81evama 81evama komentáře u knih

Vítr z hor Vítr z hor Andy Wildwood

Když mi autor nabídl tuto knihu přečíst, moc jsem od knihy neočekávala, ale musim říct, že mě doslova nadchla a během 3 dnů jsem ji přečetla, knížka mě vtáhla do děje, ikdyz někdo píše že dej je předvídatelny, tak to nesouhlasím. Hlavní postavy si mě získaly.
Negativa- popis byl místy hodně podrobný a dej se podobal hororu, příběh opravdu hodně surove popisován, ale to bych asi nepovažovala za negativum, velké negativum bych viděla obálku, ta se mi ke knize vůbec nehodí a určitě bych si podle obálky knihu nevybrala.
Celkove kniha super, má spád a vtáhne do děje, těším se na další díl a děkuji autorovi za zaslání knihy.

26.09.2020 4 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Neskutecny, promysleny a do posledni podrobnosti popsany pribeh. Nemohla jsem se odtrhnout od cteni. Jen doufam ze si autorka pospisi s dalsim dilem ☺
Napadem je plne srovnatelna se svetovou cetbou, bylo by skvele kdyby se serie dostala do ruky nekomu od filmu. To by kina praskaly ve svech

31.12.2017 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Neuveritelny pribeh, autorka umi vtahnout do deje, krasne popsany novy svet sklenaru, vse prirozene, uveritelne. Plne zvratu a akce, ikdyz autorka musi popsat novy svet. Jedine co me zklamalo pri docteni prvniho dilu je, ze jeste druhy dil jeste nevysel

05.11.2017 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Kniha me naprosto nadchla, myslela jsem ze to bude jen dalsi oddychovka, romantika, sex atd., ale konalo se prekvapeni, poutavy, neotrely pribeh, i slza ukapla, doporucuju.

08.03.2017 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Super, prelouskano za dva dny, moc me zaujala postava Willa, sympatak, Lyken me obcas trochu stvala, prislo mi, ze se chvilema chovala jako spratek,ale vzhledem k okolnostem se asi neni cemu divit, konec super, doporucuju.

12.02.2017 5 z 5

Šampion Šampion Marie Lu

Paradni zaver trilogie. Fakt povedene, zazivne a napinave az do konce, davam 5 hvezdicek.

10.02.2017 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Uzasne cteni

08.01.2017 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Super poctenicko, snad i lepsi nez jednicka, doporucuju

07.12.2016 5 z 5

Železný král Železný král Julie Kagawa

Moc vydarena kniha, mam moc rada fantasy, ale nic na podobne tema ala Alenka v risi divu jsem jeste necetla a proto mi tato kniha nadchla tim ze je to nove, pro ty co cetly neco podbneho to mozna bude zklamani, ale ja hodnotim peti hvezdickama a tesim se na dalsi dil. Jinak jak uz bylo psano, postava Ashe je uzasna.

13.10.2016 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Knihu jsem precetla jednim dechem, je to takovy "oplodnovak", ale moc hezky a ctive napsany. Podobnych pribehu je spoustu,ale u tohoto vyzdvyhnu sympaticke hlavni postavy, hlavne Kylera, ten je podle popisu dechberouci.
Autorka rozhodne umi vtahnout do deje. Hodnotim 5ti hvezdickama, pro oddychove cteni doporucuji.

04.10.2016 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Serie nastroje smrti byla uzasna, tak jsem se pustila do teto, ale je to uplne jine, z jine doby, neco se sice prolina, ale z meho pohledu po precteni prvniho dilu jde uplne o jine cteni. Chvilku mi trvalo se zacist, ale pak se z toho vyklubal moc zajimavy a napinavy pribeh, uz se poustim do druheho dilu, za me oporucuji.

13.09.2016 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

V celku nechapu jak mohla dostat kniha takove vysoke hodnoceni, ja jsem sice docetla, ale uz jsem to chtela vzdat, ne ze by to bylo vylozene spatne napsane,ale nejak mi to proste nechytlo, proto jen 3 hvezdy. Do dalsiho dilu urcite nejdu.

14.08.2016 3 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Polibek jsem precetla razdva, ale tento dil nejak nemohu prelouskat, snad ani nedoctu, je to furt dokola. Za me zklamani.

01.08.2016 1 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Knizka se cetla jednim dechem, ikdyz uz vekove nespadam do cilove skupiny, tak mi to vlastne vubec nevadilo. Pribeh je ctivy, necim odlisny asi vyraznou osobnosti Hardina a upejpavou, nezkazenou Tess, urcite si prectu i dalsi dil, jako oddychovku doporucuji.

08.07.2016 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Bezva poctenicko, kazdy vecer jsem se tesila az budu mit chvilku na cteni, kniha vas vtahne do deje, ikdyz pribeh je vcelku predvidatelny, presto si vas ziska, tesim se na dalsi knihy od autorky, za me doporucuji a davam 5 hvezdicek.

09.06.2016 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Jeste lepsi nez prvni dil, tesim se co se bude odehravat ve tretim dile, cte se jednim dechem.

18.05.2016 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Po prectenych komentarich jsem se pustila do cteni a od knizky se jednoduse nemohla odtrhnout. Kdo ma rad fantasy, tak urcite nebude zklamanej. Je to zase neco uplne jineho nez jsem doposud cetla. Jednoduse pecka.

12.05.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Moc hezke zakonceni.rozhodne se mi libil vic nez druhy dil.tady uz Amerika konecne vedela co a hlavne koho chce.ve dvojce me tim hrozne rozcilovala.zhltla jsem to take za dva dny

11.10.2015 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Necekala jsem ze kniha nabidne neco jineho nez prvni kniha- bez nadeje.ale spletla jsem se.Holderuv pohled byl moc zajimavy.bylo to strhujici cteni az do posledni radky.ikdyz jsem vedela jak vse dopadne.doporucuji.

30.09.2015 5 z 5