AnnaNes AnnaNes komentáře u knih

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Po přečtení některých recenzí jsem se bála do čtení pustit, abych nebyla zklamaná, protože série Znovu se mi moc líbila. Nakonec jsem ráda, knížka se mi moc líbila a už se nemůžu dočkat pokračování.

19.09.2021 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Druhý díl jsem přečetla několik let po dílu prvním a příběh mě opět dojal a knihu jsem zhltla během jednoho dne. Colleen píše krásné knížky a tahle patří mezi mé nejoblíbenější.

12.09.2021 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Další výborně napsána kniha této série. Konec vás přinutí se vrhnout hned na další díl. Autory jsem si zamilovala

18.01.2019 5 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Krásný díl, celá série byla skvělá a přirostla mi k srdci. Tohle se vážně povedlo, jen škoda, že pokazili film, ráda bych viděla všechny 4 díly i na plátně.

17.08.2018 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Skvělá knížka, za mě se rozhodně kvalitou blíží k sérii HH. Je to sice něco trochu jiného, ale i tak výborně zpracované. Že by bylo pokračování??

29.05.2018 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Krásná kniha, ještě krásnější příběh. Spolu s Než jsem tě poznala patří mezi nejlepší knihy Jojo Moyes. Doporučuji

10.09.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Skvělá kniha. Těším se na další autorovu tvorbu.

24.07.2017 5 z 5

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

Naposledy jsem s draky četla Odkaz dračích jezdců, a tak jsem se těšila na další. Příběh splnil veškerá má očekávání a ani jednu stránku jsem se nenudila. Hlavní postavy sympatické. Jen mi to nepřišlo až tak žhavé, jak je všude prezentováno.

21.04.2024 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Tohle byla naprostá bomba, zhltla jsem během dvou dnů. Druhý díl jsem si užila podstatně víc jak první. Rozhodně bych si ale přála víc Kivy a Jarena.

04.07.2023 5 z 5

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Příběh Bridget a Rhyse mi sedl podstatně víc jak Avy a Alexe. Kam se hrabe Alex, když je tu Rhys.
Čtení jsem si užila.

26.04.2023 5 z 5

Exodus Exodus Kate Stewart

Stejně jako v prvním díle byly momenty, kdy jsem měla chuť přeskočit pár řádků. První část knihy mě bavila víc jak druhá.

06.11.2022 3 z 5

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Po knížce jsem nějakou dobu pokukovala, až jsem ji nakonec hodila do košíku a dobře udělala. Příběh se krásně četl. Originálně vykreslený svět, se kterým jsem se jinde nesetkala.
Řekla bych, že o této sérii neví až tolik čtenářů, což je škoda, rozhodně stojí za pozornost.
Další díly mám objednány a koukala jsem, že jich bude celkem 5, tak doufám, že zbytek přeloží.

26.07.2022 5 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Moje úplně první kniha s tématikou LGBT a moc se mi líbila.
Těším se na nadcházející film.

10.07.2022 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Tak tohle bylo skvělý! Chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala v novém světě, ale pak už se kniha četla sama.
Teď by mě zajímalo, kdy bude přeložen druhý díl.

10.06.2022 5 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Nevěděla jsem, co očekávat a byla příjemně překvapená, i když začátek měl pro mě pomalejší rozjezd.
Ale ten konec?! Nutně potřebuju další díl.

16.05.2022 4 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Na knihu jsem se opravdu těšila a byla mírně zklamaná. Nemít tak vysoká očekávání, zklamaná bych nebyla. Ze začátku se mi nedařilo začíst. Naštěstí to druhá polovina vykompenzovala, kde se děj konečně rozjel a moc mě to bavilo.

Ještě bych vytkla neustále se opakující slova Panna, bohové, bagančata - pro mě rušivý efekt “už zase?”

04.05.2022 4 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Druhý díl se mi líbil mnohem víc. Opět jsem názoru, že mohly být oba díly spojeny do jednoho stejně jako u Biancy.
Trochu mi vadilo, že byla Sage děsně “broke”, ale zároveň si byla schopná kupovat jednu donášku za druhou, letenky, apod.

17.04.2022 4 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Jedna velká jízda, nemám slov! Skvělá knížka, všechno jsem Sarah sežrala i s navijákem, a pak jen koukala, jak to dopadlo. Vztah Rhyse a Feyre naprosto zbožňuju. I přestože je knížka dlouhá, čtení mi krásně uběhlo a já se nemůžu dočkat dalšího dílu a myslím, že mě bude mrzet, že příběh nebyl delší. Kdyby šlo dát víc hvězdiček, dala bych.

25.03.2022 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

To byla taková blbost! Přečetla jsem tak 100 stran, a pak přeskakovala, vůbec jsem se nedokázala začíst. Ani si ji nedám do kolonky přečteno, protože jsem nezvládla ani půlku. A to se mi ostatní knihy od autorky líbili.

18.02.2022 1 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Už několikrát mě odradila obálka knížky. Vyvolávala ve mě pocit jaká blbost to musí být. Nakonec jsem se dostala ke čtení až díky jedné pozitivní recenzi, kterou jsem nedávno četla. Příběh byl super, že se musím hned vrhnout na druhý díl.
Přemýšlím, kolik lidí mohla obálka na první pohled odradit.

06.02.2022 5 z 5