Annannas Annannas komentáře u knih

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Tento autor prostě umí!

23.07.2021 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Mám moc ráda její knihy, detektivní zápletka je vždy velmi dobře doplněná životními příběhy osob. Tato mě opět nezklamala.

22.11.2020 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Oddychové příjemné čtení.

14.04.2022 4 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Čtení, u kterého téměř nedýcháte. Všudy přítomná hrůza a děs, ve které je schovaná bojující lidskost a láska. Přepadal mě obrovský vztek nad bezcitným činem a lítost a obdiv lidské síly. Úžasná kniha, od které se nejde odtrhnout.

20.05.2021 5 z 5

Od začátku knihy bylo jasné, že to nebude lehké čtení. Opravdu velmi silné čtení o neuvěřitelně krutých osudech, které byly bohužel skutečné. |celou dobu se mi chtělo křičet: HAJZLOVÉ!!!!

05.11.2023 5 z 5

Později Později Stephen King

Děkuji ČV ....opět mi rozšířila obzor. Příjemné čtení.

09.05.2023 4 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Dobrá detektivka.

12.03.2023 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Nejsem z vesnice, ale docela dobře si umím představit, že taková tam může být realita. Nejvíce se řeší co si asi druzí myslí a vše je protkáno závistí a smutkem z vlastního osudu. Rozhodně stojí za přečtení.

01.12.2020 4 z 5

Sestřičky pod jmelím Sestřičky pod jmelím Donna Douglas

Autorka rozhodně neztrácí dech, opět velmi, velmi dobré čtení. Mistrně rozehrané dějové linky několika postav. Moc bych si přála, aby série pokračovala. Doporučuji.

12.01.2023 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Tato autorka zraje jako víno, každá další kniha je zralejší a čtivější. Moc mě kniha bavila. Doporučuji.

22.11.2022 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Velmi pěkný, propletený příběh, ve kterém vše přirozeně rozplétáte a stále hltáte stránky s nedočkavostí jak to bude dál... Při představě, co si vytrpěly chudinky ženy ve zmiňovaném klášteře, mě mrazilo.

07.01.2021 5 z 5

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Příběh zasazený do zajímavého prostředí. Celkový dojem mě pokazil zdlouhavější průběh, bez takové té chuti neustále bez odtržení číst. Dám, ale dalšímu dílu určitě šanci.

19.02.2023 3 z 5

Vířivka Vířivka Lucie Konečná

Krátké, ale velmi ,velmi silné. Rozhodně doporučuji.

17.11.2022 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Chyběl mi inspektor Bergman a tak nějak chyběl celé knížce spád a takové to mrazivé očekávání dalšího dění.

27.03.2022 3 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Jakmile jsem začala číst, tak už jsem skoro nemohla přestat, stále se něco děje a stále Vás drží v napětí. Jen ta krutost mě nedělala moc dobře.

02.12.2020 5 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Velmi, velmi silné. Rozhodně stojí za přečtení. Řada níže uvedeného v komentářích vše úžasně vystihuje - před tím klobouk dolů, protože mě došla řeč.... já sedím a prostě tleskám autorce.

30.11.2020 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Začátek knihy byl dost velký zmatek postav, pak se příběh velmi dobře rozběhl.

22.01.2023 3 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

Autorka opět nezklamala. Oba díly velmi čtivé. Moc pěkně napsaný příběh ze života. Doporučuji

22.11.2021 5 z 5

Sestřičky a jejich tajná přání Sestřičky a jejich tajná přání Donna Douglas

Celá série se mi velmi líbila. Škoda, že už je konec, ale kdo ví.... ? Styl, ve kterém jsou knihy napsány, mi velmi vyhovuje. Děj neuvěřitelně rychle plyne a střídání dějových linek jednotlivých postav nenechá zvědavost čtenáře vydechnout. Rozhodně doporučuji.

17.01.2021 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Místy trochu rozvleklé, ale v druhé polovině už to šlapalo. Moc povedená série.

25.12.2023 4 z 5