Naučte mě zabít draka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vítek utíká z domova a chce se stát rytířem. Hanka se Sváťou chlapce hledají, aby ho přemluvili k nástupu do magické školy. Jeho magické nadání je mimořádné. Jenže situace se komplikuje. Rytířský řád má tajemství, po němž usilovně pátrají ochránci. Hanka se Sváťou přijmou službu u mladého rytíře, aby odhalili, proč se draci tak ochotně účastní turnajů. Nikdo netuší, jak velkému nebezpečí budou nakonec vystaveni…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/368566/naucte-me-zabit-draka-uJH-368566.jpg 4.548
Série:

Sedmý smysl (10.)

Žánr:
Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Naučte mě zabít draka

Přidat komentář
Hani77
02. ledna

Je to velice čtivá kniha, stejně jako byla celá série. Škoda, že už nejspíš nebude pokračování (i když "nikdy neříkej nikdy"). Série byla koupena pro 12letou dceru, ale zaujme i dospěláka. Moc se mi líbí krátké kapitoly-člověk si řekne, že ještě jednu stihne-a najednou je na konci. Závěr se mi zdál trochu přitažený za vlasy, ale happy-end přeci musí být :-). Hanka, Sváťa, Rafan, ale i Plam a tulíci mi budou moc chybět.

vrana55
08.09.2018

prostě wau,dojemné,napinavé,okouzlujcí,vyborna knížka

Mabie
06.08.2018

Miluji Ilku Pacovskou a její Sedmý smysl, moc jsem se na závěrečný díl těšila, ale nakonec to za mě byl propadák. Vždycky všude říkám, že tato série je lepší než Harry Potter, ale tento díl ne. Je to spíš románek pro náctileté jak od Lenky Lanczové než závěrečný díl fantasy série.
Obdivuji nápady a invenci paní Pacovské, ale tady mi chyběl jak obvyklý rozsah knihy, aby byl prostor trochu více se rozepsat, tak trochu více toho fantastična (ať už jednorožci, Plam, kouzla). Hlavně jsem ale postrádala "esprit", který měly předchozí díly.
Za mě je počet hvězdiček stěží 3/5.

Jass
04.07.2018

Tahle knížka mě naplnila neuvěřitelnou směsí protichůdných pocitů, protože ta love story byla vážně tak klišojdní. Už z předchozích dílů je patrné, že jinak talentovaná autorka má problém s psaním romantiky, ale v tomhle díle je to daleko víc viditelné (logicky). Celé to působilo trochu křečovitě, ale asi jsem zmlsaná z předchozích dokonalých dílů. Ono je to pochopitelné, je to přece jen kniha pro děti, ale zároveň si nemyslím, že tohle bylo nejlepší řešení... Tolik ke kritice, kterou jsem považovala za nutnou vzhledem k ostatním oslavným komentářům. Návrat do tohoto světa byl úžasný, obdivuji autorčinu fantasii, užila jsem si to o to víc, že už jsem skoro všechno zapomněla. Přece jen od četby předchozích dílů uběhlo už hodně času.

Aniday
29.05.2018

opět krásné, milé, napínavé, dojemné... paní Pacovská je prostě čarodějka 8)

adria011
14.05.2018

super :) škoda že je nejspíš poslední... :(

Dannuka
03.05.2018

Moc děkuji paní Pacovské za úžasné pokračování, knížka pro mě byla naprosto úžasná, série sedmého smyslu patří mezi mé nejmilejší. Vydání nového dílu mě nadchlo a předčilo veškerá má očekávání už jen svou existencí, celý díl jsem přečetla přímo "jedním dechem"; prožívala jsem příběhy postav plné dobrodružství a napětí, zápletky, které oživovaly jednotlivé kapitoly a nutily mě nepřestat číst a především emotivní konec, který mě dojal.
Moc děkuji za krásný zážitek a doufám, že není poslední...

andrejci
19.04.2018

Knížka je super a celá série taky.Bylo fajn vrátit se do dětských let. Hanka,Rafan a Svatoušek mi budou chybět. Prožila jsme s nima dětství. Zároveň chci poděkovat autorce za tuhle úžasnou sérii.