Musím to vědět

Musím to vědět https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373981/bmid_musim-to-vedet-IAc-373981.jpg 4 226 77

Vivian pracuje jako analytička CIA. Dlouhá léta se snaží s týmem kolegů odhalit členy ruské spící buňky na území Spojených států. Poté co se jí podaří proniknout do počítače jednoho ruského špiona, narazí na složku tajných agentů. Na první pohled pět obyčejných lidí. Jenže stačí pár kliknutí a vše, na čem Vivian záleží, je náhle v ohrožení – práce, manžel i její čtyři děti. Vivian slíbila, že bude chránit vlast před nepřáteli. Ale komu teď může věřit?... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Motto

Need to Know , 2018

ZoeChaya
03.04.2024 2 z 5

Velmi naivní a předvídatelný příběh.

KnihoSny
27.02.2023 3 z 5

Kniha byla průměrná ale napínavá byli tam věci co mi neseděly ale to je jen když se člověk nad tím pořádně zamyslí knihu ale můžu doporučit líbila se mi

Miška74
30.01.2023 3 z 5

Poslouchání jako audiokniha. Byla jsem na knížku hodně zvědavá. Nebylo to sice špatně, ale pořád tomu hodně chybělo. Rozhodně to nebyl tak úplně thriller. Námět byl sice zajímavý, ale kniha mi prostě nesedla.

Pavlína2019
26.12.2022 5 z 5

V průběhu čtení jsem už dopředu uvažovala, kolik dám hvězdiček. A nakonec takto...

Protože jsem si nebyla jistá - analytici, spící buňky, Rusko - to není pro mě /těmto věcem nerozumím, trochu mi vadí, že nevím, zda je něco takového vůbec aspoň trochu reálně možné nebo to ve skutečnosti probíhá úplně jinak/.

Jenže kniha je dobře napsaná, zajímavá a napínavá.
Navíc v každém případě je tu překvapení hromada.
Když už člověk myslí, že ví - všechno je jinak a ještě více šokující.

Takže nakonec super - určitě doporučuji.

Emma27
16.07.2022 1 z 5

Na knize mě zaujal název ,ale příběh byl slabý.

Kniholapka
06.01.2022 2 z 5

Co říct? Thriller si asi představuji o trochu více mrazivější a s jinou érou než měla tato kniha. Řadila bych ji spíše k velkému dramatu a ruské ruletě. Nápad dobrý, ale hlavní postavy ani děj celkově mi bohužel nesedl...

anája
24.11.2021 1 z 5

Tak to bylo slabé. Po thrillerech co mám načteny mi přišlo jak pohádka pro děti. Neustále se opakovalo to samé dokola a celkově byla hlavně Mattova postava už otravná a nesympatická s tím svým slabošstvim. Ani konec to nezachranil. A analityčka, která vůbec nikdy neví která bije.

Nikychlupova
23.10.2021 5 z 5

Ze začátku jsem nevěděla, jestli se mi příběh bude líbit a jestli tomu budu rozumět. Knihu jsem poprvé po pěti stránkách odložila, vrátila jsem se k ni po několika dnech. Uchvátila mě tak, že jsem jí nedokázala odložit. Dávám pět hvězdiček. A doporučují.

Fani
19.09.2021 3 z 5

Za mě super nápad na příběh ale děsně se to táhlo. Furt se opakovaly stejné věci a ač sem nevěděla komu věřit nakonec to dopadlo jak se čekala.

Zoulinda
14.09.2021

Příběh byl dobrý, jen hrdinka často přemýšlela o stejných věcech až mě to přestavalo bavit.

Roscata
11.09.2021 2 z 5

Nejsem fanoušek thrillerů a ani je většinou nevyhledávám, ale když mi o Musím to vědět pověděla kamarádka, řekla jsem si, že nebude na škodu zkusit něco jiného než obvykle. Bohužel mě kniha moc nebavila. Vůbec mi nepřišlo že by měla hlavní hrdinka být analytičkou CIA, byla uťáplá, nedokázala si stát za svým a nechala sebou velmi lehce manipulovat. O nulovém analytickém myšlení ani nemluvím. Prostě a jednoduše řečeno, Vivian byla hloupá. Údajně má být autorka bývalou analytičkou CIA, ale vůbec se mi tomu nechce věřit. Je pravda že Vivian byla napsána hodně špatně ale aspoň tak vynikl Matt a jeho povaha. Už od začátku mi nebyl sympatický ale takový konec jsem nečekala.
Věřím že si kniha své čtenáře najde, ale můj šálek kávy to nebyl.

IG: zrzi_cte

kob
24.05.2021 4 z 5

Napínavý příběh - už jsem však chtěla žehrat na ten konec, ovšem epilog knihu zachránil ;)

micha-ella
02.05.2021 4 z 5

Nemám ráda, když je v ději knihy jeden jediný agent, to když vidím v anotaci, okamžitě knížku odkládám. Tady jsem naštěstí předem žádnou poznámku, stručný obsah natož komentáře nečetla a knížka se mi líbila. Není to žádný špionážní román plný krve, je to příběh pro ženy napsaný příjemným stylem a je hodně napínavý.

Jara.v
08.03.2021 5 z 5

Dobrá kniha se skvělým otevřeným koncem.

Lulunka24
07.03.2021 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, co jsem četla. Doporučuji.

deedulka
01.03.2021 3 z 5

Poslechla jsem si jako audioknihu, protože na fyzické čtení mne to tolik nenalákalo. Průměrná kniha o agentce CIA, která řeší identitu ruských spících agentů. Vivian jsem si jako agentku představovala více drsnější. Ve skutečnosti to ale byla spíše uťáplá mamina. Od knihy jsem nic moc neočekávala, a tak jsem ani nebyla zklamaná, když jsem nic moc nedostala. Nebylo to špatné, ale občas se to docela táhlo. Pokud bude zfilmováno s Charlize Theron v hlavní roli, tak se ale určitě ráda podívám.

JaKa1974
02.01.2021 5 z 5

Kniha je čtivá a napínavá. Autorka nás do poslední stránky udržuje v napětí. Až na poslední stránce se dozvíte zda je lhář.

veronika9761
27.12.2020 3 z 5

Začátek nic moc, pointa prozrazení hned v druhý kapitole. Prostředek parádní jizda, a konec už malinko uvadal. Epilog jako by ke knížce ani nepatřil.

Arsi007
25.11.2020 3 z 5

Svižný thriller bez zbytečných odboček a zápletek.
Samotné rozuzlení bylo lehce šokující a přiznám se, že samotného špiona uvnitř CIA jsem neodhadla. Epilog mě ale nijak nedostal. Naopak to bylo vcelku očividné až klišoidní.

IG: @hanybooks

rr9
01.11.2020 1 z 5

Dlouho jsem nezažil, aby nejzajímavější částí knihy byl epilog.

thrillery pro ženy americké romány špionážní romány

Autorovy knížky

2018  71%Musím to vědět

Kniha Musím to vědět je v