Andrea7272

V temnotáchV temnotáchMartin František Stručovský

Další díl Matěje mě bavil. Trochu temný ,jak sám název napovídá, ale líbilo a těším se další díl :-) snad brzy bude :-)

Loutkové divadloLoutkové divadloM.W. Craven

Příběh zajímaví až brutální, sympatické postavy a rozuzlení velice zajímavé. Doporučuji :-)

Mrtvé vzpomínkyMrtvé vzpomínkyAngela Marsons

No zase super počteníčko :-) Do Angely vždycky jdu s přáním,že teď zrovna chci si přečíst něco extra, něco suprového. No a je to vždycky předem splněno,protože je to prostě Angela. Miluju její styl psaní a její Kim :-) Těším se na další díl :-)

14.12.2020

LovkyněLovkyněKate Quinn

Pěkná kniha, četla se dobře a napínavý konec, když jsem si to představila , tak bych se klepala strachy taky :-)

03.12.2020

SektaSektaMariette Lindstein

Dobré čtení, napínavé i děsivé !!! Dávám plný počet :-)

21.11.2020

Osudný pádOsudný pádChristina McDonald

Čtivá kniha , napínavá,ale hlavně dojemná na konci mne chytla za srdíčko .... dobře napsané, dávám plný počet!!!

15.11.2020

Mlha nad Shadow SandsMlha nad Shadow SandsRobert Bryndza

Jak jinak než plný počet :-)
Moc se mi líbila a můžu jen doporučit na skvělou jízdu :-)

11.11.2020

Zrcadlový mužZrcadlový mužLars Kepler

Co napsat k této knize a zvlášť od Keplera ? Super, napínavé od začátku až do konce :-) Nic jiného napsat ani nejde :-) Doporučuji !!!!!!

01.11.2020

PohřbeníPohřbeníEllison Cooper

Tedy panečku, to tedy byla jízda!!! Naprosto perfektní čtení i malinko ,ale jen malinko lepší než 1.díl. Napínavé , propletené,děsivé - prostě thriller , jak má být!!!! Super , škoda jen ,že další díl v nedohlednu :-( DOPORUČUJI ČTĚTE !!!!!!

24.10.2020

V kleciV kleciEllison Cooper

Tedy super počteníčko. Četlo se to dobře,napínavé a ten konec jsem nečekala. Doporučuji Vám to :-) a já mažu na druhý díl, jupí :-)

17.10.2020

Rudá volavkaRudá volavkaJason Matthews

Kniha super čtivá,napínavá ... ruská jména mi zněla stejně ze začátku problém, ale pak už to šlo :-) jdu na druhý díl :-)

10.10.2020

Rituály vodyRituály vodyEva García Sáenz de Urturi

Dobré čtení :-) těším se na 3.dil !!!

19.09.2020

Ticho ve sněžném městěTicho ve sněžném městěEva García Sáenz de Urturi

Ale jo šlo to. Úplně mě to nepohltilo, jména jsem si četla jen vždy, to první a přečetla po svém, ale celkem fajn čtení. Jdu na druhý díl :-)

14.09.2020

Tiché rokyTiché rokyAlena Mornštajnová

Super,dobře napsané, takové opravdu ze života !!! Stojí za přečtení :-)

15.08.2020

HanaHanaAlena Mornštajnová

Bylo to pěkné čtení !! Dobře se četla ,příběh mě vzal za srdíčko. Musíte přečíst a dávám plný počet !!

08.08.2020

Šesté dítěŠesté dítěJonathan Dylan Barker

Nezbývá mi jen napsat - super,super a ještě jednou super série. Moc jsem si to užila. Tak dobře napsané a ještě lépe vymyšlené,prostě pecka!!!! Jděte do toho přečtěte :)))

02.08.2020

Pátá oběťPátá oběťJonathan Dylan Barker

Tedy Vážení, opět super jízda :-)
Luxusně napsané, úplně bezva příběh, který navazuje na 1.dil a to nejlepší mě teď čeká!!! Jsem napnuta ,jako struna, jak to celé dopadne. Takže šupky hupky do 3.dilu ... jupiiii :-)

22.07.2020

Čtvrtá opiceČtvrtá opiceJonathan Dylan Barker

Tedy to byla jízda,pane!!!!!! Super nápad, fakt dobře napsaný ,četlo se to samo a napínavé od začátku. Hltala jsem každou kapitolu,abych věděla honem, jak to bude dál!! Moc doporučuji a jdu do dalšího dílu- jupiii :-)

12.07.2020

Osudný slibOsudný slibAngela Marsons

Opět jsem si čtení užila. Kim nezklamala a konec mě opět dojal. Kim se zachovala - no jak se to k ní zkrátka hodí :-)
Kim a její tým se mi dostal pod kůži a prožívám každý díl s napětím a emocemi. Kdo nečetl zkrátka musí !!!!!

28.06.2020

Ještě než musíJeště než musíBlake Pierce

Tak zatím poslední díl a bezva čtení :-)
Celá série se mi líbila a jsem ráda,že konečně Mec našla uznání od svých kolegů. Těším se na další díl :-)

17.06.2020

Ještě než vezmeJeště než vezmeBlake Pierce

Další super díl. Zatím nejdrsnější. Jdu do 5.dilu a zase se těším :-)

13.06.2020

Ještě než požehnáJeště než požehnáBlake Pierce

Zase se mi 3.dil líbil!! Chyby v překladu tam jsou,ale s tím nic nenadělám. Konečně si Meg našla rozumného parťáka,ale... škoda...tak šup do 4.dilu ať vím, kdo bude další.... :-)

07.06.2020

Ještě než spatříJeště než spatříBlake Pierce

Super,super !!!! Napínavé dobře napsané - jdu do 3.dilu !!!!

31.05.2020

Ještě než zabijeJeště než zabijeBlake Pierce

Tedy super počteníčko!! Sympatická,statečná Mackenzie ... :-) konec napínavý do poslední chvíle... A nový začátek ,kde snad už ocení její schopnosti! Doporučuji a jdu do 2.dílu - těším se !!!!!!

28.05.2020

Zavátá sněhemZavátá sněhemMartin František Stručovský

Zase dobré čtení !!! Na to ,že je to česká detektivka jsem potěšena.Dobře se četla, jména se dobře pamatovala.Konec nečekaný. Jdu do 3.dílu :-)

23.05.2020

PšštPšštMel Sherratt

Tedy velice suprová knížka. Jsem nadšená-opravdu dobře napsané ,četla se sama .Dej skvělý až úplně děsivý, jak se otec může chovat ke svým dětem ,zda tedy OTEC je to správné slovo!! Doporučuji a jedině plný počet !!! Za mě luxusní....musíte si přečíst :-)

11.05.2020

Muž, který si hrál s panenkamiMuž, který si hrál s panenkamiMagnus Jonsson

Kniha super napínavá. Jen trochu popis o hacrování na PC mě trochu nebavil,ale jinak super -doporučuji !!!

10.05.2020

Patříš miPatříš miMark Tilbury

Za mě plný počet. Napětí a čekání ,jak to vlastně celé dopadne. Doporučuji :-)

25.04.2020

Okřídlená dušeOkřídlená dušeAmanda Stevens

Kniha se dobře četla byla napínavá celkem dobrá detektivka. Asi půjdu do dalšího dílu :-)

19.04.2020

Bez dušeBez dušeMartin František Stručovský

Super česká krimi. Dobrá zápletka, kniha se četla sama a bavila mě hlavně ty česká jména. Doporučuji a dávám plný počet a šupky do dalšího dílu :-)

09.04.2020