andrea7459 andrea7459 komentáře u knih

Lustr pro papeže Lustr pro papeže Jan Tománek

Knihu buď přečtete jedním dechem a nebo po částech a budete prodýchávat... je šokující , že se v nedávné minulosti odehrávaly tyto skutečnosti a nechutnosti. Knihu by měli zařadit do povinné četby učilišť a středních škol.. NEJEN. Měl by ji číst opravdu každý.

10.11.2019 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Kniha se četla dobře, moc dobře. A měla jsem u ní pořádné bobky...za mě 5 hvězdiček.

31.10.2021 5 z 5

Smršť Smršť Johan Theorin

Do poslední chvíle jsem vůbec netušila, jak to nakonec celé dopadne, skvělá kniha. Za mě 5 hvězdiček.

12.02.2022 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Kniha se velice dobře četla, moje noční dočtení knihy jsem skoro ukončila Neurolem, jak to bylo napínavé. Hodnocení - 5x hvězdička.

03.10.2021 5 z 5

Motýlí křik Motýlí křik Jan Tománek

Poprvé jsem četla knihu tohoto typu a musím přiznat, že jsem nadšená. Patří do těch, které přečtete jedním dechem. Těším se na další od tohoto autora.

04.08.2019 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Napínavý příběh, skvělé vykreslené prostředí i atmosféra. Kniha mě velmi bavila.

12.09.2021 5 z 5

Slyšet jeleny zpívat Slyšet jeleny zpívat František Šmehlík

Kniha mě bavila, moc bavila a tím, že jsem z Ostravy jsem si všechny místa barvitě představila. Pokaždé co jsem knihu pro jinou činnost odložila, tak jsem měla pocit, že čekám na další díl seriálu. Za mě velká paráda a 5 hvězdiček.

04.06.2021 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Bylo to fajn čtení, opravdu jsem se v některých pasážích hlasitě a dlouho smála. Kniha mě pobavila.

14.05.2021 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Kniha se mi velmi líbila, byla to taková oddychovka, kterou někdy potřebuji, když třeba čtu více detektivek po sobě. Děj rychle utíkal, hlavní hrdinové byli vtipní a moc mě bavili.

21.02.2020 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Kniha se mi velmi líbila, napětí střídalo napětí..dobře se četla

04.10.2019 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Tato kniha je čtvrtá ,co jsem četla od Coates, a zdá se mi nejslabší, četla se dobře, o tom žádná, ale prostě u těch předchozích knížek jsem se o trošku víc bála. Takže 4 hvězdičky.

17.11.2021 4 z 5

Dcery jezera Dcery jezera Wendy Webb

Tohle se mi moc líbilo,kniha je čtivá, krásně popsané prostředí, samotný příběh byl úchvatný, no prostě knihu jsem si užila...hrozně moc mě bavil Simon :-)

30.04.2021 5 z 5

Brouci v hlavě: Jak se zbavit vtíravých myšlenek Brouci v hlavě: Jak se zbavit vtíravých myšlenek Sally M. Winston

Skvěle napsaná kniha, povzbudivá, je evidentní, že pisatelé vědí o čem píší. Nenechte se prosím nahlodat a ani ovlivnit prvním komentářem v hodnocení této knihy, dle mého názoru jde zbytečný komentář, nechápající, že vtíravé myšlenky ,nebo-li obsese, trápí spoustu lidí. Pisatelé jsou odborníci, proč si tedy nenechat poradit poradit odborníkem a trpělivě?Doporučuji jako pomoc při těchto různých problémech...jak jsem kdysi slyšela že, nezabráníme ptákům aby létali nad našimi hlavami, ale můžeme zabránit tomu, aby si udělaly hnízdo na naší hlavě..stejně je to tak s myšlenkami... a jen neblábolím, - osobní zkušenost. Kniha je určitě přínos.

14.04.2021 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Kniha se mi velmi líbila, vtipné odpočinkové čtení.

10.12.2020 5 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Knížky od Darcy se čtou opravdu výborně, parádní kniha, děj utíká docela rychle.Dávám 4,5 hvězdiček, protože u prvních třech jsem se bála víc, u čtvrté knihy a této o trošinku méně.Teď začínám poslední z této série, jsem zvědavá.

20.11.2021 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Napínavá a nepředvídatelná, večerní čtení mi dávalo zabrat.... vůbec jsem neměla ani náznak nějakého tušení, jak celý příběh dopadne. Parádní kniha. Dějově se mi o něco více líbila kniha Pozvaní, ale obě obě za plný počet. Parádní čtení.

02.10.2020 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

První třetina knihy mě popravdě moc nebavila, prokousávala jsem se, ale s nástupem Bergmana to bylo lepší. Nic méně, celkový dojem, omlouvám se fanouškům, nic moc. Třeba mě od paní Klevisové chytne jiná kniha na trochu jiné téma.Tak za mě 2,5 hvězdičky.

08.02.2020 2 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Kniha se mi velmi líbila, smutná i úsměvná a dobře se četla

27.09.2019 5 z 5

Dávná moc zlatého kapradí Dávná moc zlatého kapradí Šárka Blažejová

Kniha se mi velmi líbila, sice hlavní hrdinka mě trošku rozčilovala, že ji pořád nedochází o co jde a co se děje, ale jinak hezký příběh. Bavila mě historie hradu. Některé pasáže mohly být více rozvinuté a vysvětlené, ale i tak fajn čtení. Doporučuji. Ráda bych vyzdvihla fotografii na přebalu, krásná, jen škoda, že kniha není v pevné vazbě. Ilustrace jsou taky povedené.

06.07.2022 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

No teda, to bylo něco. Já měla takový strach..za mě 5 hvězdiček. Už jdu hledat něco klidnějšího, poslední knihy ,co jsem četla, byly z této série, takže teď potřebuji trochu klidu.Uf.

26.11.2021 5 z 5