V temnotách

Když soukromého vyšetřovatele Matěje Mlynáře osloví neznámá žena, jíž zmizela dcera, pustí se do dalšího případu. Zatímco pátrá po pohřešované dívce, ulicemi města se plíží zlo – kdosi se neštítí dokonce ani rituální vraždy novorozenců. Mlynář neznámé hrozbě sám čelit nedokáže. Spolu s parťačkou i partnerkou Pavlou vědí jedno: Tváří v tvář temnotě se mohou spolehnout jen sami na sebe....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/432326/v-temnotach-u7L-432326.jpg 4.26

Matěj Mlynář 3.

Detektivky, Literatura česká
Vydáno, Motto

Kniha V temnotách

Lamanai

Na mě už moc Indiana Jones :-) v tom J. Hradci se tedy člověk nenudí. Nesedělo mi tentokrát pár věcí: výslechy byly nepřirozené a vyšetřovaní vždy pod "tlakem" policistů roztáli jak kostka másla na poledním slunci (a kromě odpovědí na otázky vyklopili celý svůj životopis), Matěj už přežije fakt úplně všechno, M+P na můj vkus moc cukrují. Čte se to opět dobře, ale přijde mi to uspěchanější, než předchozí knihy. Na druhou stranu je dobře, že kniha stihla ještě aspoň e-vydání, rád jsem podpořil.

vpin

Napínavý příběh, který nedovolí knihu odložit dokud nepřečtete poslední stránku, aby jste si mohli oddechnout, že Matěj Mlynář se po mnoha rvackach a pádech dostal zdárně do cíle

Rubyn

Napínavá kniha, chytne a nepustí dokud nedočtete. Celá série se mi líbila. Těším se na další.

Ulička hanby
Ulička hanby