Alieen Alieen komentáře u knih

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Kvalitní pokračování příběhu, spousta akce. Začínám mít ale obavy, kam se příběh vyvine, těch zvratů začíná být nějak moc.

01.07.2020 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Dlouho jsem se této sérii vyhýbala, ani nevím proč. Čtení to bylo příjemné, námět luxusní. Ani mi nevadí, že je to pro lehce jinou věkovou skupinu, za mě palec nahoru!

01.07.2020 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Naprostá pecka! Colleen je moje nejoblíbenější autorka a znovu mi dokázala proč. Příběh neměl chybu, nemohla jsem přestat číst a po přečtení jsem ještě dlouho nebyla schopná slova. Kniha ve mě zůstala, ostatně jako všechny od Colleen.

01.07.2020 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Vyústění série mě malinko zklamalo, Katniss jsem si oblíbila a čekala jsem od ní asi víc. Vyústilo to pouze v to, že byla vlastně jen téměř bezcenná loutka v divadelní hře jiných lidí. Pořád jsem čekala na jeji velké finále, kdy dokáže něco sama..

10.06.2020 4 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Pokračování bylo taktéž perfektní, na můj vkus ale málo prostoru dostal příběh přímo v aréně, v prvním díle jsem si to užila víc.

10.06.2020 5 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Této sérii jsem se dlouho vyhýbala, kdysi jsem viděla nejdříve film a ten me odradil.. Ale byla to chyba! Kniha byla skvělá, hlavni postava dokonale vykreslena, příběh byl originální, čtivý.

10.06.2020 5 z 5

Pád Pád Maya Banks

Tohle pro mě bylo utrpení. Šla jsem do toho s tím, že to bude oddychovka, napodobenina 50 odstínů, sice nejsem úplná fanynka, ale na odreagování dobrý.. Jenže tato kniha mi teda přišla naprosto stupidní. Hlavní "hrdinka" byla naprosto bez šťávy, hloupá, naivní, nezajímavá. Hlavní "alfa samec" byl místy k smíchu. Přidejte k tomu formu, která knize ještě ubírá na ctivosti a zbyde jen nuda, šeď a mnoho přeskakovani v textu.

23.05.2020 1 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

Z této knihy by dle mého názoru šlo vytřískat mnohem víc. Námět zajímavý, čtivý, vcelku originální.. Ale bylo to příliš uspěchané, místy otravné a celkově mi to přišlo jaksi neúplné.

23.05.2020 3 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Zajímavá kniha a originální zápletka. K tomu jen dodám: konečně! Plný počet ale nedám, přeci jenom to pro mě nebylo úplně TOP.

23.05.2020 4 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Já nevím. Knihu jsem koupila kvůli všem těm pozitivním ohlasům tady, ale zklamala mě. Obvykle mě kniha nedá spát, když ji mám rozečtenou, ale tato kniha mi byla vcelku ukradená. Příběh mě nenadchl, za srdce nechytil a absolutně nic ve mně z této knihy nezůstalo. Je mi celkem líto těch peněz za pevnou vazbu.

23.05.2020 2 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Mně se kniha velmi líbila. Sice byla předvídatelná, ale to snad v tomto žánru každá kniha. Ráda se k ní někdy znovu vrátím.

23.05.2020 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Kniha mě nadchla. Jednoznačně nejlepší díl celé série. Kniha mi vyhovovala v mnoha ohledech, líbilo se mi, jak dlouho kolem sebe hlavni postavy kroužily, nebylo to uspěchané, ani zbytečně utahané. Mělo to spád a vzalo mě to za srdce.

25.04.2020 5 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Příjemné čtení, ale hodně předvídatelné, takova průměrná, možná lehce podprůměrná žánrová klasika, ale neurazí. Hlavní hrdinka mi obcas vadila s těma pubertalnima průpovídkama, ale ušlo to.

01.04.2020 2 z 5

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Nejprovokativnejsi vzah?! Co prosím?! Na téhle knizce byl dobrý leda marketing, protože zajistil, že jsem tu knihu chtěla ještě v době, kdy ji u nás nikdo nečetl. Jo a poděkování, to mi taky nějak nevadilo, jinak to byla hrůza. Čekala jsem vtipný příběh, dle recenzí říznutý sexem ve městě, ale tohle byl skutečně propadak. Fyzicky mě to bolelo číst.. Nebýt toho, že jsem si knihu vyprosila jako dárek, hodila bych ji kralikovi na rozkousani. Boze.. Jak jen to mohlo mít někde takové ohlasy?! Au. Fakt au.

30.03.2020 odpad!

Volba Volba Jakub Trpiš

Tato kniha pro mě byla celkem náročná na přečtení, bojovala jsem s tím knihu odložit a už se k ní nikdy nevrátit, jsem však ráda, že jdem knihu přečetla, rozhodně totiž ve mě něco zanechala a stále nad ní ještě přemýšlím, což je naprosto to nejvíc, co mi nějaká kniha může dát. Mně to vyznělo jako takový příběh o novodobém Hitlerovi.

28.03.2020 2 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Možná si kniha zaslouží alespoň ještě půlku páté hvězdičky, ale hodnotím ji přesto stejně jako první díl, u kterého jsem s hodnocením měla úplně stejné dilema. Kniha se mi opět líbila, byla čtivá, taková celkově milá, ale bez wow efektu. Chybí mi zde proniknutí do těch problémů, které jsou v knize popsané a také vývoj hlavních postav, nepůsobilo na mě důvěryhodně, když hlavní hrdinka bojuje s takovými problémy a zrazu BUM a všechno zapadne a ona se svých démonů zbaví. Jako ano, bylo to fajn, takové mile naivní a příjemné, ale.. prostě to zakončím spojkou.. ALE.

28.03.2020 3 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Kniha se mi líbila, ale ničím nepřekvapila. Samozřejmě jsou knihy na toto téma vždy hodně podobné, ale v těch opravdu dobrých vždy naleznu něco navíc. Tato kniha mě přesto ale jako oddechovka bavila a zaujala. Jen mi chybělo větší proniknutí do některých načatých detailů a celkově mi přišlo, že i ten typický "problém před tím, než se ti dva skutečně dají navždy dohromady" se vyřešil nějak snadno, rychle.. Autorka je však mladá a pravděpodobně cílí na mladší čtenáře, třeba se od ní máme ještě na co těšit. :) Sérii si ale určitě přečtu celou.

28.03.2020 3 z 5

Specialistka Specialistka Stephenie Meyer

Kniha mě velice překvapila, byla zajímavá a originální. Určitě si ji ještě někdy přečtu.

18.03.2020 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Kniha se mi líbila, doporučuji.

18.03.2020 4 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Za mě zklamání, ale knihu jsem přečetla. Jsem jen ráda, že jsem měla knihu vypůjčenou a nekupovala ji..

18.03.2020 1 z 5