Labyrint (1.-3. díl) přehled

Labyrint (1.-3. díl)
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267979/mid_labyrint-1-3-dil-XNi-267979.jpg 4 216 216

Labyrint série

Kompletní vydání série Labyrint v jediné knize. Thomas se jednoho dne probudí uprostřed Labyrintu bez jediné vzpomínky na to, kým byl předtím. Za vysokými hradbami a nekonečně proměnlivým bludištěm čeká svoboda, ale nikomu se ještě nepodařilo uniknout. Thomas s ostatními chlapci je odhodlán to změnit. A pak se objeví dívka. Vůbec první dívka. A zpráva, kterou nese, je děsivá…... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , Yoli (ČR)

Maze Runner - omnibus edition

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Labyrint (1.-3. díl). Přihlašte se a napište ho.

Lokina
22.07.2024 4 z 5

První díl hodnotím velmi kladně. Přiznávám, že film jsem viděla jako první a celou film. sérii řadím mezi moje oblíbené. Kvůli tomu jsem si i kupovala knížku. Ale pokaždé když jsem ji chtěla začít číst, tak to nedopadlo. Sama nevím proč, jestli jsem se bála, že mě to nebude bavit (když film mě nadchnul).
Teď konečně přišla její chvíle. A všechny obavy, že už jsem mimo věkovou skupinu, že je to z pohledu kluka a vůbec, že se to točí výhradně jenom kolem mužských postav, šly stranou.
První díl mě bavil. Dystopické romány mám v oblibě a tento se mi trefil do noty. Čtení jsem si užívala, bylo to čtivé, napínavé, akční. Zajímavé a tajemné bylo dění a rozluštění okolo Labyrintu a jeho děsivý význam.
Zatím jsem spokojená a těším se na druhý díl.

Atak
06.07.2024 5 z 5

Nejdříve jsem viděl film 1 díl a potom až četl, kdo ví jestli někdy natočí i další dva díly

theozijenamarsu
29.05.2024 4 z 5

Zajímavá trilogie, která podle mě zaujme každého!

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Labyrint (1.-3. díl) v seznamech

2014  85%Labyrint: Útěk
2015  80%Vražedná léčba
2014  83%Spáleniště: Zkouška
2016  79%Rozkaz zabít
2015  85%Labyrint (1.-3. díl)