Zpřetrhané pouto

Zpřetrhané pouto https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472667/bmid_zpretrhane-pouto-P0n-472667.jpg 4 25 25

Grace, nejstarší ze čtyř sourozenců, se chopí příležitosti a přijme pracovní nabídku v Londýně. Opouští rodnou Austrálii a zanechává za sebou rozhádanou rodinu. V Graceině nepřítomnosti se vrací její matka Sarah, což jitří staré rány. A když už se začínají zacelovat, na světlo vypluje dlouho pohřbené tajemství, které může změnit život celé rodiny.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

When Grace Went Away , 2020

Maky806
27.02.2023 5 z 5

Krásně napsaný rodinný příběh. Pěkně se to četlo a hlavní hrdiny jsem si hned oblíbila .

Jana65
11.08.2022 5 z 5

Přemýšlela jsem zda knihu číst. Byla přečtena za dva dny a moc se mi líbila. Moc hezký příběh o složitých vztazích v rodině, o starých křivdách a odpuštění, ale taky o lásce.

Toňula
21.05.2022 4 z 5

Milý příběh o vztazích v rodině, o hledání lásky, o odpuštění a šanci na nový život.

Buchtičkajani
07.02.2022 4 z 5

Pěkný příběh o rodinných složitých vztazích. Žádné drama, příjemně se to čte, romantika tam je taky. Za mě docela reálné.

bookcase
11.12.2021 4 z 5

Příjemně a čtivě zpracované bolestné téma rozvrácených rodinných vztahů.

alzbeta4340
31.10.2021 4 z 5

Naprosto uvěřitelně popsaná rozhádaná rodina, rodiče žijící od sebe a jejich dospělé děti - sourozenci, kteří se sotva snesou. Není to přitom žádné drama, zůstáváme v příjemném a odpočinkovém společenském románu. Rodinné neshody jsou také uhlazeny romantickou zápletkou, ta už tak reálná není a konec už vůbec ne. Ale početla jsem si pěkně.

alnahu
18.10.2021 3 z 5

Já jsem se do této knihy -nějak nemohla začíst. Příběh není špatný ale něco mu chybělo.

zdehan
07.10.2021 5 z 5

Moc pěkná romantická knížka.

jeny-v
03.10.2021 5 z 5

Moc krásný a čtivý rodinný román, který jsem musela zdolat za víkend, protože já tyto "miluju". Děj vás udržuje stále v napětí, jak se jednotlivé postavy zachovají, jak vyřeší svůj osobní problém, co záležitost, která byla jedenáct let utajená, bolest spojená se ztrátou milované osoby a vlastně, jak ten celý příběh Fairleyových dopadne....
Nejstarší Grace se stěhuje do Londýna pracovat na pobočku mezinárodní banky. Plní se tak její životní kariérní sen. Přijede se rozloučit s otcem a sourozenci do rodného městečka v Miners Ridge. V restauraci se zahanbeně setká s bratrovým kamarádem Aaronem. Sestra Faith ji ignoruje a bratr Tim, který pracuje u otce na farmě, je podrážděný. Matka Sarah odtud před osmi lety odešla po tragédii, jejíž následky silně zasáhly celou rodinu. Jak dát dohromady rozbité vztahy, na to rozum nestačí, musí zafungovat pochopení, cit a láska.

lucka1998
21.09.2021 5 z 5

Moc hezky napsaná romantická kniha, autorka moc výstižně popisuje, jak vztahy v rodině, tak myšlenky postav. Sice se mi od ní, líbily více, knihy kde byla hlavní postava zdravotník, protože mi to bylo blíže, ale i tato kniha byla výborná a rychle se četla.

putpuda
23.08.2021 3 z 5

Sice se to četlo docela dobře a ze začátku mě to bavilo, ale v polovině jsem se nějak zasekla. Chybělo mi tu nějaké to napětí....
Ale romantičkám se bude určitě líbit ;)

Pípasek
15.08.2021 5 z 5

Krásná romantika, kde najdete vše. Lásku, rozhádanou rodinu, opravdové přátelství

Austrálie romantika

2015  80%Doktorka z konce světa