Labyrint: Útěk

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Thomas se probudí ve výtahu a nepamatuje si nic kromě vlastního jména. Vynoří se do světa, kde žije asi šedesát dospívajících chlapců, kteří se naučili přežít v naprosto uzavřeném prostředí. Každých třicet dní se objeví nový chlapec. Původní skupina je už na místě asi dva roky a marně se snaží uniknout labyrintem, který obklopuje jejich životní prostor. Už se vzdávají naděje. Pak se ale objeví dívka v bezvědomí a jejich svět se začne měnit......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180973/big_labyrint-utek-Rug-180973.jpg 4.32233
Série:

Labyrint 1.


Žánr:
Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež

Vydáno: , Yoli (ČR)
Originální název:

The Maze Runner, 2009


více info...
Nahrávám...

Komentáře (438)

Kniha Labyrint: Útěk

Ginosaji
19. února

Mrzí mě, že jsem začala pořádně číst až na střední škole. Tuto literaturu bych si na 2. stupni užila mnohem více. Jednoduchý jazyk, nápadité zápletky a akčnost - základní prvky skvělé YA knihy.
Upřímně jsem zvědavá, co přinese druhý díl.

JitkaKola
26.11.2022

Uzasna kniha. Tesim se na dalsi dil.


Chytuš
16.09.2022

Další kniha, určená pro mnohem, mnohem mladší čtenáře. Ale tady mi to vůbec nevadilo. Dokonce i na jazyk jsem si, čóne, zvykla. Děj byl svižný, přiměřeně akční (soft akce - přece jen jde o YA) a konec nutí čtenáře vrhnout se i na další díl. Co víc si od podařené YA knížky přát?

Princezna22
12.09.2022

Kniha se četla sama. Příběh strašně krásný, filmovou verzi též moc miluji. Moc krásný příběh.. Kniha přečtena po 2 a zase jsem v ní našla něco jiného. Krásné, opravdu.. Po těch letech znovu přečíst.. Jdu na druhý díl. 4⭐

E.T.007
31.07.2022

Zaujímavá fantasy trilógia. Budem hodnotiť rovno celú trilógiu, nakoľko nemá zmysel pri každej jednej časti písať to isté. Všetky tri boli fajn, bavili ma, ani pri jednej som sa nenudila. Je tam veľa akcie, zvratov a to so sebou prináša aj miernu dávku napätia. Len štyri hviezdičky dávam preto, lebo príbeh ma do seba nevtiahol až tak veľmi, aby som sa od neho nedokázala odtrhnúť. Ale celkovo ma jednoznačne zaujal.

ZachyMe
28.07.2022

Moc zábavný. Užíval jsem si to a to jsem od knihy moc nečekal. Film také nebyl špatný.

Thalin
19.04.2022

Knížku jsem si přečetla až po filmu. A přiznám se, byla jsem po filmu lehce zmatená a proto jsem po knize sáhla. A až díky ní některé věci pochopila. Knížka se mi líbila, styl vyprávění vcelku taky a brala jsem to jako lehčí akční čtení. Takže splněno.

midone
13.04.2022

Rozhodně stojí za přečtení. Je to akční. Jakože hodně akční. Než se nadějete, autor už vám rovnou na zlatém podnose přinese nějaký ten dortík v podobě zvratu a na to vám ještě dá slevu ve formě docela originálního řešení. Dobře, někdy si možná na ten dortík musíte chviličku počkat, ale nebojte, ještě než stihnete podat stížnost, autor už se bude hnát s obrovským třípatrovým doretm s tunou šlehačky a každé sousto bude chutnat jinak. Mňam, dobré sympatické postavy, mňam zvrat, mňam dobrý prostředí, mňam sympatický hlavní hrdina s vývojem. Mňam minulost postav. No, do tohohle podniku se zkrátka budete chtít vrátit.

1 ...