Jak se král Země víl naučil nenávidět příběhy

Než se z něj stal krutý princ nebo podlý král, byl jen obyčejným vílím dítětem se srdcem z kamene. Holly Blacková odhaluje nová tajemství z dramatického života záhadného krále Říše víl Elfhame Cardana. V tomto příběhu najdete neodolatelné podrobnosti z dob před příběhem Krutého prince, dobrodružství odehrávající se po Královně ničeho a známé okamžiky z celé trilogie vyprávěné Cardanovým pohledem. V návratu do série Krutý princ si užijete lásku, která rozbuší srdce, nebezpečí, humor a drama, které okouzlilo mnoho čtenářů. Ke každé kapitole navíc patří celobarevné ilustrace Roviny Cai, které z titulu dělají chloubu každé knihovny....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466397/big_jak-se-kral-zeme-vil-naucil-nenavid-vsi-466397.jpg 4.4354

Krutý princ / Férska sága

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

How The King Of Elfhame Learned To Hate Stories, 2020

Kniha Jak se král Země víl naučil nenávidět příběhy

kačuleee29

Nádherná kniha, jsem moc ráda, že ji mám doma. Předně musím pořádně vychválit ilustrace, i když se mi asi nikdy nepovede vyjádřit jak moc jsou úžasné. Příběh o Cardanovi, Elfhame, Jude, ale hlavně příběh o příbězích. Moc hezky napsáno. Jde sice o krátké navrácení do Elfhame a k hlavním postavám, ale i tak jsem si ji užila a.. je opravdu moc pěkná. :)

luca321

Asi jsem čekala trochu něco jiného. Myslela jsem, že se dozvím víc o Cardanově minulosti, ale vesměs tam nic moc nového nebylo. Velké plus je krásné grafické zpracování.

andrejci

Za musím prvně podotknout je nádherné grafické zpracování. To je prostě krásné. Já bych klidně uvítala víc přííběhů z jeho minulosti. Kdyby tam byla i krátká kapitolka co se dělo po událostech 3. dílu tak by mi to nevadilo. Knížka, ale je i tak moc krásná.

Percabethka

Kniha je sice krásně graficky zpracovaná, ale co se příběhu týče, je celkem o ničem. Nedozvídáme nic tu nového, samotná zápletka je nezajímavá... Je to spíš jen takové krátké navrácení do Elfhame.

katee21

Čekala jsem něco jiného, ale zklamaná rozhodně nejsem. Je to hezké zakončení série a bylo fajn poznat situace, které byly zmíněné v knihách a zjistit jejich okolnosti.
Co musím ale vyzdvihnout je, jak je ta kniha nádherná. Samotná kniha bez přebalu, je ještě hezčí než s ním a ilustrace vevnitř jsou dokonalé.
ALE!
Doufala jsem, že tady budou dopisy, které Cardan Jude psal... A taky mi chybělo to, jak Cardan začal vnímat city k Jude, jak to viděl on, jeho pocity ze Stínového dvora, jak vnímal, když byl hadem. Chybělo tam toho dost....

brunette362

Knihu jsem četla jako první z celé série a musím říct, že jsem udělala dobře, hezky mě uvedla do děje! Styl autorky je dobrý, text se čte hladce. Postavy jsou zajímavé, proměnlivé, ale zaujmou. O ilustracích se ani bavit nemusím, ty jsou prostě krásný!

anid

Celá tahle série je jedno moje velké dirty pleasure a tahle kniha taky nezklamala. Je samozřejmě mnohem kratší a i písmenka jsou velké jak u pohádkové knihy, ale příběh je stále super. Ilustrace jsou výtečné a krásně doplňují knihu.
Kniha tak akorát do chvílích kdy jste vystresovaní a máte málo času, Žádné složité čtení, jenom kouzelný příběh tak akorát na odreagování. Poutavý a milý

SněžnáSova

Roztomiloučká krásně ilustrovaná knížečka.