčejné životy, ale když se ztratí sedmnáctiletá Freya, zjistí se že každý má nějaké to špinavé tajemství z minulosti.
Čtivý a napínavý příběh od začátku do konce.

Olous1
Olous1
27.09.2022 2 z 5

Tak jsem bohužel sáhla po knize která mě nebavila,styl psaní nesedl, občas ani nevím co čtu. Během chvilky zapomenu o čem kniha byla. Anebo prostě na to nebyla nálada.

Kopretinka784
Kopretinka784
08.09.2022 4 z 5

Kniha se mi pěkně četla, střídání kapitol rozvíjejících příběhy jednotlivých postav přispělo k rychlosti četby. Zvláště ke konci knihy.

perpe2a
perpe2a
12.08.2022 3 z 5

Průměr

derminator
derminator
09.08.2022 3 z 5

Špinavá tajemství, zajímavý název knihy a proto jsem po ní sáhl. Aby bylo jasno, kniha je spíše psycho než thriller, mistami až moc prekombinovana a občas se v ní člověk i ztrácí. Také konec je takový zavádějící když už autorka rozebírá všechny postavy měla to i pořádně zakončit. Teď ty klady když se do knihy zactete zjistíte že se nemůžete odpoutat a to je plus za které dávám 3* a hodnotím 55%.

Kaja1
Kaja1
04.08.2022 3 z 5

Nevím, zdálo se mi to moc překombinované. Nepředpokládám, že se na jednom místě sejde tolik lidí, kteří mají co tajit a vzájemně se zapletou. Nedivím se Emmě, že nedokázala zapomenout a jestli odpustí, tak klobouk dolů.

Lenka0007
Lenka0007
31.07.2022 2 z 5

Zbytečná smrt, zbytečný únos, zbytečná kniha. Dvě hvězdičky za příběh Kate, jinak nuda. Autorka se snažila, každá postava měla své tajemství (já nejsem já, ona se jmenuje jinak a to není přítel, ale bratr…..), takže za mě ne.

Majulle
Majulle
22.07.2022 5 z 5

(SPOILER) Právě jsem si na dovči dočetla tento boží thriller, bavilo mě prolínání minulosti a součastnosti, příběhy pár hlavních postav a hlavně napínavý příběh o rodinných tajemstvích které jsou vzájemně propojeny.
Jde o autorčinu první knihu a rozhodně by si zasloužila i větší ohodnocení

SPOILER: Jediné co mě v knížce zamrzelo a zároveň mě to hodně zajímalo byl příběh malé Billie a Natalie který nebyl objasněn Klidně bych brala druhý díl ️

Januli
Januli
03.07.2022 3 z 5

Za mé průměrná kniha, s průměrnými postavami i závěrem. Nějak mě neoslovila. A chybělo mi vysvětlení ohledně malé Bille . :-(

plamínek21
plamínek21
28.06.2022 3 z 5

Tři bytové jednotky v jednom domě, jehož obyvatele propojí zmizení 17 leté dcery jedné z rodin a které poslouží jako katalyzátor k odhalení tajemství, které mají všichni obyvatelé. Na mne těch tajností a zvláštností bylo nějak moc. Přečetla jsem během letní virózy, několikrát jsem u toho usnula a váhala jsem zda něco jsem si nakonec něco nevybájila díky zmatenosti a horečce :-)

Evule *
Evule *
23.06.2022 4 z 5

Za mě je kniha čtivá a napínavá. Posledních 100 stran jsem musela dát na jeden zátah. Pokud bude další příběh od této autorky, ráda si ho přečtu.

Pepina19
Pepina19
12.05.2022 3 z 5

Nebylo to špatné čtení, ale také to nebyl žádný zázrak. Nejvíc se mi líbil příběh tajemství Freyiny matky, kdy vlastně udělala něco špatného jen proto, že chtěla chránit svou mámu.

Pavlína2019
Pavlína2019
03.05.2022 5 z 5

Super, jsem spokojená.
Kniha se paní autorce povedla napsat dobře, zajímavě a napínavě, s mými oblíbenými pohledy do minulosti.
Doporučuji!