Andrea7272 Andrea7272 komentáře u knih

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Pro mě zvláštní kniha,zvláštní příběh. Četla se dobře. Přečtu i druhý díl.

10.02.2021 4 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Pěkná kniha. Dobře se čte. Takové opravdu reálné v době ,kdy to lidé opravdu neměli lehké !!

07.02.2021 5 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Moc se mi líbilo. Napínavé , postavy sympatické. Evy málo prozradila o své minulosti , proto se už mooooc těším na další díl !!!! Doporučuji :-)

26.01.2021 5 z 5

V zajetí klamu V zajetí klamu Suzy K. Quinn

Pěkné čtení....a konec - překvapení , které jsem nečekala. Doporučuji !!!

16.01.2021 5 z 5

V temnotách V temnotách Martin Stručovský

Další díl Matěje mě bavil. Trochu temný ,jak sám název napovídá, ale líbilo a těším se další díl :-) snad brzy bude :-)

09.01.2021 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Příběh zajímaví až brutální, sympatické postavy a rozuzlení velice zajímavé. Doporučuji :-)

03.01.2021 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

No zase super počteníčko :-) Do Angely vždycky jdu s přáním,že teď zrovna chci si přečíst něco extra, něco suprového. No a je to vždycky předem splněno,protože je to prostě Angela. Miluju její styl psaní a její Kim :-) Těším se na další díl :-)

14.12.2020 5 z 5

Lovkyně Lovkyně Kate Quinn

Pěkná kniha, četla se dobře a napínavý konec, když jsem si to představila , tak bych se klepala strachy taky :-)

03.12.2020 5 z 5

Sekta Sekta Mariette Lindstein

Dobré čtení, napínavé i děsivé !!! Dávám plný počet :-)

21.11.2020 5 z 5

Osudný pád Osudný pád Christina McDonald

Čtivá kniha , napínavá,ale hlavně dojemná na konci mne chytla za srdíčko .... dobře napsané, dávám plný počet!!!

15.11.2020 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Jak jinak než plný počet :-)
Moc se mi líbila a můžu jen doporučit na skvělou jízdu :-)

11.11.2020 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Co napsat k této knize a zvlášť od Keplera ? Super, napínavé od začátku až do konce :-) Nic jiného napsat ani nejde :-) Doporučuji !!!!!!

01.11.2020 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Tedy panečku, to tedy byla jízda!!! Naprosto perfektní čtení i malinko ,ale jen malinko lepší než 1.díl. Napínavé , propletené,děsivé - prostě thriller , jak má být!!!! Super , škoda jen ,že další díl v nedohlednu :-( DOPORUČUJI ČTĚTE !!!!!!

24.10.2020 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Tedy super počteníčko. Četlo se to dobře,napínavé a ten konec jsem nečekala. Doporučuji Vám to :-) a já mažu na druhý díl, jupí :-)

17.10.2020 5 z 5

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

Kniha super čtivá,napínavá ... ruská jména mi zněla stejně ze začátku problém, ale pak už to šlo :-) jdu na druhý díl :-)

10.10.2020 5 z 5

Rituály vody Rituály vody Eva García Sáenz de Urturi

Dobré čtení :-) těším se na 3.dil !!!

19.09.2020 5 z 5

Ticho ve sněžném městě Ticho ve sněžném městě Eva García Sáenz de Urturi

Ale jo šlo to. Úplně mě to nepohltilo, jména jsem si četla jen vždy, to první a přečetla po svém, ale celkem fajn čtení. Jdu na druhý díl :-)

14.09.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Super,dobře napsané, takové opravdu ze života !!! Stojí za přečtení :-)

15.08.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Bylo to pěkné čtení !! Dobře se četla ,příběh mě vzal za srdíčko. Musíte přečíst a dávám plný počet !!

08.08.2020 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Nezbývá mi jen napsat - super,super a ještě jednou super série. Moc jsem si to užila. Tak dobře napsané a ještě lépe vymyšlené,prostě pecka!!!! Jděte do toho přečtěte :)))

02.08.2020 5 z 5