aliisalounu aliisalounu komentáře u knih

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Na tuhle knížku jsem se chystala fakt dlouho a musim říct, že mě nezklamala. Za mě opravdu silný příběh, stejně jako její ostatní knihy, které jsem četla. Líbilo se mi, že se kapitoly střídaly, takže byl popisován úhel pohledu obou hlavních postav. Knížka je vážně čtivá, můžu jenom doporučit.

22.03.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Snad žádná kniha mě takhle nezasáhla. A to jsem od Colleen četla všechny její (dosud) vydané knihy... Tolik bolesti, zoufalství a lásky v jednom příběhu, musela jsem na konci sušit slzy. Ani nedokážu pořádně popsat pocity, které ve mně tahle kniha vyvolala...

05.04.2020 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Colleen vážně umí. Četla jsem skoro všechny její knihy, které byly vydány v češtině a všechny do jedné mě dostaly. Každá je něčím jiná, vyjímečná. Tahle byla strašně krásná a smutná zároveň, úplně mi vyrazila dech.

09.11.2019 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Knihy téhle autorky mě vážně baví. Tahle byla asi zatím nejlepší, byla jsem napjatá do samého konce, abych zjistila kdo je vrah. A samozřejmě jsem to zase neodhalila...

25.06.2020 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Mně se to strašně líbilo. Díky krátkým kapitolám se knížka četla sama a téma umělé inteligence mi přijde zajímavé. I když v některých částech knihy jsem si ťukala na čelo a říkala si, jestli tohle autor myslí vážně. Především chování Tima mi přišlo přehnané.

11.06.2020 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Konec byl na mě až moc uspěchaný a naopak některé části knihy zbytečně zdlouhavé. Ale jinak další skvělý díl, tahle série mě vážně baví.

22.06.2020 4 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Tahle knížka mi vážně vyrazila dech. Chvílemi jsem se sice kvůli střídání více dějových linií ztrácela v tom, kdo je kdo, a jakou má v příběhu roli, ale i tak jsem byla v neustálém napětí. A musim říct, že konec mě šokoval.

21.03.2020 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Řadím se do týmu nadšenců. Opravdu se mi tahle kniha velice líbila. Byla čtivá, ani jsem se nenadála a byl konec. Konec jsem opravdu nečekala.

21.08.2018 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak tohle bylo psycho. Nevím, co víc dodat než to, že mě tahle knížka úplně rozsekala. Colleen opět nezklamala. Mám pocit, že když sáhnu po její knize, je to taková sázka na jistotu.

27.10.2020 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Knížka se mi dobře četla, ale asi jsem byla trochu zklamaná na konci. Čekala jsem nějaký větší šok, něco nečekaného a bohužel se nic takového nestalo.

19.06.2020 4 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Jak to ta Colleen dělá, že mě dokáže vtáhnout do děje každé její knížky tak, že hltám prakticky každou stránku? Tohle bylo něco, nemám slov.

29.09.2019 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

U téhle knihy jsem byla v napětí už od samého začátku. Děj pěkně odsýpal, až byl najednou konec. A jak jinak, nečekala jsem to. Za mě fakt skvělé.

27.09.2019 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Knížka mi přišla více zajímavá zhruba od poloviny, kdy jsem prakticky nemohla přestat číst. Nicméně některé části mi přišly v knize zbytečné, například extra případ Dawsona, ten mi ke zbytku úplně neseděl.

02.02.2019 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Nemám slov. Zajímavý, skvěle napsaný příběh, který mi nedal spát. Prostě jsem musela vědět jak to dopadne a musela číst pořád dál. Pořád se něco dělo, takže jsem knížku přelouskala za necelé 3 dny. Rozhodně doporučuji a už se těším na další autorčiny knihy.

09.09.2018 5 z 5

Musím to vědět Musím to vědět Karen Cleveland

Pro mě jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Mám ráda napínavé příběhy, které se čtou samy. Knihu jsem prakticky hltala, chtěla jsem vědět víc a víc a pak byl najednou konec. Skvěle napsané, žádné vleklé pasáže.

21.08.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tak tohle bylo fakt psycho. Bylo mi někdy až špatně z toho, čeho všeho byl Jack schopný. Takže jsem musela číst pořád dál a doufala, že se Grace podaří vysvobodit. Za mě strašně čtivá a napínavá knížka, můžu jenom doporučit.

12.06.2020 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Bylo mi celou dobu jasné, jak to dopadne. Ale i tak jsem byla v napětí, jak se celý příběh rozuzlí. K tomu mi vyhovuje autorčin styl psaní, takže se mi knížka četla velice dobře. I když chvílemi mě rozčilovalo chování Holly, které mi přišlo až přehnané...

30.01.2020 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Tak trochu jsem tušila, kdo by za Hadrovým panákem mohl být, ale i tak jsem neodhalila celý příběh a konec byl pro mě opravdu velkým překvapením. Rozhodně doporučuji!

27.01.2020 5 z 5

Pět dní Pět dní Julie Lawson Timmer

Když jsem si tuhle knihu pořizovala v LK, netušila jsem, že bude tak skvělá. Čekala jsem tuctovou oddechovku s průměrným příběhem. Místo toho se z ní stala kniha s velmi silným příběhem, která mě donutila zamyslet se nad svým životem, neřešit blbosti a být ráda za to, že jsem zdravá, protože to se o hlavní hrdince bohužel říct nedá. Rozhodně doporučuji ke knížce přichystat i balení papírových kapesníků.

11.09.2018 5 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Nemám slov. Pro mě hodně silná kniha. Jedna moje hodně blízká kamarádka měla také tuto nemoc a loni svůj boj bohužel prohrála... Obdivuji všechny, kteří se přes jakoukoliv těžkou nemoc nevzdávají a bojují dál.

07.10.2019 5 z 5