ANDY28 ANDY28 komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Výjimečná kniha o výjimečných lidech, NE! . Je to kniha o obyčejných lidech, ale tak lidsky napsaná, že jsem ji zhltla za 2 dny

12.09.2020 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Agátu nemám ráda. Nebýt výzvy, nevezmu její knížku ani do ruky, natož ji číst. Měním názor, smekám a souhlasím s tím, že je to královna detektivek. Brilantní mozek.

26.05.2021 5 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Paní Tučková, já vás prostě miluju! Když mi o tomto říkala moje pokroková babi, klepala jsem si na čelo! Vše jsem zažila, ale nechápala. Tahle knížka je skvost. Prostě děkuji.

08.07.2023 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Byla jsem hodně zvědavá na tuto novinku. Nedivila bych se, kdyby se tento příběh opravdu stal, já to prožívala s ní až do nerváku u soudu a nečekaného závěru.

14.02.2021 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Paní Klevisová umí! Odpočinková detektivka z Beskyd.

03.10.2022 4 z 5

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Smířila jsem se s tím, že to bude nešťastná láska, a tak jsem vůbec neočekávala pokračování a konec příběhu a druhá část mi přišla zbytečná. Ale já po pauze 1 dne, zavírám knížku a otevřenou pusou a říkam si wow! A nechávám doznít. Autorka je neskutečná! Opět velké dík nej kamarádko!

07.09.2022 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

moc krásné, moc drsné, moc kruté, a hlavně nadějné jako čas, život a láska

17.05.2020 5 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Jo! Jo! Jo! Představa, že budu bez dechu číst téměř 500 stránkový úžasný příběh z Aljašky, tak bych řekla nikdy a to bude nuda. Ještě teď mi buší srdce, jedním slovem bomba!

06.05.2020 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Musím dát plný počet i když souhlasím s komentáři níže, do půlky knihy jsem se nudila a myslela, že ji nedočtu, pak jsem nemohla přestat číst. Pan Nesbo je bedna a díky včerejší autogramiádě se ukázal taky fajn člověk. Jsem závislá na Harry Holem!!!!

26.10.2022 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Hm.... Hada si nakonec vychová každý sám....

07.06.2023 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Čekala na mě od ledna a dočkala se, je naprosto úžasná, nešlo přestat číst. Děkuji ti BFF.

10.07.2021 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

do 35 kapitoly pecka! Napínavé, čtivé a pak mě to na pár kapitol znechutilo, pan Nesbo to opět překombinoval, ale závěr skvělý a nečekaný.

07.02.2023 4 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

10 hvězd z 5, skvělý příběh

29.06.2021 5 z 5

Buď jako řeka Buď jako řeka Shelley Read

Věříme, že nás na naší cestě bude země podpírat. Krásné...

26.10.2023 5 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Tak klobouk dolů před autorkou, skvělý překlad, napínavé až do konce, bomba!!!

21.11.2022 5 z 5

Když jsme ještě věřily na mořské víly Když jsme ještě věřily na mořské víly Barbara O'Neal (p)

Ach, tohle byla zas skvělá psychoterapie ... moje city praskly ve švech a vysypaly se na podlahu.
A ze všeho nejvíc děkuji svým čtenářům, miluju každou vteřinu našeho spojení.

15.10.2021 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Nemohla jsem se odtrhnout, začetla jsem se tak, že jsem si zapomněla rozsvítit i lampičku

23.04.2020 5 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

příběh obyčejných životů, napsaný tak skvělě, že knížku nedáte z ruky.

13.10.2022 5 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

ze života, lidské, bolavé, ale i nadějné

22.08.2022 5 z 5

Šance tu je Šance tu je Richard Russo

Pan Russo mě přenesl do hippie let, hustý příběh, nečekaný zvrat. Tohle je knížka, kterou nejde přečíst za víkend, u těchto písmenek se totiž musí přemýšlet. Tak a konečně jsem přečetla autora, který získal Pulitzerovu cenu.

23.08.2021 5 z 5