Musím to vědět

Vivian pracuje jako analytička CIA. Dlouhá léta se snaží s týmem kolegů odhalit členy ruské spící buňky na území Spojených států. Poté co se jí podaří proniknout do počítače jednoho ruského špiona, narazí na složku tajných agentů. Na první pohled pět obyčejných lidí. Jenže stačí pár kliknutí a vše, na čem Vivian záleží, je náhle v ohrožení – práce, manžel i její čtyři děti. Vivian slíbila, že bude chránit vlast před nepřáteli. Ale komu teď může věřit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/373981/musim-to-vedet-qmP-373981.jpg 3.892

Need to Know (2018)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Motto

Kniha Musím to vědět

Lusicat

Za mě skvělá kniha! Nevěřila jsem, že by mě podobné téma mohlo upoutat a raději jsem nic neočekávala, ale jsem nadšená.! Knížka je velmi napínavá, čtivá a nedala mi spát, dokud jsem ji nepřečetla. Všechno do sebe postupně zapadlo a pokud by byl druhý díl, tak bych si ho moc ráda přečetla.

kulihrasek

Skvělá kniha! Doufám, že bude nějaké pokračování

Ankavi

Tak od téhle knihy jsem NIC nečekala a úplně mě ohromila - svou lidskostí, jednoduchostí, nápadem a zejména závěrem. S Vivien jsem tolik soucítila, chápala její postoje - ty mateřské, pracovní a koneckonců i ty vztahové. Ráda dávám maximální počet hvězdiček.

sarkaditt

Ze začátku mě odrazovalo téma "zlé Rusko", ale příběh jako takový mě rychle vtáhl. Kniha se mi líbila, plný počet hvězd dávám jen pro mě TOPovkám, což tato nebyla. Epilog mě zaskočil a nečekala jsem to. Co se asi dělo dál? :)

Danago

Zajímavé téma, dobře vymyšlená zápletka. I když téma špionáže nevyhledávám, knížka mě zaujala.

JIVaJaH

Kniha mě mile překvapila. Padla mi do ruky v knihovně, protože splňuje 1kategorii ve Výzvě a vyplatilo se to. Děj byl od začátku zajímavý, mimo linii kolem agentů se prolíná děj z osobního života hlavní hrdinky. Dochází jí tak různé věci, které byly dříve jejím mužem řečeny.

Opatov

Mozna trochu naivni agentka, ale zato perfektne vymyslena detektivka. Rozhodne stoji za precteni.

janina66

Kniha se mi líbila, ale naivita hlavní hrdinky byla evidentní.