Anett525 Anett525 komentáře u knih

Město duchů Město duchů Victoria Schwab

Hezké čtení, určitě si přečtu i pokračování. Jsem zvědavá,jak to nakonec s Jacobem bude.

22.12.2020 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Na toto téma jsem přečetla už pěknou řádku knih, ale můžu říct,že tato byla jedna z nejlepších. Ať už stylem,jakým byla napsána, tak strhujícím příběhem.

19.12.2020 5 z 5

Kosti Mraza Kosti Mraza Alžběta Bílková

Musím říct,že to se mi líbilo moc,moc,moc. Jsem velká fanynka fantasy,ale nevím proč, české tvorbě jsem se vždy vyhýbala. Osud tomu chtěl jinak a do cesty mi přihodil tuto krásnou knížku do které jsem se začetla od první stránky a přečetla jsem jedním dechem. Propracovaný svět plný úžasných stvoření, napínavý děj, příjemné čtení. Opravdu můžu jen doporučit. :)

19.12.2020 5 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Nejsem moc romanticky založení člověk,ale tady v té knize bylo vše tak mile podané, že jsem si čtení náramně užila. :) Vánoční atmosféra byla cítit z každé stránky. Rozhodně doporučuji :)

11.12.2020 5 z 5

Dům soli a smutku Dům soli a smutku Erin A. Craig

Ze začátku jsem byla dost nadšená, líbilo se mi téma, hlavní hrdinové, prostředí. Styl psaní taky super. Po půlce už jsem byla krapet zklamaná. Dočetla jsem,ale žádné extra nadšení se u mě nekonalo :)

04.12.2020 3 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Taková jednohubka. Že bych z knihy byla nějak extra odvařená se říct nedá,ale neurazí. Na proložení složitějšího čtení to je ideální. Ale asi už nejsem cílová skupina :D.

04.12.2020 3 z 5

Dvanáct vánočních schůzek Dvanáct vánočních schůzek Jenny Bayliss

Ale jo, celkem pěkné oddechové čtení. Kate mi občas lezla na nervy, na svůj věk se chovala jako nějaká puberťačka,ale k příběhu to patřilo. Laura a Matt super sympaťáci. Takže za mě spokojenost. Kniha se četla sama. Jen jsem čekala, že mě trochu víc Vánočně navnadí.

29.11.2020 5 z 5

Zlodějská přísaha Zlodějská přísaha Mary E. Pearson

Moc jsem si obě série užila. Tato kniha byla stejně jako ty předešlé napínavá, byla tam nějaká láska,ale nebylo to moc přehnané. Škoda že není další pokračování a snad se někdy nějakého dočkáme :)

27.11.2020 5 z 5

Brzy Brzy Morris Gleitzman

Byla jsem zvědavá,jak bude pokračovat Felixuv život po válce. Knihu jsem přečetla za jedno dopoledne,nemohla jsem se odtrhnout. Nebyla o nic míň napínavá než předešlé díly.

25.11.2020 5 z 5

Osudová léta Osudová léta Marie Lamballe (p)

Kniha se mi moc líbila. Sice byla jednička krapet lepší,ale i tak mě čtení tohoto dílu bavilo. Těším se na pokračování. :)

12.11.2020 5 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Všechny tři díly jsem si užila. :)
Příjemné, napínavé čtení. Líbí se mi styl psaní,jakým autorka píše.
Jen škoda té závěrečné bitvy, bylo to takové odfláklé, určitě by si zasloužila ještě pár stránek navíc. Ale celkově se mi série moc líbila. :)

12.11.2020 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Dvojka se mi líbila o kapku míň než jednička,ale i tak se mi knížka četla dobře, nechybělo napětí až do konce, no jdu se rovnou vrhnout na třetí díl. :)

04.11.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Nechápu, jakto že jsou z toho všichni tak odvaření. To byla taková kravina,že to ani není možný :D

31.10.2020 1 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Tahle kniha mě vytáhla z čtecí krize. Čte se sama, napínavý příběh, přečetla jsem za dva dny jedním dechem a hned jdu na další díl.

24.10.2020 5 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Ze začátku se mi nešlo začíst, ale pak mě příběh pohltil a nemohla jsem se odtrhnout. Bylo zajímavé číst knihu,kde jsou popsané myšlenky člena SS. Rozhodně knihu doporučuji.

21.10.2020 5 z 5

Vzdělaná Vzdělaná Tara Westover

Čekala jsem od knihy asi víc, kvůli vysokému hodnocení. Nemohla jsem se pořádně začíst a knihu jsem dočetla s velkou námahou. Nebylo to vyloženě špatné,ale znovu bych knihu už nečetla.

03.10.2020 3 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Ze začátku jsem se nemohla začíst,ale hned jak se děj rozjel, nemohla jsem přestat pokračovat. Napínavý příběh od kterého se člověk nemůže odtrhnout. Jsem ráda,že jsem dala knize šanci,i když mě začátek moc nenadchl. O toto bych nerada přišla.

21.09.2020 5 z 5

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

Taková milá oddechovka. Určitě se pustím i do dalších dílů :)

13.09.2020 5 z 5

Vězňova žena Vězňova žena Maggie Brookes

Kniha mne zaujala na první pohled, po přečtení anotace jsem neváhala a pustila jsem se do čtení. Nelituji jediné stránky, hned jsem byla vtažená do děje a knihu jsem si naprosto užila, i když se v ní píše o zlých časech. Oblíbila jsem si všechny hrdiny a fandila jsem každému z nich až do konce. Za mě rozhodně doporučuji.

13.09.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Byla to první kniha tohoto žánru,kterou jsem četla. Byl to takový průměr, ale i tak mě to celkem bavilo,i když to bylo spíš na hraně fantasy než hororu. Kniha je napsána čtivě a napínavě, tak jsem jí přečetla za 3 dny. Určitě časem sáhnu po další tvorbě od autorky.

03.08.2020 4 z 5