Anet1994 Anet1994 komentáře u knih

Zloba Zloba Chris Carter

Četla jsem všechny knihy od Cartera a musím uznat, že tato kniha byla pro mě zatím nejlepší :-) Je to úplně něco jiného v porovnání s předchozími knihami. Celá kniha je jedno překvapení za druhým, takže se rozhodně nebudete nudit ;-) Můžu jen doporučit :-)

21.05.2016 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Co k tomu dodat? Tohle mě prostě nikdy nepřestane bavit :-)

08.10.2016 5 z 5

Silmarillion Silmarillion J. R. R. Tolkien

Neskutečně nudná kniha :-( asi jsem si od toho moc slibovala. Veliké množství různých jmen mě akorát mátlo a často jsem už nevěděla kdo je kdo. Stejně tak zdlouhavé popisy krajiny byly úplně zbytečné a nudné. I přesto se zde však našlo pár částí, které byly napínavé...

04.01.2017 2 z 5

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Příběh super, ale zbytek za moc nestojí. Hlavně ten konec, kde se rozepisuje o historii. To se moc číst nedalo. Celkově to bylo až moc zdlouhavé a často jsem se musela do čtení nutit.

28.12.2016 2 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Pro mě zatím nejlepší kniha od Kinga ;-)

18.05.2016 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Kniha se čte sama ;-)

03.01.2016 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Inspirující kniha :-) člověk má hned chuť vstát a jít na túru :-D

28.07.2015 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Dobře se čte a ten konec je překvapivý :-) Za mě perfektní detektivka s promyšleným dějem :-)

28.07.2015

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Jednu hvězdu strhávám za prolog na začátku a za texty písní v průběhu - to mě vážně nudilo a místy jsem ani nevnímala o čem to je. Jinak je to skvělá kniha do tohohle podzimního počasí :-)

31.10.2016 4 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Pan King opět nezklamal ;-) můžu jen doporučit

15.01.2016 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Super! Jsem velký fanoušek seriálu a kniha mě nezklamala :-) naopak jsem překvapená jak přesně se seriál a kniha shodují, což se stává málokdy :-)

25.01.2017 5 z 5

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

Nemám co dodat :-) už se těším na další díl :-)

19.11.2016 5 z 5

Parádní kniha :-) dostala jsem od manžela na narozeniny celý dárkový box takže mám o zábavu postaráno :-)

20.10.2016 5 z 5

Neklid Neklid Jeffery Deaver

Spousta lidí mi doporučilo knihy od Deavera, že jsou skvělé. Přečetla jsem už tři a nějak mu nemůžu přijít na chuť. Zvlášť tahle kniha byla velkým zklamáním. Četla jsem ji hodně dlouho, někdy jsem se musela nutit. Je to takový průměr...

18.08.2016 3 z 5

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Pro mě průměrná detektivka, celkem předvídatelná a v některých pasážích i zdlouhavá :-)

27.05.2016 3 z 5

Pavučina snů Pavučina snů Stephen King

King je můj oblíbený autor, ale tahle kniha je jedna ze slabších. Každopádně na zabití času poslouží :-)

01.10.2016 3 z 5

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

Tohle mě prostě baví :-) Pan King opět potěšil a ukázal, že je mistrem hororů. Musela jsem se hodně krotit aby mi kniha vystačila aspoň na pět dní :-D Můžu jen doporučit

03.06.2016 5 z 5

Z Buicku 8 Z Buicku 8 Stephen King

Pan King opět potěšil :-) můžu jen doporučit

03.09.2015 5 z 5

Křižácké zlato Křižácké zlato David Gibbins

Knihu jsem ani nedočetla. Po pár kapitolách jsem to vzdala,děj mě vůbec neupoutal a do čtení jsem se nutila..

28.07.2015 odpad!