Volba

PŘEDSTAVTE SI BUDOUCNOST. PŘEDSTAVTE SI, ŽE ŽÁDNÁ BUDOUCNOST NEEXISTUJE. Tým lidí se pokusí zvrátit to, kam dnešní společnost směřuje. Postupně odhalují, co mají oni jako jednotlivci, jako tým, i my jako lidstvo udělat, abychom hrozbě zabránili. Ve svých snech ji hlavní hrdina Tomáš vidí téměř každou noc. Lidé žijí jako krysy pod zemí a nad nimi zuří jaderná válka. Tomáš si brzy uvědomí, že mezi sny a dnešní realitou existuje jen tenká linie. Celý příběh vyústí ve strhující finále. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/128404/volba-128404.jpg 3.5110
Romány, Literatura česká, Sci-fi
Vydáno, vlastním nákladem

Kniha Volba

MagdaFish
10. listopadu

Směs Pokojného bojovníka, Celestýnského proroctví a Malého prince. Navíc se všemi neduhy prvotiny. Možná zaujme úplného ezo začátečníka, ale máte-li už něco načteno, nedoporučuji. Odkládám po první třetině, na to si až moc cením svého času.

x.capricorne
10. listopadu

Já teda nevím, ale mě se knížka nelíbila - přišlo mi to jako neskutečná slátanina. Na začátku "raketový start" hlavního hrdiny ve smyslu duchovního vývoje - takhle to podle mě nefunguje, spíš než o AHA efektu je to o tvrdé celoživotní práci. Člověk se prostě může změnit, ale musí na tom makat....(trochu se obávám, že se pak někomu může snadno stát, že když zjistí, že u něj to tak rychle nejde, propadne ještě větší depresi a trudomyslnosti a práci na sobě úplně zbytečně předem vzdá...) A pokud jde o náhled na celospolečenskou politicko-ekonomickou, ale i sociální situaci, tak si snad raději přečtěte Androidku, autoři vám také nenasazují růžové brýle, ale je to takové nějaké uvěřitelnější. Paradoxně mě nejvíce "bavily" výjevy z jeho snů...Jo a ještě na závěr "Besteller, který pomáhá lidem" - na to přišel kdo?! Vzhledem k tomu, že autor si knihu vydal vlastním nákladem, napadá mě že i autorem tohoto "prohlášení" je on sám...a pak se nabízí otázka jak je to s jeho (dost možná přebujelým?) egem, jehož nadvládu nad duší napříč celou knížkou celkem pochopitelně kritizuje.....

Olina707
09. listopadu

Knihu jsem si zakoupila s velkým očekáváním. První třetina knihy mne zaujala, vedla k zamyšlení, zbytek knihy jsem se spíše musela nutit abych dočetla. Každý máme svůj jedinečný pohled na svět, tak určitě někoho zaujme. Nechci autora kritizovat, jen vyjadřuji svůj názor na tuto knihu, jinou jsem od autora nečetla.

knihoženka
03. listopaduodpad!

Čtu hodně knih, i oblast duchovní, ale tohle je opravdu ta nejhorší a nejmělčí kniha, kterou jsem kdy četla.

Ty pozitivní recenze jsou evidentně podplacené, jsou napsány od uživatelů, kteří mají profil založen jen jeden den. A recenzi píší jen na tuto jedinou knihu. Jak zajímavé, že?

Vím, že se tento komentář brzy "ztratí", přesto věřím, že alespoň jediné oči si jej přečtou a malinko reality se rozšíří do světa. Je vidět, ze peníze mocně vládnou.

marcela2146
01. listopadu

Kniha je úžasná môžete ju čítať jedným dychom, x- krát, pomalý, deň za dňom, môžete ju chváliť i kritizovať, či niekto číta recenzie alebo nie je na každom z nás. Ja som tou knihou Volba žila s tým všetkým spojené strach, šťastie, plač,pokoj, radosť, láska, víťazstvo. Stojí za to si ju prečítať. Kúpila som si audioknihu to je krásne a perfektné pustiť a počúvať ju kamkoľvek idete a ste. Nie je ťažké pochopiť obsah a podstatu knihy, keď som začala čítať od začiatku až do konca vždy som sa vžila do deja knihy čo zažili a prežili v tých nie ľahkých situáciách a predsa vzíde dobro.

izidora

..kniha sa dobre číta..je hlavne o premyšľaní..neponúka lacne riešenia..cmôže sa stať,že sa najdú i takí ktorí ju (jej obsah) budú odmietať..pretože každí z nás sme iní..každí hľadame a najviac oceňujeme svojú "pravdu".
..odporúčam kúpiť si ju a prečítať..a nem niečo z jej obsahu bude menej pochopiteľné..treba i druhykrat..či dokonca tretikrát :-)
..v každom prípade.. peniaze za ňu su vynaložené dobre.

renata2861

Je to velice dobře napsaná kniha. Člověka vtáhne do děje a nutí ho přemýšlet. Čte se jedním dechem a v člověku zanechá pocit, že četl sám o sobě, o svém boji a volbách v životě. Kniha nenásilně nutí k zamyšlení a jestli náš žebříček hodnot je správně nastavený a jestli naše volba byla svobodná a správná. Jsem ráda, že jsem mohla tuto knihu číst, otevřela mi oči a dala mi nový pohled na můj život. A za to autorovi DĚKUJI

Úžasná kniha, přečtená jedním dechem. Psaná z lehkostí i o tak vážném tématu,návod jak pracovat s energií. Moc děkuji spisovateli a těším se na další jeho knihu.