Anett525 Anett525 komentáře u knih

Počátky Počátky Petr Eismann

Asi mi je 12. Bylo to skvělé. :)
Po dlouhé době pěkná putovní fantasy a ještě od českého autora.
Za mě super.

17.09.2021 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Kniha od které jsem se nemohla odtrhnout. Sice mi vadilo, jak se opakovaly některé fráze, ale za ten příběh jsem to odpustila.
Na knížkách mám ráda,když se prolínají dvě časové roviny, což tato kniha splňuje...i když je pravda,že příběh Clary byl zajímavější.
Určitě si přečtu i jiné autorčiny knížky.

14.09.2021 5 z 5

Vrány Vrány Kass Morgan

Moc povedené. Jako bonus zmínky o Harrym Potterovi a to je prostě past na mě :D
Snad se brzy dočkáme dalších dílů.

31.08.2021 5 z 5

Žena číslo 99 Žena číslo 99 Greer Macallister

Kniha se mi moc líbila. Originální téma, sesterská láska, zajímavý příběh. Rozhodně stojí za přečtení :) Určitě si od autorky přečtu i další knihu.

22.08.2021 5 z 5

Kletba vítězů Kletba vítězů Marie Rutkoski

Moc pěkné. Příběh plný napětí, četl se sám. Sice to není až tak úplně fantasy,ale i tak mě to moc bavilo. Téma otroctví, války, vzpoury. Do toho Kestrel a Arin, každý na opačné straně a přesto jsou si blízcí. Moc hezky napsané a jsem zvědavá, jak bude jejich příběh pokračovat dál. :)

19.08.2021 5 z 5

Zmizelá apatykářka Zmizelá apatykářka Sarah Penner

Na této knize se mi líbilo snad vše. Originální příběh, čtivě napsané, střídání časových os, můj oblíbený viktoriánský Londýn... Nemám co vytknout. Určitě stojí za přečtení, pokud máte rádi historické příběhy. :)

15.08.2021 5 z 5

Gideon Devátá Gideon Devátá Tamsyn Muir

Za mě byla kniha fakt super, nechápu,že někdo mohl dát tak nízké hodnocení.

Gideon je prostě skvělá postava (drsňačka ale s dobrým srdcem). I Harrow jsem si oblíbila,i kdybych to na začátku neřekla.

Za mě moc pěkně vymyšlené, sice tam bylo takové hluché místo po přistání na První dvůr,ale pak se to zase hezky rozjelo.
Konec mě trošku naštval, ale ne proto,že by byl špatně napsaný. :D

Už se těším,až vyjde Harrow.

11.08.2021 5 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Mně se to moc líbilo,dostala jsem přesně to,co jsem od knížky očekávala (a to už nejsem nejmladší). Svět vymyšlený do detailů, pořád nějaká akce. Takže jsem spokojená. Jdu hned na další díl. :)

21.07.2021 5 z 5

Z kouře a kamene Z kouře a kamene Alžběta Bílková

První jsem četla Kosti Mraza, už tím si mě autorka získala, měla jsem obavy a do prvotiny jsem se bála pustit, po tom co jsem četla,že je slabší. A musím říct, že teda rozhodně nezklamala, moc se mi kniha líbila a klidně bych brala další díl z tohoto skvělého světa. Bylo to super. :)

14.07.2021 5 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Knihu jsem si vybrala podle prostředí,kde je zasazený děj a dostala jsem mnohem víc než to.

Autorka píše moc hezky a čtivě, oblíbila jsem si hlavní hrdiny, dejte hezky plynul. Rozhodně si musím přečíst j Na jedné vlně.

23.06.2021 5 z 5

Instant karma Instant karma Marissa Meyer

Takové milé oddechové čtení na letní dny. Pru se ze začátku chovala hrozně,ale asi to byl záměr,že se myšlením posunula a stala se z ní nakonec fajn holka. Quint je prostě miláček, na toho nejde napsat jediné špatné slovo. Celkově jsem si knížku užila. Čte se pěkně,ani ekologické téma mi vůbec nevadilo, spíš si myslím,že takto psaných knih by mělo být víc. 4,5 *

15.06.2021 4 z 5

Tunel kostí Tunel kostí Victoria Schwab

Wau,to bylo boží.

Už první díl se mi líbil,ale tento mi přišel snad ještě lepší.
Přečetla jsem ji za jeden den,což hovoří asi samo o sobě.
Zajímavá místa v Paříži, vyprávění historek rodičů, Jacob, zmínky o HP...nemám prostě co vytknout. Už aby vyšel další díl.

10.06.2021 5 z 5

Stříbrné město Stříbrné město Radek Sterakdary Starý (p)

Můžu říct,že to bylo naprosto super. Nejvíc se mi líbit ten propracovaný svět plný zajímavých tvorů a rostlin. Arila a Harari jsou skvělá dvojka, příběh plyne svižně a tak se čte dobře. Určitě se budu těšit na pokračování a od nynějška se můžu řadit mezi Sterakdaryho fanoušky.

09.06.2021 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Od spisovatelky jsem četla Velkou samotu,tak jsem doufala,že i Slavík bude stejně dobře napsaný a nezklamal. Válečných knih mi prošlo rukami už dost,ale toto bylo něco jiného a originálního. Život obyčejných lidí z Francie, dvě sestry,které to neměly v životě lehké už od malička...Hannah píše krásně,to se jí musí nechat.

03.06.2021 5 z 5

Tuhle knížku by měl mít každý milovník Krutého prince. I když je to taková knížní jednohubka, dokáže pohladit po duši jak ilustracemi, tak tím co se skrývá uvnitř. Boží. ️

30.05.2021 5 z 5

Tři temné koruny Tři temné koruny Kendare Blake

Tahle kniha je opravdu povedená. Jediné co,tak mi chvilku trvalo se zorientovat,ale jak se do toho člověk dostane,tak se nemůže odtrhnout, teda aspoň u mě to tak bylo. :)
Za mě super a plný počet.

23.05.2021 5 z 5

Pramen života Pramen života Thomas Thiemeyer

Už nejsem dávno cílovka, ale i tak se mi námět celé série líbil. Čte se to dobře, děj je napínavý, trochu pohádka, ale ty já mám ráda, takže mi to vůbec nevadilo. Hlavní hrdiny jsem si všechny moc oblíbila, myšlenka o tom,jak by lidstvo svým neuváženým chováním mohlo dopadnout je podána na jedničku. Za mě 5*, protože jsem opravdu ráda,že se ke mně tato série dostala.

19.05.2021 5 z 5

Věž zajatců Věž zajatců Thomas Thiemeyer

Ani druhá kniha této série mě nezklamala. Hodně jsem si oblíbila nové postavy a myslím,že děj byl vymyšlený na jedničku. Tak hurá na poslední díl,jsem zvědavá,jak to nakonec celé dopadne :)

16.05.2021 5 z 5

Město přeživších Město přeživších Thomas Thiemeyer

Mně se to líbilo. Taková oddechovka, napsané lehce,ale pro mě zajímavě. Zápletka mě držela v napětí, protože mě zajímal důvod toho,proč zmizeli lidé. Takže za mě fajn a určitě se vrhnu na další díly.

13.05.2021 5 z 5

Věčná noc Věčná noc Ross MacKenzie

Nevím,jestli to je tím,že se mi kniha zrovna trefila do nálady, ale moc jsem si ji užila. Bosorky byly skvělé. Myslím,že tahle knížka by si zasloužila víc pozornosti :)

10.05.2021 5 z 5