Specialistka

Pracovala pro tajnou vládní jednotku jako výslechová specialistka. Ví toho ale příliš a pro oddělení se stala rizikem, které je potřeba zastavit. Bez varování začíná lov, kde je ona kořistí. Nikde nezůstává dlouho, mění jména a podoby. Nezbyl jí nikdo, komu by mohla věřit… Chce-li vést normální život, musí splnit poslední úkol. Čeká ji nejtěžší boj jejího života. Navíc pozná muže, do kterého se zamiluje, a musí učinit vše, aby oba zůstali naživu. Bývalé agentce na útěku před někdejšími zaměstnavateli nezbývá než vzít ještě jeden případ, aby očistila své jméno a zachránila si život. Jen málo lidí ví, že pracovala pro vládu Spojených států. Pro oddělení tak tajné, že nemá ani vlastní název. Coby výjimečná specialistka představuje zároveň jedno z nejtemnějších rizik. A tak když její zaměstnavatelé usoudí, že je pro ně nebezpečná, bez varování po ní jdou. Dávno nemá šanci být dlouho na jednom místě nebo používat stejné jméno. Oddělení už zlikvidovalo posledního člověka, kterému snad mohla důvěřovat. Ale ona stále ví cosi, co ji ohrožuje. Prostě ji chtějí mrtvou a brzy. Pak jí její bývalý šéf nabídne možnost úniku a asi jedinou šanci vymazat ze svých zad obří terč. Znamená to však přijmout ještě jeden úkol. Jenže informace, kterou obdrží, její situaci ještě zhorší. Zatímco se odhodlává postavit se všemu čelem a připravuje se na nejtěžší boj svého života, zjišťuje, že postupně podléhá muži, který pravděpodobnost jejího přežití jen komplikuje. Škála jejích možností se rychle zužuje a ona musí zapojit všechny své výjimečné schopnosti takovým způsobem, o jakém se jí dosud ani nezdálo. Stephenie Meyerová pro tento napínavý román vytvořila vášnivou a fascinující hrdinku se speciální sadou dovedností. A opět ukazuje, proč je jednou z nejprodávanějších autorek na světě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355852/specialistka-JMa-355852.jpg 3.7210
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Egmont (ČR)

The Chemist, 2016

Kniha Specialistka

1pospisilova1

Dokonalý příběh

kachnat

Nečekala jsem, že mě kniha chytne téměř od první strany... Samozřejmě, takové štěstí má je superman... ale napsané je to parádně, 3 večery a přečteno...

DeeKrakova
22.11.2020

Tohle mě tak hned chytlo! A hlavně mě to do konce nechtělo pustit. Vážně, jedna z mých oblíbených tento rok.
Až na par momentu co měl Daniel jsem nadšena z každé postavy. Daniel se to asi douci. ????

Vendulik
06.09.2020

Kniha mě tady moc neoslovila. V půlce jsem přestala číst. Nebavila mě. Kdyby kniha bály kratší, byla by lepší.

Val
15.08.2020

Dlouhý , nicméně napínavý thriller z prostředí, které mi není až tak blízké. Drsnost příběhu vyvažují sympatičtí hlavní hrdinové. Každopádně pro milovníky tohoto žánru bezpochyby zajímavé.

kytikyti
01.08.2020

Kritizovali jsme ji, ze jeji hrdinky jsou submisivni, naivni a slabe. Tak ted to mame, drsnacku co se neboji pichat injekce, strilet zbranemi i stipat prsty. Jen se tentokrat role otocily a submisivni je jeji pritel. Pribeh taky nic moc. Az na par akci, ktere se opravdu cetly dost dobre a rychle, to byla opravdu nuda. Take mi prislo ze vetsinu knihy hrdinka utikala a strasne rychle se balila a nikdo na ni neprisel. Pridala bych mozna vedlejsi pribeh nekoho kdo ji stopuje a skoro uz ji ma.
Je to to same jako s Rowlingovou, proc zkouset jiny styl, kdyz fantazie klape vyjimecne.

teepe
26.07.2020

Tak šlo to, že bych byla nadšená se nedá říct, ale vyloženě nutit jsem se taky nemusela...

jprst
06.05.2020

Hodně nepovedený pokus o thriller s prvky červené knihovny, nudný, se spoustou hluchých míst a nicneříkající vycpávky. Zkrátka slátanina, která nestála za čas věnovaný jejímu přečtení a jedna malá hvězda ze slušnosti k autorce za množství zbytečně popsaných stránek.