koupit knihy

Ilka Pacovská

česká, 1954

Nahrávám...

Nová kniha

Ten kluk je holka

Ten kluk je holka - Ilka Pacovská

S křečíky se nikdo nenudí. Dvojčata Jirka a Zuzka dostala k osmým narozeninám báječný dárek – dva džungarské křečíky. Doma bylo rázem živo a veselo. Fousek a Lumpík bě... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 15 knih

Komentáře (29)

uzivatel6708
20. dubna

Nebí někdo jestli je nějaké pokračování/bonusy/film nebo seriál o sérii 7mý smysl?

TaLu
02.11.2020

Paní autorku jsem neznala. Jsem tak hrdá, že je naše. Zároveň tak trochu smutný povzdech, protože pokud by byla Američanka, tak bychom už určitě viděli její příběh na plátnech kin. Ale nechtěla bych ho vidět nekvalitně natočené, to ať nám raději obrazy vykresluje jen naše fantazie, inspirovaná slovy paní spisovatelky. Jak já se bavila ! Jednorožci. Draci. Sirény. Různá roztomilá i neroztomilá zvířata. Svět plný kouzel i obyčejného lidského trápení. Postavy dětských přátel mi byly hned blízké. Děj umocňují barvité popisy. Knihy jsou bez hluchých míst a vždy nové příběhy a propracovaná místa i "potvory".
Napínavé, neskutečně zajímavé ...zkrátka skvělé.
Děkuji !!
Klidně doporučím tak od 8 do 100 let. A ve 101 letech přečíst znovu, abychom na nic nezapomněli :o))

Jjezevec
03.09.2020

Rozhodně už nejsem dítě, a přesto nebo právě proto by mi pár dalších dílů udělalo velkou radost.

Sedmý smysl je naprosto skvělý, úžasný a fantastický.

Ili15
27.12.2019

Naprosto nejlepší knižní série jakou jsem kdy četla! Úplně mě to vtáhlo do děje. Všechno je v tom příběhu tak zajímavé a napínavé!
Nejvíce mě ale zaujala postava Vrona. Měla bych takový malý dotaz... proč v knihách je tak málo jeho obrázků? Například jak vypadal u Karmaneuduny tam je, jak vypadal u Dundara je takový nepovedený náčrt ale jak vypadal u Šítára ne.... zajímalo by mě, jak by vypadal podle autorky.
Měli by o této knižní sérii natočit film!

Sváťajenej.
04.02.2019

Ilka Pacovská je nejlepší autorka. Celou serii jsem sice ještě nedočetl ale jsem u šestého dílu a už se moc těším až zítra zajdu do knihovny a půjčím se všechny díly (jsem velký čtenář takže to mám během dvou dnů přečtené). Ale tato série je moje nejoblíbenější to jak to paní autorko píšete je moc krásný. Píšete to moc nádherně ????

diana6183
29.01.2019

Ilka Pacovská je naprosto úžasná autorka!Její fantasy série Sedmý smysl patří k mým nejoblíbenějším knihám.Miluji tuto sérii❤️Přečetla jsem ji již 3x a stále mě neomrzela.Každou knihu jsem četla téměř bez dechu a také bez spánku.Čtenáře vtáhne do jiného světa.Postavy, děj, styl psaní...naprosto skvělé!Prosím, pokračujte dál v psaní této série.

kdyz-se9791
26.01.2019

Dobrý den,
Když jsem začala číst Sedmý smysl hned jsem cítila, že tahle série bude dobrá. Jelikož jsem typický čtenář sci-fi fantasy, doporučuji tuto knihu všem svým přátelům. Nedočkavě čekám na další díl. U této série jsem se smála, brečela i bála zároveň. Jestli vyjde další díl budu nedočkavě čekat před knihkupectvím.
Vaše zapálená čtenářka.

Denča23
02.01.2019

Ilka Pacovská je podle mého názoru jedna z nejlepší spisovatel fantasy. Její knihy miluji celou sérii sedmého smyslu jsem přečetla jedním dechem. Určitě všem co mají rádi napínavé fantasy příběhy knihy doporučuji. !

1