andrejci Online andrejci komentáře u knih

Ledová země Ledová země John Flanagan

To jak se Halt rozhodla zachránit Willa mě dostalo. Oblíbila jsem si tím ještě víc.

10.06.2018 5 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Ten konec byl super. Šlo z něj poznat že Halt je opravdu zoufalý. Já ten svět vprostřed miluji.

06.06.2018 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Začínám tuhle sérii číst podruhé a je stejně super jak si pamatuji.

05.06.2018 5 z 5

Čtenářka Čtenářka Traci Chee

Toto byla jedna z mála knih která mě nebavila. Ze začátku jsem byla hodně zmatená a celkově jsem byla zmatená po celou dobu. Ke konci už to bylo lepší. Ještě si rozmyslím jestli budu číst další díl.

03.06.2018 3 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

Okamžitě potřebuji další díl. Ten konec byl naprosto boží. Byla jsme trochu aji zmatená. Já chci další díl.:)

30.05.2018 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Já tu sérii miluji. Pátý díl byl rozhodně lepší jak čtvrtý. Okamžitě se vrhám na další díl. Zajímalo by mne co budu dělat až to doctu. Celý jejich svět mi totiž přirostli k srdci. Moc se mi líbilo ,že cestovali a objevili se i v Praze.

19.05.2018 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Prvních asi 150 stránek jsem přemýšlela ,že to vzdám. Nebavilo mě to . Měla jsem pocit , že celý díl bude jenom o Simonovi. Ale potom se to rozjelo a já nemohla knížku odložit. Někdy jsem byla fakt překvapena. Ten konec=Super. Byla opravdu ráda ,že jsem tu knihu neodložila. Už se těším na další díl.:):):):)

12.05.2018 4 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Tohle byl zatím nejlepší díl. Plný akce. Od začátku jsem byla do toho příběhu vtažena. Jocelyn příběh byl suprový. Konec byl boží a zároveň nečekaný. Kdybych mohla dát vice jak 5 hvězdiček tak je okamžitě dám. Jestli i ostatní díly budou taky takové tak nemám do týdne co číst.

08.05.2018 5 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Tradičně byla kniha úplně jinak jak film. Knížka a celá série je super. Konec byl boží,plný akce. Jinak knihu doporučuji. A jestli jste dřív viděli film tak neváhej a knihu si přečtěte. Je jiná

06.05.2018 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Tak nějak nevím co k tomu napsat. Knížka byla boží. Hrozně se mi líbilo,že autorka popisuje příběh i z pohledu jiných postav. Konec byl super.

05.05.2018 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Knihu jsme přečetla na doporučení kamarádky. Říkala že je to dobrá knížka a to nečte. Já ji nejdřív nevěřila ale asi po 50 stránkách jsme se od knihy nemohla odtrhnout a začínala jsme ji věřit. Je to zajímavý děj. A ještě lepší je svět ve kterém se to odehrává. Hrozně se těším na další díl

30.04.2018 5 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

l když to bylo zase jiné jak film hrozně se mi to líbilo.Čte se to rychle a je to napínavé. Rozhodně lepší jak film. Okamžitě se vrhám na další díl a modlím se,aby byl stejně dobrý jako tady ten.

25.04.2018 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Viděla jsem film a četla jsem i knížku a můžu říct ,že knížka byla lepší. Ve filmu se vůbec nedrželi děje. Knížce dávám jenom 4 hvězdičky. Něco bych tam totiž pozměnila. Jsem zvědavá na další díl. Doufám ,že knížka a film budou mít stejný děj.

22.04.2018 4 z 5

Naučte mě zabít draka Naučte mě zabít draka Ilka Pacovská

Knížka je super a celá série taky.Bylo fajn vrátit se do dětských let. Hanka,Rafan a Svatoušek mi budou chybět. Prožila jsme s nima dětství. Zároveň chci poděkovat autorce za tuhle úžasnou sérii.

19.04.2018 5 z 5

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Tak tímto dílem se autorka napravila. Konec se mi libil. Některé věci mě třeba vůbec nenapadli. Styl psaní mi opravdu vyhovuje. Škoda že je konec. Bude se mi po všech postavách stýskat. Opravdu mi přirostli k srdci.

17.04.2018 5 z 5

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

Druhý díl mi přišel slabší než první. Chyběla tam ta akce. Ale konec jsme přečetla rychle. Prostor dávám 4 hvězdičky místo 3 jak jsem původně chtěla. Jinak jsem zvědavá na poslední díl. Třeba to bude lepší než dvojka.

13.04.2018 4 z 5

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

A já jsem si myslela ,že už to nemůže být lepší. Dvojka byla slabší ,ale trojka mě okamžitě pohltil. Začíná se to zajímavě komplikovat. Konec byl hodně dobře napsaný . Hodně mě zajímá co budu dělat než vyjde 4.díl.

08.04.2018 5 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Kniha mě zaujal hned. Rychle se čte . Je to teda spíš takové oddychvka. Alina mi byla od začátku sympatická. Temnyjova zdrada mě mrzí. Byl mi sympatický. Konec jsme nečekala. Už se těším na další díl.

06.04.2018 5 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Popravdě řečeno jsem se tě knížky bála. Slyšela jsme na to skvělé ohlasy a tak jsme si řekla,že to zkusím. A musím říct, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí jaké jsme kdy udělal. Kniha se četla rychle. Zajímalo by mě jak je napadlo to napsat jako hlaseni atd. Kniha za mě úžasný

03.04.2018 5 z 5

Z kostí a inkoustu Z kostí a inkoustu Rachel Caine (p)

Knihy jsem se ze začátku bála. Potom pro mě bylo těžké se zorientovat v jakém světě se nachází děj příběhu. Překvapilo mě že v tom světě jsou na jednu stranu vyspělí a na druhou stranu jsou zaostalí. Když se kniha rozjela bylo to super. Wolfa jsem si na konec oblíbila(což jsem nečekala). Jsem hodně zvědavá na další díl. Bylo to fajn čtení se zajímavým dějem

15.03.2018 5 z 5