Ostrov zasvěcení přehled

Ostrov zasvěcení
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123522/bmid_ostrov-zasveceni-uR7-123522.jpg 4 582 582

Sedmý smysl série

1. díl >

Autorka své knihy nejprve zveřejňovala na internetu. Obrovský zájem čtenářů ji přivedl k myšlence vydat příběhy v klasické knižní podobě. Napínavé, tajuplné čtení, prolínání reálného světa s fantasy. Příběhy Hanky, Sváti a Rafana připomínají Harryho Pottera a autorka nezapírá, že ji knihy o Harrym inspirovaly, nicméně vytvořila nový svět a nové hrdiny, kteří žijí svým vlastním životem. Jedenáctiletá Hanka žije v Útulném domově. Stejně jako usměvavý devítiletý Sváťa a sebevědomý třináctiletý Rafan. Žijí vedle sebe a vzájemně si pomáhají. Osud jim brzy připraví mnohá nečekaná překvapení a dostane je do víru dobrodružství. Na Ostrově volby zjistí, že mají sedmý smysl, a začnou studovat v Santaréně. Ocitají se ve světě, o němž se jim nedávnou ani nesnilo. Pomáhá jim záhadný Vron a náš trojlístek má stále o čem přemýšlet. Každý z nich je osobností a všichni dohromady jsou bezvadná parta, kterou spojuje přátelství, silný cit pro spravedlnost a snaha porozumět i jiným světům.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ostrov zasvěcení. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (122)

Luigi1
17.05.2024 5 z 5

Tato kniha se moc povedla moc se mi líbila doporučuji

Sitting-Bull
05.05.2024 5 z 5

Příjemné překvapení. Nejsem cílovka a přece jsem si knihu krásně užila. Líbila se mi v knize řada neotřelých nápadů a krásně plynoucí děj. Rozhodně to není poslední kniha od Ilky Pacovské, kterou čtu. Kam se na Ilku Pacovskou hrabe Ursula Le Guin. Díky za takové knihy. :-)


marketa3815
06.03.2024 4 z 5

Poslouchá naše devítiletá dcera, jednu hvězdičku strhává za ošklivých prvních 10 kapitol v děcáku. Kouzelný svět ji baví a podobnost s Harry Potterem, kterého už četla, nevidí.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (1)

Zasměje-li se člověk některým malérům, zdají se mnohem snesitelnější.


Kniha Ostrov zasvěcení v seznamech

v Právě čtených5x
v Přečtených893x
ve Čtenářské výzvě103x
v Doporučených127x
v Knihotéce263x
v Chystám se číst268x
v Chci si koupit64x
v dalších seznamech16x