Jak kat ztratil srdce

Jak kat ztratil srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112945/jak-kat-ztratil-srdce-112945.jpg 4 18 5

Jak kat ztratil srdce. Ale ztratila ho i ONA? Co si taková hezká dívka, jako je Alice, počne s katem? On totiž nejradši ze všeho někoho popraví a pak se jde pořádně nadlábnout. Ona naopak zbožňuje hezké šaty a s chutí se projede na ušlechtilém oři. Ale teď spolu prchají před celou armádou vojáků. Jde jim o krk! Úžasně napínavé historické počteníčko, plné zuřivých hrdinek, zrádných příbuzných a neohrožených mužů, výchovné, zábavné a ještě mnohem, mnohom víc! Na své si přijdou holky i kluci!... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

How the Hangman Lost His Heart , 2008

Barza
19.02.2021 5 z 5

Žádný zdlouhavý úvod, hned na první stránce skočíte rovnýma nohama do děje. To se nestává často. Příběh se lehce a rychle čte až do konce a je plný nečekaných zvratů. Sice už jsem na tuto knížku pro odrostlé děti přestárlá čtenářka, ale i tak mě bavila.

alwa
09.02.2016 3 z 5

Dobra knizka se zajimavym tematem, ktera vsak nicim zvlast nevynika.

Lodja
05.03.2014 4 z 5

Když jsem byla akorát na tohle zralá, vyžadovala jsem asi tak všechny aspekty, které takto skvělá knížka má. Historickou kulisu, dobrodružství, napětí, konec, který není jistý od první stránky a hlavně romantiku a trošku zvrhlé a šílené okolnosti, za kterých se děj odehrává. Takže dětská prózka přesně pro mě, ke které se ještě ráda vrátím.

Mrs. Norris
02.06.2013 5 z 5

Absolutně perfektní!!!

Layss
03.03.2012 3 z 5

Přesně jak slibuje anotace knížky, je to zajímavé počtení. Nechybí tam nebezpečí, dobrodružství, odvaha, romantika a i jistá výstřednost a šílenství. To může potvrdit hlava strýčka Franka!

Autorovy knížky

2006  82%Jak kat ztratil srdce