Příšeří

Existuje souvislost mezi deset let starou vraždou a nedávným úmrtím, které vypadá jako nehoda? Vyšetřovatelka Hulda Hermannsdóttir hledá pravdu skrytou v tichu odlehlých, neosídlených míst. Příšeří je ale víc než jen klasický kriminální román o hledání pachatele – je to příběh o různých podobách zločinu, o vině a svědomí. Kladné a záporné postavy nejsou jednoznačně vymezené a román nabízí hluboký vhled do osudů lidí, do jejichž života zločin tak či onak zasáhl. Jeden z nejlepších kriminálních románů roku 2019 podle Sunday Times....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468086/big_priseri-BCz-468086.png 3.919

Skrytý Island 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Vendeta

Drungi, 2016

Kniha Příšeří

iv.ča
29. listopadu

Za mě super thriller. Výborně se čte, je to napínavé postavy se mi moc líbili a celý příběh je skvěle pojatý. Určitě doporučuji si přečíst.

FilipHaring
26. listopadu

Nejak som nepochopil že je Hulda nažive, keďže v prvom diely bola pochovana za živa. Dej sice zaujimavy ale nemalo to potrebnú svižnosť.

astra3
14. listopadu

Tak jsem si myslela po prvním díle, že Hulda už nežije.
Tolik neštěstí v jedné rodině.

zdendula31

Dobrá oddechovka..

Andrea7272

Dobré čtení, ale jak tu bylo napsáno něco tomu chybělo. Žádné napětí ani komplikace příběhu - pro mě slabé čtení.

happy-smile

Ač jsou knihy Ragnara Jónassona docela prosté, tak mě to nevadí, a vždy po jeho nové knize ráda sáhnu. Tentokrát ale musím říct, že i mně to přišlo docela jednoduché. Nenudila jsem se, bylo to přečtené rychle, ale něco tomu chybělo.

kubyrd

Pěkný, čtivý příběh. Málo postav, takže žádné velké překvapení na konci. Jinak bezva a doporučuji.