alwa alwa komentáře u knih

Jak kat ztratil srdce Jak kat ztratil srdce Katie M. Grant

Dobra knizka se zajimavym tematem, ktera vsak nicim zvlast nevynika.

09.02.2016 3 z 5

Únos čtvrté princezny Únos čtvrté princezny Julia Golding

Kniha se mi libila, jee to hezky propracovane a take se mi libilo, jak Taoshira behem poute dospela. Jen ze zacatku jsem se do toho nejak nemohla zacist, ale pak jsem to precetla jednim dechem. Vecinu postav jsem si oblibila, krome Junis a hlavniho zaporaka a take dvou neprijemnych princezen. Celkova kultura Mesicniho srpku byla strasne upjata a bylo dobre, jak se Tashi zmenila. Za me 4,5 hvezd

04.02.2016 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Kniha se mi docela libila. S takovymto napadem jsem se jeste nikde nesetkala, ale byl zajimavy. Cele patrani me bavilo, Ben mi obcas lezl na nervy, Radar byl naopak velmi dobry. Ten konec, hm, nevim, co na nej rict. Mozna by se mi tam vic libil happy end.

31.01.2016 4 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Bezva kniha. Lorenzo byl uzasnej.

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Dalsi bezvadna kniha. Jeji knihy jsou uplne uzasne a vyhovuji memu stylu.

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Mne se kniha libila. Kerstin umi dobre psat a tema mi prislo zajimave, jeste nikde jsem se s nim nesetkala. Vazne dobra kniha.

26.01.2016 5 z 5

Naprosto uzasne!! Tohle je moje srdecni zalezitost. Vsechno je tak uzasne a genialne promyslene: famfrpal, domaci skritci, zvrat ohledne Snapea, vitealy, Voldemert a smrtijedi, azkaban, ministerstvo a vsechno ostatni. Je to neuveritelny. Myslim, ze autorka uz nikdy nenapise knihu, ktera by ji jeste vic proslavila a byla by jeste lepsi, protoze tohle je naprosty skost.

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha byla bezpochyby velmi dobra, ale nebyl to nejlepsi klenot vsech dob, jak se vseobecne tvrdi.

25.01.2016 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Naprosto uzasna knizka. Taky si mysim, ze umi zlepsovat naladu. Takoveho svihleho sluhu by chtel snad kazdy. S nim by se nikdo nenudil.

25.01.2016 5 z 5

(Ne)obyčejný kluk (Ne)obyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

Na knize se mi libilo, ze je popisovana ocima kluka, ktery je sice fyzicky postizeny, ale psychicky nikoliv a vnima soucitne ci znechucene pohledy ostatnich. A taky to, ze na konci temer vsichni pochopi, ze August je uplne normalni kluk.

Uzly a pomeranče Uzly a pomeranče Iva Procházková

Kniha byla velmi silna a na konci smutna, ale proc ne? Nemusi prece vsude byt happy end.

25.01.2016 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Mne se kniha libila. Opet byla vtipna a dobre se cetla.

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

A mne se to libilo. Kniha mi prisla velmi vtipna, ale to bylo mozna tim , ze jsem ji necetla, ale poslouchala na CD. Ono kdyz vam ty vtipy nekdo rekne spravne podbarvenym hlasem, tak vyzni mnohem lepe nez napsane v knize.

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Kniha se mi libila. Byla to moje prvni kniha o pracovnich taborech a zaujala me. Jenom ten konec se mohl trochu vic rozvest, pusobil trochu useknute, ale jinak super.

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Kniha se mi libila. Popis pribehu z pohledu smrti je zajimavy a neotrely. Uzasny konec, je az k neuvereni kolik toho Liesel vytrpela, kolik smrti videla uz v detskem veku.

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Prvni cast knihy, kde se popisuje autorcin zivot byla docela dobra, ale druha cast byla prilis rozvlekla a mohlo by se to hodne zkratit, protoze myslenky se casto opakovaly.

25.01.2016 3 z 5

Po Evropě s maminkou Po Evropě s maminkou Klára A. Samková

Nevim, co si o tehle knize mam myslet. Mam z ni rozporuplne pocity. Nemuzu ani hodnotit, protoze jsem ji nedcetla. Nektere casti byly zajimave a vtipne, ale do knihy jsem se musela jakoby nutit. No nevim, treba nekoho zaujme.

25.01.2016

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Uzasna. Cetla jsem ji nekolikrat a porad je vyborna, az mam nekdy strach, abych si ji moc neocetla. Jejich pribeh lasky se mi moc libil, stejne jako jejich styl komunikace o prazdninach a kdyz nebyli spolu. Cela kniha je humorne napsana a ja navic s Annou soucitila, protoze taky bych se taky rozzurila, kdyby me rodice surove vykopli do cizi zeme samotnou.

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

To je mega husty. Pribeh mel zajimave rozuzleni a cela serie se mi velmi velmi libila. Ale nevim, jestli bych chtela zit nekonecne dlouho:-)

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Dalsi uzasna kniha. Jenom mi prislo, ze se tam v podstate nestalo nic noveho, ale ten chrlic byl super.:-)