Anet2106 Anet2106 komentáře u knih

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Kniha mi přišla zajímavá, četla se dobře. Nicméně mi přišla horší než první. Neurazí a nenadchne.

07.05.2020 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Kniha se mi líbila, akorát mi přišlo, že závěr byl docela urychlený. Představovala bych si, že tam bude více vysvětleno, jak detektiv Kim našla toho padoucha.

01.05.2020 3 z 5

K moři K moři Petra Soukupová

Pohodové, odpočinkové čtení o rodině, kde každý je jiný, každý vidí a cítí věci jinak, ale přesto je každý zahledění do sebe a nepřemýšlí nad tím, jak to cítí ostatní. Tahle kniha ukazuje, jak se na stejnou věc každý kouká jinak. Rozhodně doporučuji.

24.04.2020 3 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Musím říct, že celou dobu čtení jsem si říkala, že je to docela nudná kniha. Nicméně jsem vydržela a konec mě absolutně zaskočil. Takové rozuzlení bylo geniální a rozhodně stojí za přečtení celá kniha.

19.04.2020 4 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Kniha opět nezklamala, zase napínavý a velmi čtivý děj. Líbilo se mi, že se děj odehrává v několika rovinách a je tam více ze soukromí hlavního detektiva Fabiana. Netrpělivě budu vyhlížet, kdy bude v prodeji i další díl!

16.04.2020 4 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Kniha opět nezklamala. Poutavý, nápaditý a čtivý příběh.

09.04.2020 4 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Kniha nezklamala. Řada překvapení a zvratů. Velmi dobře se to čte a nejde přestat až do konce.

05.04.2020 4 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Dechberoucí příběh silné a vyrovnané ženy založený na reálné osobě.

01.04.2020 3 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Napínavé, nápadité a čtivě napsané. Rozhodně stojí za přečtení!

30.03.2020 4 z 5

1Q84: Kniha 3 1Q84: Kniha 3 Haruki Murakami

Třetí díl mi neutíkal tak rychle jako první a druhý. Každopádně jsem ráda že jsem vydržela, protože konec byl skvělý. A až na konci jsem dokázala ocenit dílo jako celek. Rozhodně se někdy pustím do dalších knih tohoto autora!

24.03.2020 5 z 5

1Q84: Kniha 1 a 2 1Q84: Kniha 1 a 2 Haruki Murakami

úžasná kniha! Originálni příběh, od začátku do konce zajímavá a čtivá. Ani u jedné části jsem si neřekla ze mě to nebaví. Hned jdu na poslední díl! :)

05.03.2020 5 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Kniha se mi moc líbila. Zase zajímavá zápletka, napětí a žádné zdržování. Nejsem expert na bakterie a viry, tak reálnost hodnotit neumím, ale podle mě zajímavé a pro potřeby thrilleru dostačující.

16.02.2020 4 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Kniha se mi bohužel moc nelíbila. Byla to spíše kniha o psychologii obětí a jak se vyrovnávají s tím, co se jim stalo. V knize bylo velmi málo napětí, chyběla tam nějaká eskalace děje, na kterou jsem u thrillerů zvyklá.

12.02.2020 2 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Pro mě byla kniha zklamáním. Čekala jsem od ní více. Bohužel ve mně nenechala takový dojem, abych si za rok vzpomněla, o čem přesně vlastně byla. Což mám u knih ráda.

06.02.2020 2 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Kniha se mi četla dobře, ale už mi začíná vadit, že vždy je sériový vrah nějak spojený s hlavními hrdiny. Copak jsou středobodem vesmíru? :) Jinak se to dobře čte, motivy i způsoby vražd jsou originální.

31.01.2020 3 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Nádherný příběh o tom, jak důležité je nevzdávat se a bojovat bez ohledu na okolnosti a žraloky, kteří kolem nás plavou :)

28.01.2020 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Kniha se mi dobře četla. Občas už mě unavovaly životní úvahy detektiva Mii; taky mě překvapilo, že znovu do případu byla zatažena rodina detektiva Holgera. Snad se to ve třetím díle nebude opakovat.
Jinak moc dobrá kniha, zajímavé téma a čtivě napsané.

27.01.2020 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Kniha se mi moc líbila. Bylo super, jak děj gradoval a pak nastoupilo velké, překvapivé finále. Těším se na další díl.

23.01.2020 4 z 5

Nádherný příběh člověka, který nechce přijít o své vzpomínky a blízké, i když ví, že je to nevyhnutelné.

18.01.2020 4 z 5

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Silný a krásně napsaný příběh, pro nás z netypického prostředí. Moc se mi líbilo, jak autor vyprávěl příběh z úhlu pohledu různých postav. Závěr byl trochu smutný a dojemný. Rozhodně si přečtu i další knihy tohoto autora.

17.01.2020 4 z 5