Volba

Uvnitř knihy najdete vše, co potřebujete vědět o šťastném a naplněném životě. Přečtěte si i vy bestseller, který může změnit život jednotlivce i celé společnosti! Volba již pomohla desetitisícům lidí získat naději a kontrolu nad svým životem. Budete si myslet, že jste hlavní postavou příběhu a nakonec zjistíte, že to tak doopravdy je! Kniha je plná duchovních lekcí, které mohou navždy změnit váš život. Objevte v sobě skrytou sílu, naučte se, jak se znovu napojit na svou duši a staňte se tím, kým jste vždy chtěli být. Všichni si zasloužíme být šťastní. Tomáš je mladý muž v nejlepších letech. Ačkoliv se zdá, že mu nic neschází, upadá do stále větší deprese. V práci to s ním jde od desíti k pěti a po marných pokusech vzdává i snahu o opětovné sblížení se svou ženou Eliškou. Aby toho nebylo málo, pronásledují ho postapokalyptické sny plné beznaděje. Depresivní nálada ho opustí až v okamžiku, kdy se seznámí s podivínským psychologem Kohlem, který mu ukáže, jak být šťastným a lepším člověkem. To je ovšem jen začátek Tomášova příběhu, který nakonec vyústí ve strhující finále. Volby se jen v Česku prodalo přes 35 000 kopií, v říjnu 2018 vyšla celosvětově, kde se dosud prodalo přes 5000 výtisků....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/128404/volba-L2h-128404.jpg 3.6234
Literatura česká, Sci-fi
Vydáno, vlastním nákladem

Kniha Volba

Monika356
předevčírem

Kniha ma zaujala krásne čítanie, odporúčam každému kto potrebuje oddýchnuť a načerpať novéj sily každý si v nej nájde presne to svoje čo hľadá ďakujem

kveta.kubik72@g
21. listopadu

Z teto knihy jsem si odnesla to,ze kazdy clovek je necim vyjimecny a pokud se lidstvo dokaze spojit a propojit,dokaze neoveritelne veci.Protoze sam nezmuzeme nikdo nic.
Je tam videt,jak probuzeni boli a hlavni hrdina nechape,co se deje.
Pro me velmi poucne a uz mam doma Revoluci

HankaAd29

Knížka je velice zajímavá a poučná, každý si z ni vezme to, co pravé potřebuje.

Miška507

Moc krásná a zajímavá kniha a velice poučná, všem doporučuji. Moc ráda si ji znovu přečtu.

Inka063

Musím, bohužel, říct, že na mě kniha valný dojem neudělala. Tak nějak se opět potvrdilo, že čím větší reklama, tím více zbystřit. Což o to, "moudré" rady se zde najdou. Servírované v příběhu učitele Tomáše o jeho vyhoření a hledání cesty zpět, o snaze po znovunabytí vytrácející se energie. Asi aby to nevypadalo jako pouhé mentorování a bylo to pro čtenáře více přijatelné. Jenomže kniha pak z poměrně velké části připomíná divadelní scénář, což na přitažlivosti příliš nepřidá. Navíc podobných "bombastických" odhalení a rad, jak se stát vyrovnanějším a laskavým člověkem, nepropadat zlu a depresím a co nám to vše do života přinese, bylo napsáno už celá řada, ve většině případů i lépe (Staň se, kým chceš být - Eric Greitens, Pět pozvání - Frank Ostaseski aj.). Odhalila jsem i několik nesrovnalostí a zmatečností. To pomíjím neustálé opakování, kolikrát se Tomáš s Eliškou pomiloval a jak to bylo krásné.
A tak jsem se nutila do čtení, abych se prokousala k tomu avizovanému strhujícímu finále. Ale ouha! Nejenže tam byla další nesrovnalost, to bych ještě dala, ale strhující??? Zřejmě mám o tomto slově zcela jiné představy.
Takže Revoluci už riskovat nebudu a nedoporučuji.

jana2718

Na strane 26 jsem zpozornela,na strane 42 mi uz tekly slzy proudem.Tato kniha otevira spoustu dveri,spoustu srdci a spoustu pandorinych skrinek.Servava nam laskyplne blanu z oci. Rozpousti letite krusty co obaluji nase srdce. Doporucim vsem svym pratelum,a taktez svym nepratelum...naprosta dokonalost v jednoduchosti a jednoducha dokonalost.

MarcelaSto

Velmi zajímavá kniha, která se mnou rezonovala po celou dobu čtení. Je zvláštní, jak člověk sáhne po knize v "tu určitou správnou dobu" a nalézá odpovědi. Kniha popisuje jakousi záchranu světa - pro mě z toho ale plyne - není třeba měnit svět, stačí začít u sebe. Změnit úhel pohledu a uvažování.....
Určitě si ji přečtu znovu a moc za ni děkuji - pro mě osobně to byla správná VOLBA.

ada0540

Z knihy sálá obrovská životní energie.
Až po přečtení pochopíte lidi, proč se tak chovají a co je nejlepší udělat pro sebe a pro ostatní aby nám všem bylo na světě krásně. Neskutečně mě tato kniha zasáhla a úplně sem se do ní zažrala. Měla by to být povinná četba pro všechny. Úžasné dílo od úžasného autora. Děkuji ????
❤️ODPOVĚĎ JE LÁSKA ❤️

Naslouchač