Stříbrné město

První fantasy kniha od hráče a youtubera Sterakdary! Svět Aldolonu před tisíci lety postihla zničující událost, když se realita roztříštila na stovky a tisíce malých bublin světů. Národ Nurů už po staletí skáče z jednoho takového světa na druhý a hledá potravu, nerosty, ale také nový domov. Musí být neustále v pohybu, protože je pronásleduje šílená bohyně, která touží po jediném – zničit je. Arila se protlouká životem a postupně odhaluje tajemství minulosti, ale také pradávného řádu Hlídačů. A dřív, než se naděje, bude i ona vržena do vírů událostí, kdy bude muset nejen pomoci se záchranou svého města, ale také čelit vlastním démonům. Dokáže v sobě nalézt dostatek síly, aby se mohla i ona stát opravdovým hrdinou?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466901/big_stribrne-mesto-AwS-466901.jpg 4.2203

Arila 1.

Literatura česká, Fantasy

Vydáno: , CooBoo

Arila Stříbrné město, 2021

Kniha Stříbrné město

lukas3219

Fantasy přesně podle mého gusta :) Z knihy je poznat Stéry klasické poselství, jdi za svým cílem a nikdy se nevzdávej . Moc pěkná kniha, ktérá má mít dálší 4 sourozence, jen tak dál :)

DreamerX9

Tahle kniha má stejnou energii jako autor sám. Líbilo se mi originální pojetí světa a i postavy.
Dlouho jsem se nemohla žáci než se vlastně něco začalo dít ale do té doby se můžeme kochat představováním postav. Kniha je cilena na mladší čtenáře a ale i tak má svůj naboj

barca8332

Pohádková fantasy kniha pro děti i dospělé,která Vás chytne a pohltí. Llíbí se mi od začátku do konce. Příběh pomalu nabíral grády a pak už jsem se nemohla odtrhnout - jedna akce za druhou a já vůbec nedokázala odhadnout jak se zdánlivě bezvýchodné situace budou dále vyvíjet a to mě na tom bavilo nejvíce! Krásný příběh a jistě propracovaný svět, který je pro nás čtenáře ale bohužel neprobádané místo ,protože toho o něm víme tak málo. Proto hned jak jsem tuto knihu dočetla, jsem přešla na druhý díl! Nešlo odolat!
PS: Děkuji za svět Arily

poznámka pro autora: (pokud ho to bude zajímat)
Chybělo mi ,,spojení,, (vžití,ztotožnění) s hlavní hrdinkou. Přišlo mi že tam hodně detailů o hrdince chybí - hlavně na začátku. Pro lepší představu jsou detaily důležité a nejspíše kvůli tomu mi chybělo takové to ,,citové pouto,, s ní. Více jsem sympatizovala s postavou Harariho ,který má styl a osobitost! O něm by mě bavila celá samostatná kniha. ( myslím že do něj autor vložil nejvíce ze sebe )
Není to žádná výtka,jen jsem se chtěla svěřit.

samoTEKK

Když knihu přečtu na posezení, tak je to vždy dobré znamení. Na Arilu mi stačili dvě odpoledne. Skvělá kniha, skvělý příběh. Jen tak dál Stéro! :)

Martina1725

Nejsem úplná cílovka. Je znát, že se autor inspiroval Zaklínačem. Líbilo se mi, jak má příběh promyšlený a taky tam bylo pár hlubokých myšlenek

sarekaslukova

Zhruba do půlky knihy mě děj moc nebavil, přišlo mi že se strašně pomalu rozjíždí a neděje se nic moc zajímavého, to ale úplně vyrovnal konec knihy, kdy zhruba na 50 stránkách se všechno hrozně rychle rozjelo a stejně tak i rychle skončilo.

Sorana

Kniha měla trochu pomalejší začátek, ale to tak bývá u nových sérií. Je potřeba pochopit nový svět a postavy. Jinak se mi kniha moc líbila.

Kaila146

Milá kniha, ale ze začátku jsem měla trochu problém se začíst