AnnaNes AnnaNes komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Nechápu, že jsem tak dlouho váhala se čtením, asi ta obálka. Tohle bylo naprosto skvělý, celou dobu jsem se musela culit. Jak se ti dva neustále škádlili a ta chemie, humor, prostě boží. Nemám nic, co bych vytkla.
Doufám, že druhý díl bude taky super.

03.05.2023 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Může to být ještě lepší? Ano, tenhle díl předčil vše. Nesbø je láska

09.01.2020 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Příběh to byl hezký, ale bohatě by mi stačil první díl bez jakéhokoli pokračování.

29.09.2021 4 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Moc se mi líbila! Jsem zvědavá, jak se bude příběh dále vyvíjet.

11.04.2022 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Knížka, která nešla odložit, se čtením jsem skončila až někdy po půlnoci. Čtivá, napínavá i trochu děsivá. Doporučuji!

10.10.2021 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Jednoduše skvělá kniha, kterou jsem zhltla za víkend. Každá jeho kniha je čím dál lepší a lepší a mně nezbývá nic jiného, než dát plný počet *. Myslím, že příběh Harryho Holea se blíží ke konci a já mohu jen doufat, že se dočkám alespoň ještě jednoho dílu.

26.03.2018 5 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Tak tohle byla bomba. Potřebuji třetí díl ASAP.
Team Roth!

25.02.2023 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Po shlédnutí seriálu jsem se musela vrhnout i na knihy. Nadchla mě a těším se na další díly.

03.01.2022 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Popletla jsem si díly, takže tohle je moje první od Cartera. Líbila se mi, i když mě trochu štvalo, jak je každá kapitola na 2-3 stránky a končí otevřeně. Věřím, že to bude o zvyku a nemůžu ho srovnávat s Nesbøm. Jsem zvědavá na další díly.

04.03.2022 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Nesbo píše čím dál víc lepší knihy. Každé nové zjištění v případu mě neustále překvapovalo a já koukala s otevřenou pusou, jak to jen vše mohl tak vymyslet. Napínavé, přečtené jedním dechem. Zatím nejlepší díl ze série, tak jsem zvědavá na další. Moc se těším i na film, tak snad to nepos....

24.08.2017 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Tak jsem přečetla všechny čtyři díly a za mě jednoznačně vyhrává díl druhý. Tristan a děti, to bylo něco. Spisovatelce se série moc povedla a udržela laťku během všech čtyř knih, což se moc často nestává. Doporučuji.

16.09.2023 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Po dlouhé době jsem se vrátila ke čtení Larse. Celkově se mi kniha líbila, jen jsem trochu zklamaná, že se mi povedlo prokouknout zápletku, to se mi moc často nestává a většinou až do poslední chvíle tápu.

26.01.2023 5 z 5

Útočiště Útočiště Karen Lynch

Občas se stává, že druhé díly jsou spíše taková výplň před finálním vyvrcholením posledního dílu, ale tady tomu tak nebylo. Útočiště se mi líbilo víc, než Nezdolná a už se nemůžu dočkat Samotářky. Už je duben??

20.02.2024 5 z 5

Květ železného stromu Květ železného stromu Laurie Forest

Druhý díl byl skvělý! Laurie píše velmi čtivě a stránky ubíhají, zároveň je celý svět srozumitelně popsán, takže se ani neztrácím.
Doporučuju všema deseti.

31.07.2022 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Moc se mi to líbilo a četlo líp, než Z krve a popela. Kde je další díl?
Team Roth!

27.06.2022 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Moc milý příběh a moje první kniha od autorky. Vrhnu se i na další díly. Postavy byly sympatické. Jen na Katie jsem neustále v duchu řvala, ať se postaví sama za sebe a pošle ostatní do patřičných míst.

21.06.2022 4 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Jediné, co bych vytkla, tak nadměrné popisování pocitů Sage, jinak se mi kniha líbila.

16.04.2022 4 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Ne každá povídka se mi líbila, ale celkově jsem spokojená.

05.04.2022 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Jedním slovem skvělý! Knížka se četla sama. Sarah jsem si oblíbila a nemůžu se dočkat přečtení zbytku série.

20.03.2022 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Po delší době jsem se vrátila k detektivkám a ani tento díl nezklamal. Jsem zvědavá na novou sérii s Kate Marshall.

21.01.2022 5 z 5