V zajetí klamu

Pro rozvedenou Lizzy Rileyovou znamená přestup jejího osmiletého syna Toma na místní akademii nový začátek. Lizzie má pocit, že škola s tak skvělou reputací a vynikajícími výsledky bude pro jejího syna to pravé. Tom potřebuje stabilitu a jistotu. Jenže na téhle škole je něco zvláštního. Rodičům není povolen vstup na školní pozemky, na oknech jsou namontované mříže a ředitelovo chování je značně znepokojivé. Proč Tom chodí domů vyčerpaný a nepamatuje si nic z prožitého dne? Kde se na jeho pažích vzaly ty podivné modřiny? A když se Lizzie snaží získat informace od ostatních studentů, proč mají strach promluvit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458683/big_v-zajeti-klamu-o8e-458683.jpg 4109
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Katto

Don’t Tell Teacher, 2019

Kniha V zajetí klamu

perpe2a

Výborný psychothriller. Vše se zdá jednoznačné, kdo je viník a kdo oběť, ale nakonec je to opravdu tak? Závěr supr.

Pitbullka

Napínavé, konec jsem vůbec neodhadla. Jednu hvězdičku v hodnocení strhávám za linku se sociální pracovnicí, která mě moc nebavila.

veronika4001

Tak trochu sociální thriller. Je elektrizující láska nebo vypočítavost? Na začátku vztahu je člověk sám sebou, pak sám sebe ztrácí. Opravdu ztratila hlavní hrdinka samu sebe? Kniha se měla nazvat Porucha. Poruchové jednání je všude - ve vztahu Lizzie s Ollym, u jejich syna, u její matky, ve škole, u spolužáků. Kdo je manipulátor a kdo manipulovaný? "Vnitřní síla nade vše." To je jeden velký defekt.

Tereziee

V zajetí klamu mě nalákalo svoji anotací, která mi přišla originální a nic na podobný styl jsem zatím nečetla. Bohužel se děj ubíral trochu jinak než jsem si představovala a zbytečně se táhl. Zápletku jsem zvládla rozklíčovat cca v polovině knihy a dočítáním jsem si jen ověřovala moji teorii. I když je kniha napsaná čtivě tak mě nijak zvlášť nenadchla ani nebavila. Prostě průměrný thriller jehož děj za pár týdnů vypustím z hlavy.

Lidka

Příběhy, kde se ubližuje malým dětem jsou pro mne velice emotivní / v knihách i v reálném životě/, proto vždy s nadějí očekávám šťastný konec / v knihách i v reálném životě/ . Jen bohužel vím, že ne vždy to dopadne tak, jak já doufám / v knihách i reálném životě/. A i když se těch ne vždy šťastných konců bojím znovu je čtu s nadějí, že jednou, třeba, možná, snad ... / v knize i v reálném životě/.
Jak tentokrát? Zkuste číst tento příběh malého Toma a čtěte i mezi řádky i tam je někdy kousek naděje a pravdy.

lupo

To co se zdálo na první pohled jasné, na konci knihy se to rázem změní.

Damonka12

Příběh sám o sobě velmi dobrý, jen mi přišel trochu natahovaný.

Hella

Tohle vůbec nebylo špatné. Jen to nemohu více rozebrat, protože bych nutně musela prozrazovat děj a to byste nebyli rádi. Takže jen: Doporučuji.