Motýlí křik

od:


KoupitKoupit eknihu

Dobře – tak vy chcete znát pravdu o tom, jak funguje svět? O to tady jde? Mohu vám říci svoji pravdu, pokud chcete... Nehoda uprostřed nočního města, nebo důmyslná vražda? Televizní reportér Pavel Černý se dostane do víru událostí vedoucích až do nejvyšších pater světové politiky a utajených mocenských skupin. Thriller ze současné Prahy vede až na konferenci Bilderberg, kde se za zavřenými dveřmi jedná o budoucnosti světa. Zdánlivě šílené konspirace, které jsou ale realitě blíže, než si myslíte – než si vůbec odvážíte připustit. Skutečná pravda je šokující a je jen na vás, jestli ji dokážete přijmout. Nikdo ji před vámi neskrývá – stačí se jen dívat......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/386386/motyli-krik-4tM-386386.jpeg 3.811

Žánr:
Romány, Thrillery, Literatura česká
Vydáno:, XYZ
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
krži
17. října

Kdyby se jednalo o světového autora, asi bych to mu dal jen 3 hvězdy, ale ke krajanovi jsem musel být trošku hodnější.
Jako nápad dobrý, zápletka taky celkem dobrý, většina postav tak nějak taky dobrá, ale něco tomu prostě chybělo a někde zase přebejvalo. Jako celek to na mě s odstupem času, potom co jsem se na to vyspal, připadá tak trochu překombinované, některé otázky zůstaly nezodpovězené a to ,,hlavní" tajemství mi přišlo takové: ,,A co jako?"...
Četlo se to ale jinak fakt moc příjemně a rychle :)

Venda693
14. říjnaodpad!

Velké zklamání. Nedá se to ani dočíst. Autor tímto blábolem se snáží získat ov(blb)ečky pro neomarxistické centrum Klinika.

Jasppy
13. října

Knížka přečtená jedním dechem. Doslova návyková. Jak jednou se do příběhu začnete, tak vás pohltí a bude těžké se od něho odtrhnout. Autor píše čtivě a napínavě. Podle mě ještě nikdo z českých autorů nic takového nenapsal. Nebála bych se ho srovnat s Danem Brownem. Pokud milujete spiknutí, které přesahuje napříč světem, konspirace a tajné spolky měl by si knížku rozhodně přečíst. Kromě samotného příběhu, je vše dohledatelné na internetu. Je to trochu děsivé. A nutí vás se nad tím hodně zamyslet.

PetrKral
27. září

Normálně české autory moc nečtu, ale tady fakt nelituju. Je to hodně chytře a napínavě napsaný thriller jak od Dana Browna. Žánr od českého spisovatele, který u nás úplně chybí - k tomu knižní debut autora. České prostředí s přesahem do ciziny, celosvětové spiknutí, zajímavé neznámé pravdy a konspirace - super to kupodivu funguje.
Všechny souvislosti (Bilderberg a spol), tak je to fakt mazec...

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Štítky

konspirace vraždy Praha novináři vztahy záhady počítače hackeři Alpy (Evropa) konspirační teorie

Autor knihy

Jan Tománek

Jan Tománek
česká, 1978

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených1x
v Přečtených13x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených6x
v Knihotéce25x
v Chystám se číst82x
v Chci si koupit15x