Andrea7272 Andrea7272 komentáře u knih

Pořád jsem tady Pořád jsem tady McGarvey Black

Pěkná kniha, konec super a pevně jsem věřila, aby to přesně takhle dopadlo :-)
Konec mě chytil i za srdíčko - zkrátka doporučuji !!!!!

29.08.2021 5 z 5

Bestie Bestie Mark E. Pocha (p)

Hodně drsné, ale fakt drsné!!!!! Kruté, úchylné až se mi nechce věřit, že opravdu takový magor existoval nebo někde podobný existuje !!!! Opravdu pro silné povahy, ale stálo to za to ..... :-)

26.08.2021 5 z 5

Příšeří Příšeří Ragnar Jónasson

Dobré čtení, ale jak tu bylo napsáno něco tomu chybělo. Žádné napětí ani komplikace příběhu - pro mě slabé čtení.

19.08.2021 2 z 5

Temnota Temnota Ragnar Jónasson

Super, nic drsného, ale příběh celkem zajímaví - jdu do 2. dílu :-)

11.08.2021 5 z 5

Strašák Strašák Frank Goldammer

Napínavé, netušila jsem do poslední chvíle , kdo by takové zvěrstva mohl dělat. Doporučuji a dávám plný počet :-)

05.08.2021 5 z 5

Pojídačka hříchů Pojídačka hříchů Megan Campisi

Kniha se dobře četla jména se dobře pamatovala byla super. Nikdy by mě nenapadlo , že by takové v uvozovkách povolání mohlo existovat !!!!! :-)

30.07.2021 5 z 5

Slyšet jeleny zpívat Slyšet jeleny zpívat František Šmehlík

Česká detektivka za mě super čtení :-) Četla se dobře,jména se dobře pamatovala. Dávám 5 hvězd :-)

27.07.2021 5 z 5

Pro svět mrtví Pro svět mrtví Graham Masterton

Tak dotčeno a teď musím čekat do listopadu na další díl. Je to super čtení ,napínavé , kde se pořad něco děje :-) Kathy je skvělá a končilo to , tak, že se nemůžu dočkat - jak taky jinak !!!!!

22.07.2021 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Graham Masterton

Opět super,super - jdu na 7. díl :-)

15.07.2021 5 z 5

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Dobré čtení- moc mě Katie baví. Má, ale takovou smůlu v tom životě , že nejde přestat a vzít si jinou knížku. Dokud prostě nedočtu poslední díl a nedozvím se , jak to s ní dopadne musím číst dál :-) jdu tedy na další díl...... :-)

12.07.2021 5 z 5

Výkupné pro krále Výkupné pro krále Graham Masterton

Zase výborný díl !!!!! S Kati to v soukromý začíná být napínavé, tak se těším:-) hupky na další díl , těšte se i vy :-)

13.06.2021 5 z 5

Červená lucerna Červená lucerna Graham Masterton

Zase super počteníčko, zase se mi to líbilo :-) jdu na další díl !!!!

21.05.2021 5 z 5

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Tak zase super příběh, napínavé, drsné, tak jak to mám ráda:-) jdu na další díl- jupíí.

30.04.2021 5 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Kniha se mi líbila, napínavá, drsná- prostě moje gusto :-)
Katyje sympatická a John taky. Tak snad to dopadne, jak si myslím.
Šup do dalšího dílu!!!!!

17.04.2021 5 z 5

Mráz pod kůží Mráz pod kůží Allie Reynolds

Kniha se četla sama . Příběh promyšlený, napínavý - doporučuji !!!

05.04.2021 5 z 5

Maska smrti Maska smrti Mads Peder Nordbo

Tak a konec. Všechno do sebe zapadlo. Kniha se četla dobře a napětí nechybělo. Mám ráda, když mohu číst všechny díly za sebou, tak jsem si to užila a jdu hledat další počteníčko :-)

26.03.2021 5 z 5

Ledový strach Ledový strach Mads Peder Nordbo

Druhý díl opět napínavý,možná i víc než první. Super jdu na další :-)

19.03.2021 5 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Dalo by se říct, že líbilo. Zase trochu jiné krimi ,jiná místa, ale napětí nechybělo a příběh mě zaujal. Jdu na 2. díl :-)

09.03.2021 5 z 5

Páni času Páni času Eva García Sáenz de Urturi

Zase pěkné čtení !!!! Jen ty jména :-(

27.02.2021 4 z 5

Koruna osudu Koruna osudu Amo Jones

Musela jsem přečíst byla jsem zvědavá, jak to dopadne. A vše do sebe zapadlo. Je to zvláštní příběh, ale dobrej :-)

12.02.2021 5 z 5